27.04.2014, 18:52
|
#119
|
|
Mam przerąbane :)
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: DW_
Posty: 1,874
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Online: 1 miesiąc 5 dni 3 godz 17 min 14 s
|
Cytat:
Napisał motofan
|
Czyli to jednak ten artykuł...?
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
|
|
|