Wątek
:
Oslony amortyzatorów
Wyświetl Pojedyńczy Post
16.01.2014, 12:08
#
9
madafakinges
Zarejestrowany
: May 2009
Miasto
: Nowy Sącz
Posty
: 6,110
Motocykl
: crf1000a
Przebieg:
2
Online: 11 miesiące 1 dzień 19 godz 13 min 13 s
Dobra czyli neopreny to zło, nie zakładam.
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez madafakinges