Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.06.2013, 16:53   #1
Lukasz
 
Lukasz's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 191
Motocykl: RD07
Lukasz jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 6 dni 11 godz 1 min 30 s
Domyślnie Norwegia w lipcu

Wymyśliłem sobie wyjazd do Norge. Termin 13-28 lipca. Dojazdówka promem Świnoujście - Ystad i dalej Oslo lub przez Niemcy i Danię, a następnie promem do Kristiansand. Obie trasy prowadzą w okolice Stavanger, a później Bergen - Alesund - Trondheim - Bodo - Narvik - Lofoty. Nie sądzę, abym odwiedził żadne z wymienionych miast. Będę się raczej kręcił w ich okolicach, po górskich winklach oraz wzdłuż fiordów, podziwiając tym samym piękno norweskiej przyrody. To jest tylko zarys trasy. Jak gdzieś będzie fajnie, a ryby będą brały, to równie dobrze mogę nie wyjechać z okolic Bergen Wracam przez Szwecję promem z Nynashamn do Gdańska.
Spanie - namiot. Żarło - na ile starczy, to z Polska, później karta będzie się giąć, no chyba że znajdę gdzieś w czeluściach Forum przepis na sławetne weki. Tempo spacerowe. Motocykl AT. Jadę sam.
I tu pytania, może ktoś będzie się kręcił w tym terminie w okolicach i tym samym będzie możliwość spicia norweskiego bezalkoholowca razem? A może ktoś mieszka po trasie, i uda się polatać kilka dni wspólnie? Mam też prośbę do norweskich bywalców o wskazanie tras, tych najbardziej atrakcyjnych motocyklowo. Mam przewodnik oraz mapę ale zawsze polegam na dobrych radach Kolegów
Lukasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem