Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.10.2012, 20:02   #753
Arkadius
 
Arkadius's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: RZ/RBR
Posty: 362
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
Arkadius jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 16 godz 35 min 57 s
Domyślnie

Panowie to moze pozwole sobie tu opowiedziec wam jak to było audi w anglii na sprzedaz, podobna sytuacja cena za samochud normalna porównując z angielskimi (oczywiscie najnizsza na rynku) ale kierownica była po lewej (tak jak u nas) wiec cena bardzo korzystna. Pisze do goscia -odpowiedz: jestem niemcem mieszkającym w anglii dlatego kiera po lewej, jestem w usa. Kilka meili i gość pisze ze jak chce po samochud przyjechac to on chce byc pewny ze przyjade i nie na darmo wyda kase na bilet do anglii. Wiec prosi zeby wysłać kase union na moje nazwisko do anglii zeby wiedział ze przyjade i tam odbiore. Oczywiscie miałem mu wysłać skan Ale zeby mu dac jeszcze nadzieje ze złapał ofiare to zrobiłem przelew na kwote 3 zamiast 3 tys funtów Troche dziwnie babka na mnie patrzyła jak powiedziałem ile chce wysłać Wiecej mnie chyba ta wysyłka kosztowała ale potrzebowałem dowód Potem małe czary mary i na skanie który mu wysłałem było 3 tys a nie 3 ale zasłoniłem nr i nazwisko. Gosc odpisał ze musze mu wysłać całe widoczne bo nie wie czy niechce go oszukac Ja taki porządny i naiwny obywatel Miałem mu wysłać zeby gosc poleciał do union i wybrał te 3 funty ale potem pomyslałem ze moge miec jakies kłopoty bo przeciesz wysłałem 3 a nie 3tys i dałem sobie spokuj. Ale jak by gosc poszedł wybrac to juz widze jego mine jak sie dowiaduje ze są tylko 3 funty
Arkadius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem