Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.05.2012, 19:33   #204
baloo
 
baloo's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 228
Motocykl: LC4 Adv
Przebieg: 30000
baloo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 17 godz 27 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ATomek Zobacz post
Rob. W pełni potwierdzam. Parę spotkanych osób wręcz przestrzegałem, że łyżki są za cienkie i chętnie przecinają nawet wzmocnioną dętkę, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało (przeciąłem dwa razy, raz po raz- całe szczęście, że w garażu).
Natychmiast zeszlifowałem- znacznie stępiłem- ich groty. Dodatkowo polecam wypiłowanie w poprzek rowka, który znacznie pomaga- utrzymuje łyżkę na rancie felgi.
Poza tym piękny chrom szybko zszedł w miejscu pracy łyźki.
I jeszcze jedno. Kupiłem dwa rozmiary, do nakrętki koła przód i tył ale obie są wyprofilowane do ściągania.
Szukam kompletu z jedną do ściągania, drugą do zakładania, jak komplet, który był fabrycznie przy moim pierwszym pierdzipędzie. Ale to było panie w 1976. Teraz się nie znam.
Moje doświadczenia z tymi łyżkami są również podobne Trzy próby zmiany dętki zakończone... sitem z dętki. A myślałem, że tylko ja nie potrafię

ATomek - Twoje w/w modyfikacje powinny zdecydowanie poprawić jakość tych narzędzi, bo to są dokładnie te same wady, które zauważyłem przy zmianie dętki.

Jeśli ktoś chce stać się posiadaczem 2 łyżek w rozmiarze afrykańskim, to chętnie pozbędę się ich za 50% wartości - po pierwsze dlatego, że w moim KTMie takie rozmiary nie pasują, a po drugie nie potrafię ich obsługiwać.
__________________
Pozdrawiam

Darek
baloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem