Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2012, 21:39   #78
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

Po krótkiej przerwie powracam by przedstawić Państwu nowe wcielenie Afri, może nie finalne ale zawsze coś

Ramę oddałem do piaskowania i później odebrałem ją do naprawy wbrew waszym sugestią że coś spartaczę



Miejsce wygryzione przez Czarnobylskie termity wyglądało tak:

mniam mniam


po wypiaskowaniu wyglądało jeszcze gorzej więc oszczędziłem sobie zrobienie fotek i czym prędek zabrałem się za spawanie...znaczy się zlecenie spawania



z natury jestem przesadny więc zamiast rureczki która tam się znajdowała dałem wspawać pręt gładki fi.16 spaw nie jest taki jaki sobie wymarzyłem ale za to ładnie przegrzany i napewno solidny

malowanie proszkowe dopełniło kunsztu.







Z obawy przed naruszeniem gniazda na łożysko główki ramy poczyniłem zakupy...


czy będzie potrzebne dowiem się jutro rano gdyż do osadzenia łożysk zaczerpnę pomocy, nie chciałbym uszkodzić czegoś w sposób trwały swoim brakiem zrównoważenia psychicznego w czasie zdenerwowania.

W tym czasie serduszko sobie krwawi...



...gdyż pewien osobnik zapomniał podczas mycia myjką zasłonić jednej z trzech chromowanych rurek no

weekend minął bezowocnie no chyba że zaliczymy piękną sexi ramę której już zazdrościcie a napewno żałujecie że nie możecie za mnie złożyć Afri do całości

Teraz gdy jestem w poszukiwaniu części mam czas na chwilę relaxu i doleczenie zapalenia gardła. Tak więc cierpliwości

Ach zapomniałbym!! Odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi... 150zł

Ostatnio edytowane przez aciu : 10.01.2012 o 21:44
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem