Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.06.2011, 14:10   #42
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,662
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 2 min 18 s
Domyślnie

Dzięki za wszystkie wpisy i rady. Przyznam szczerze, że ten wątek był próbą włożenia kija w mrowisko! Przypuszczałem, że będzie tyle porad co i radzących! Ale sporo się dowiedziałem i o to chodziło!
Co do porad serwisowych- w zasadzie każdy chce by motocykl był bezawaryjny i trwały. Ale tak jak napisałem na początku sprzęt ma służyć do jazd spacerowych wokół komina a nie wycieczek nad morze. W ostatecznym rozrachunku przeważyły jednak kwestie wyglądu i wygody nad trwałością. Coż- to taki typ sprzętu, że przede wszystkim musi się podobać a kwestie praktyczne schodzą na dalszy plan- niestety.
Kolega kupił wczoraj intrudera vs 800 z 96 roku w krakowskim Moto- Topie. Dostał 3 miesiące gwarancji- czyli praktycznie do końca sezonu. Moto wyszykowane, po dużym przeglądzie- więc raczej tam nie będzie dłubał do przyszłego roku. Ma teraz czas na samodzielne poznanie sprzętu i oswojenie się z nim.
Historia ma ciąg dalszy- choroba motocyklowa rozprzestrzeniła się na kolejne osobniki w mojej pracy i już szukamy kolejnego egzemplarza. Ponieważ tym razem przyszły kierowca jest niższego wzrostu i będzie raczej jeździł sam to rozważamy wybór pomiędzy vt600 a małym virago. Co Wy na to
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem