Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (https://africatwin.com.pl/index.php)
-   Honda - inna niż AT & NAT (https://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=185)
-   -   Crossrunner czyli VFR800 X (https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=48595)

Artek 25.06.2026 12:52

Crossrunner czyli VFR800 X
 
Ktokolwiek jeździł, ktokolwiek wie.
Wszystkie info mile widziane.

W imieniu kolegi:) pytam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.