Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Clicktrans.pl (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41855)

ablos78 23.01.2022 20:12

Clicktrans.pl
 
Czołem, czy korzystał ktoś z usług transportowych na clicktrans.pl,muszę przewieźć motocykl z Rzeszowa do Ostrołęki i zastanawiam się nad ich ofertami.

matjas 23.01.2022 20:16

mam od paru lat kolesia z Clicktransa co wozi w zasadzie tylko motki.
sympatyczny, rzeczowy, uczciwy facet.
w przyszły pt znowu robi mi transport a polecałem go już tutaj na forum i również było zadowolenie. jak chcesz to się odezwij i dam Ci tel.

oczywiście możesz złożyć zapytanie na giełdzie i zobaczysz co wypłynie.

co do ceny to z Oświęcimia do Wrocka transport wyniósł mnie ze zniżką :D 400PLN - nie chce mi się samemu 7h jechać z przyczepą zwłaszcza po posolonych drogach bo wyjdzie w pieniądzu może o połowę taniej ale wiosną będzie ruda szaleć. no i czas...

czyli w PL powinno to być około 500-550PLN ale to już trza się dogadać.

m

ablos78 23.01.2022 20:23

Cytat:

Napisał matjas (Post 766013)
mam od paru lat kolesia z Clicktransa co wozi w zasadzie tylko motki.
sympatyczny, rzeczowy, uczciwy facet.
w przyszły pt znowu robi mi transport a polecałem go już tutaj na forum i również było zadowolenie. jak chcesz to się odezwij i dam Ci tel.

oczywiście możesz złożyć zapytanie na giełdzie i zobaczysz co wypłynie.

co do ceny to z Oświęcimia do Wrocka transport wyniósł mnie ze zniżką :D 400PLN - nie chce mi się samemu 7h jechać z przyczepą zwłaszcza po posolonych drogach bo wyjdzie w pieniądzu może o połowę taniej ale wiosną będzie ruda szaleć. no i czas...

czyli w PL powinno to być około 500-550PLN ale to już trza się dogadać.

m

Właśnie tak zrobiłem

zibiano 23.01.2022 20:34

Korzystalem 2 razy i bylem zadowolony ale tylko jak musialem bo kolega z forum mial nie po drodze :). Niektorzy są wykwalifikowani w przewozach moto.
U mnie bylo wszystko git

żuk 23.01.2022 21:18

Również korzystałem kilka razy. Kwasów nie stwierdzono.

Emek 23.01.2022 21:25

Nie wiem czym ale ode mnie kolega Ocet odbierał skutra przez pośrednika.

Przyjechał koleś dostawczakiem , załadunek i sposób mocowania moto na aucie pozostawię bez komentarza. Jak się ma sprawdzonego kuriera od moto to bym zalecał skorzystać niż brać takiego z łapanki. To był skuter za parę tysi. Maszyny wartościowej bym nie wsadził na to co przyjechało.

cyryl 23.01.2022 21:45

Korzystałem 3 razy.

Pierwszy raz to była porażka pomimo tego, że gość miał bdb opinie. Wiózł motocykl autolawetą i mu się przewrócił w trakcie transportu. Motocykl zamocował pasem przełożonym przez kanapę i tyle. Na kanapie były uszkodzenia po pasie. Gdzieś po drodze niechlujnie pospawał stopkę boczną ktora się złamała. Następnie powiedział, że będzie o godzinie 21 po czym dzwoni godzinę wcześniej informując, że jest już w umówionym miejscu. Przyjechałem a motocykl zdjęty z autolawety, ustawiony przy samej ścianie budynku oczywiście tak żeby nie było widać uszkodzeń i zadowolony gość mówi, że mu się mega spieszy i że droga super, transport super, mam dać 200 zł i on spada.
Dobrze, że obejrzałem moto. Po mega awanturze uregulował za uszkodzenia i nic nie skasował za transport. Trafilem na mega nieuczciwego i niekompetentnego cwaniaka.

Kolejne dwa razy przewożone motocykle docierały bez najmniejszych problemów.
Jeden z kurierów nawet wysłał kilka zdjęć załadowanego i obłożonego piankami motocykla a następnie wysłał linka do śledzenia jego aktualnej pozycji więc pełna profeska.

Generalnie polecam zachować ostrożność.

Prince 23.01.2022 21:54

Korzystałem kilka razy(może z 5) Gównie na trasie Kraków<->Warszawa(300km) płaciłem w okolicy 150zł do 250zł. Zawsze bezproblemowo, przyjemnie, punktualnie. Ale ja mało drobiazgowy jestem. Nie przyglądałem sie czy nie powstała nowa ryska na feldze czy plastiku. Ot szkoda mi czasu na przejmowanie się takimi pierdołami.

matjas 23.01.2022 21:57

masz namiar Ablos.

jak wszystko pójdzie OK to zamelduj na forum to może później, któryś z Kolegów sobie skorzysta. czasy są pojebane i pełne sfaniakuf więc warto premiować kogoś kto porządnie robi swoją robotę.

m

ablos78 24.01.2022 05:48

Cytat:

Napisał matjas (Post 766037)
masz namiar Ablos.

jak wszystko pójdzie OK to zamelduj na forum to może później, któryś z Kolegów sobie skorzysta. czasy są pojebane i pełne sfaniakuf więc warto premiować kogoś kto porządnie robi swoją robotę.

m

Dziękuję


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.