Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Buty lekki trekking - co za Salomona (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=39986)

Emek 13.04.2021 08:21

U mnie wytrzymały sezon. Grip fatalny w teren. Koszmarnie śliskie. Raczej jako miejskie lub podejściowe po twardym. Na śliskim szło się zabić, przyczepność niemal żadna. Na plus że były wygodne.

muszel72 13.04.2021 09:30

Bardzo dziękuję Pany za tak wyczerpującą lekturę. Wszystkie sugestie biorę pod uwagę. thx

rumpel 13.04.2021 10:17

Mam T-rexy od 6miesięcy i jak najbardziej są to buty miejskie ;)

lukasz_vip 13.04.2021 10:52

Cytat:

Napisał Emek (Post 729044)
U mnie wytrzymały sezon. Grip fatalny w teren. Koszmarnie śliskie. Raczej jako miejskie lub podejściowe po twardym. Na śliskim szło się zabić, przyczepność niemal żadna. Na plus że były wygodne.

No do błota się nie nadają, na twarde powierzchnie lub miejskie są bardzo fajnie. Wygodne są bardzo.

consigliero 13.04.2021 11:33

Znowu będę musiał kupić buty

chomik 13.04.2021 12:23

Ja polecam Merrel, używam MERRELL MOAB2 LTHR GORETEX i nie znam się na butach ale sporo chodzę, dziennie średnio ponad 10km i te po roku używania dzień w dzień wyglądają jak kupowałem. Nie śmierdzą więc lato czy zima wszystko działa. To kolejne jakie używam Merrele i wsio w porządku.
A do biegania polecam Asics (modelu już nie pamiętam a metka się starła) w tej chwili przebiegłem w nich ponad 2500km i nie wyłazi palec ani nic się nie rozpadło i podeszwa jeszcze cała, ale biegam głównie po plaży. Polecam.

Mieciek 13.04.2021 12:50

Haix
tylko Haix nie ma co szukać miodu w d..ie.
Zdarłem dziesiątki par butów na marszobiegach najczęściej w ciężkim terenie bo nie lubię asfaltowych ścieżek.
Salomony, Salewy, Merelle Scarpy cuda na kiju. Odklejone podeszwy, rozlezione szwy no jakościowy szajs.
Żaden nie wytrzymał i nie dal tyle komfortu co Haix.
Lato zima bez znaczenia już zdzieram trzecią parę Haix Black Eagle. Trzecia para bo zdarłem podeszwy do łysego i w zadnym bucie nie było żadnego uszkodzenia wynikającego z braku jakości.
Ja mam wysokie bo lubię. Są też niskie. Tak biegam w nich też. Ale mało bo biegać nie lubię.
Ale przebiegłem w nich Runmaggedon 2 razy. Przebiegł bym myślę i trzeci w 2020 ale no Covid i się nie odbyło.

wojtekk 13.04.2021 15:21

Sporą ofertę Haix ma armyworld (i bywają dobre wyprzedaże).

aadamuss 13.04.2021 15:23

Biegać nie lubię i przebiegłem runmagedon dwa razy :-) dobre :-)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Mieciek 13.04.2021 15:47

Cytat:

Napisał aadamuss (Post 729151)
Biegać nie lubię i przebiegłem runmagedon dwa razy :-) dobre :-)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

No nie lubię. Ale gdzieś przeczytałem ze to ponoć dobre dla zdrowia (pewności nie mam). Więc się zmusiłem do tego żeby się zmotywować do jako takiego utrzymania formy.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.