Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Oprogramowanie, wyświetlacz, nawigacja (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=251)
-   -   CRF 1100, Cardo Packtalk, Zumo 395 i GSM (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=40672)

Arkadiusz CRF1100 24.07.2021 00:37

CRF 1100, Cardo Packtalk, Zumo 395 i GSM
 
Witam wszystkich.
Przepraszam za literówki ma być Zumo.
Ma ktoś może taki zestaw i doświadczenie jak to ogarnąć, żeby wszystko działało jak powinno.
Wykonałem z tysiąc prób i ogarnąłem tylko , ze jeżeli Cardo ma działać z Crf to nie może być jednocześnie sparowane z gsm. Nie mogę pozbyć się efektu , ze włączenie Cardo i później Crf skutkuje wyłączeniem się Cardo lub zawieszenie, przy wyłączeniu mogę go uruchomić ponownie przy zawieszeniu niestety nie działa nic do momentu rozłączenie z motocyklem....
Ma ktoś jakieś inne pomysły?
Cardo sparowane z motocyklem na drugim gsm. GPS z Cardo jako GPS GSM tylko z motocyklem via bluetooth.

Pozdrawiam Arek

crimson 24.07.2021 09:07

Mam podobny zestaw z Zumo XT. Niestety też mam problem, by to ogarnąć. Nie umiem znaleźć zależności. Jedynie, wydaje mi się, że jest ciut stabilniej gdy telefon rozłączę z Cardo (zapomnij parowanie). Problemy się nawarstwiają jak podłączysz dodatkowo Android Auto kablem. Nigdy nie ma pewności co zadziała.
Generalnie najstabilniej działa cardo z nawigacją, zauważyłem też, że gdy ktoś dzwoni, to lepiej odebrać przez Zumo, z wyświetlacza, w innym wypadku połączenie jest odebrane, ale nie słychać, nie ma dźwięku

44FG 24.07.2021 14:39

Ja wprawdzie nie mam Cardo, tylko Sena i nie używam Zumo ale z parowaniem też trochę walczyłem. Generalna zasada nie może być zestaw słuchawkowy sparowany z telefonem tylko z CRF. Telefon oczywiście też sparowany z CRF. Czyli to CRF jest jedynym punktem wspólnym. Ja najpierw włączam stacyjkę, potem uruchamiam zestaw w kasku a na koniec jak się wszytko to połączy to podpinam kabel do telefonu aby uruchomić CarPlay. Taka kolejność daje największą szansę, że wszystko zadziała prawidłowo przynajmniej jeśli chodzi o 'moje klocki'.

nocny 01.08.2021 12:37

Mam Cardo pactalk Slim I te same objawy. Nie podłącza automatycznie, wyłącza Cardo samoistnie i takie różne wariactwa. Na senie działa ok. Aktualnie olałem parowanie zestawu z motocyklem bo nie dało się korzystać prawidłowo.
Jak możesz to zgłoś to do Cardo im więcej zgłoszeń tym większa szansa na update softu

pozdrawiam
Marcin Jan

radiolog 01.08.2021 16:05

To nie tylko przypadłość kardo, większość systemów, jak nie wszystkie maja ten problem .

crimson 01.08.2021 16:51

Czyli Honda musi coś poprawić

nocny 01.08.2021 18:27

Cytat:

Napisał radiolog (Post 742820)
To nie tylko przypadłość kardo, większość systemów, jak nie wszystkie maja ten problem .

Hmmm z seną smh5 działa poprawnie. Nie ma również problemu z telefonem. Problem występuje tylko przy parowaniu zestawu cardo. Tak czy owak odkryłem że można to obejść w ten sposób:
- telefon sparowany z motocyklem i jednocześnie mam sparowany telefon z cardo.
- nie mam sparowanego Cardo z motocyklem.
Do S9 mogę mieć podłączone dwa urządzenia bluetooth. Wszystko działa na ekranie motocykla pojawiają się połączenia, można z poziomu manetki sterować muzyką ( tylko trzeba w telefonie przełączyć w multimediach wybór skąd Media mają być puszczone).
Póki co działa i nie mam uwag.

pozdrawiam
Marcin Jan

Rolob 04.08.2021 10:26

Mam telefon (iPhone) sparowany z cardo jako tel a ATAS jako GPS. Tak mi napisali z serwisu Cardo.
Wszystko działa od tej pory perfekcyjnie razem z CarPlay.

WojtasA 04.08.2021 10:32

Cytat:

Napisał Rolob (Post 743221)
Mam telefon (iPhone) sparowany z cardo jako tel a ATAS jako GPS. Tak mi napisali z serwisu Cardo.
Wszystko działa od tej pory perfekcyjnie razem z CarPlay.

Dzięki wielkie dobry człowieku! Sprawdzę po południu jak u mnie to zadziała!

nocny 04.08.2021 12:01

A na to nie wpadłem żeby Moto sparować z Cardo jako GPS. Nie mniej moja konfiguracja też działa (sterowanie muzyką, wyświetlanie połączeń, asystent Google) nic nie przerywa i jest automatycznie wykrywane tylko nie wiem czy wszystkie fony obsługują podwójnie urządzenia bluetooth.

pozdrawiam
Marcin Jan


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.