Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Kolejne pokolenie :) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35522)

CzarnyEZG 31.07.2019 12:02

Kolejne pokolenie :)
 
1 Załącznik(ów)
Pochwalę siem, bom dumny jak paw :)

Syn nasz dzisiaj zdał egzamin na prawo jazdy kat A1.

Jego pierwszym rumakiem będzie Marauder GZ125 (bo takiego mamy pod ręką) a my już planujemy pierwszą wspólną podróż :)

Kuba tęsknie spogląda w kierunku Afryki, ale narazie może w niej najwyżej łańcuch nasmarować :D co nie zmienia faktu, że machina napędzająca kolejne pokolenie pasją właśnie znacznie przyspieszyła.

Pozdrowienia od Starego i motocyklowa, oficjalna już LwG :)

Neo 31.07.2019 12:13

Gratulacje! Daj mu czasem chociaż umyć Afrykę... ;)
Powiedz latorośli że taki koń jak ja chwali sobie czas spędzony na 125ccm i jemu życzę tego samego. Dało mi to bardzo dużo, nauczyłem się panowania nad sobą i nad motocyklem mając pod sobą coś co jestem w stanie niemalże unieść, a już na pewno pozbierać jak się położy :)

matjas 31.07.2019 12:15

Brawo!!!!!! LWG i szerokości dla młodzieży!

Bałtrok 31.07.2019 12:19

pięknie

CzarnyEZG 31.07.2019 12:22

W imieniu Młodego dziękuję za dobre słowa.

Neo, staramy się go zarazić tułaczką bocznymi drogami 80 km/h, tak jak sami jeździmy, tak jak mówisz - 125 ccm i dobra ekipa :)

Co do mycia Afryki to niech se gówniak uszy umyje, a nie mi będzie wyprawowy kamuflaż z motocykla zdzierał :D

Neo 31.07.2019 12:48

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 646067)
Neo, staramy się go zarazić tułaczką bocznymi drogami 80 km/h, tak jak sami jeździmy, tak jak mówisz - 125 ccm i dobra ekipa :)

Przy jakiejś okazji chętnie dołączę na swoim chińskim rumaku albo umówimy się na jakiś piknik nad Pilicą czy gdzieś w podobnych okolicznościach przyrody.
Może będzie mu raźniej jak zobaczy że 125 to nie tylko pojazdy dziecięce wbrew obiegowym opiniom ;)

CzarnyEZG 31.07.2019 13:09

I to jest myśl :)

CzarnyEZG 02.08.2019 12:14

W związku z tym, że Kuba zrobił prawo jazdy na moto, zaczęliśmy planować pierwszą wspólną podróż.

Siedzimy i myślimy.

Mówię Młodemu, że teraz możemy pojechać, gdzie tylko chcemy i nic nas nie ogranicza.
Pytam go za chwilę gdzie by chciał pojechać,
a on (było to wieczorem) odpowiada, że gdzieś bardzo daleko, najlepiej jak najdalej - tak daleko jak na przykład na księżyc (odpowiada pokazując palcem złoty glob, który właśnie pokazał się na nieboskłonie)

Ciężka sprawa (myślę sobie) ale nie można przeca Młodemu marzeń tak łatwo burzyć.

- A może do Radomia pojedziemy? - pytam zatem
- A to jest dalej niż na księżyc? - odpowiada pytaniem Młody.
- Synek, a widzisz stąd Radom?

matjas 02.08.2019 12:15

Złota palma :D :D :D :D

Emek 02.08.2019 12:17

- Synek chcesz skoczyć na moto?
- Mogę skoczyć.
- Wiem, że możesz ale czy chcesz?
- No, mogę chcieć?
- Żesz kuwa jedziemy czy nie?
- Możemy jechać.

:mur:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.