Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Ducati Multistrada 1000DS (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35854)

herni 20.09.2019 17:59

Ducati Multistrada 1000DS
 
3 Załącznik(ów)
Zakupiłem jako uzupełnienie dla Transa na ładne drogi takie o to cudo. Motocykl jest dosyć jadowity ,brzmi i przepięknie się prowadzi. Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Odpalasz silnik wrzucasz pierwszy bieg i gęba się cieszy..Transalp zostaje na dalekie tripy.

matjas 20.09.2019 18:17

Zazdrość. Jestem jej pełen :)

Pieeeeeekny.
Pisz co robi i jak robi wruuum ;)

JarekO 20.09.2019 19:09

O cholera. Kiszonego ogórka nie da się odkisić. GS zaczyna mi się podobać z wyglądu :).

herni 20.09.2019 19:17

Cytat:

Napisał JarekO (Post 652152)
O cholera. Kiszonego ogórka nie da się odkisić. GS zaczyna mi się podobać z wyglądu :).

ale emocji z jazdy to nawet nie ma co porównywać...

JarekO 20.09.2019 19:27

Cytat:

Napisał herni (Post 652153)
ale emocji z jazdy to nawet nie ma co porównywać...

W ogóle nie są to porównywalne sprzęty tak na moje oko. Nie miałem styczności z takim dukatem ale bardzo bym chciał.

herni 20.09.2019 19:31

Cytat:

Napisał JarekO (Post 652156)
W ogóle nie są to porównywalne sprzęty tak na moje oko. Nie miałem styczności z takim dukatem ale bardzo bym chciał.

Waga około 195kg 95KM 3.5s 0-100 220km/h no i ten dźwięk podczas przyspieszania...:D:D

JarekO 20.09.2019 19:33

Cytat:

Napisał herni (Post 652158)
Waga około 195kg 95KM 3.5s 0-100 220km/h no i ten dźwięk podczas przyspieszania...:D:D

Hamuje? :-)

herni 20.09.2019 19:35

Cytat:

Napisał JarekO (Post 652159)
Hamuje? :-)

jak Gełes 1.2

tomekt 20.09.2019 19:37

multipia jednoślad:)

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

JarekO 20.09.2019 19:39

Cytat:

Napisał herni (Post 652161)
jak Gełes 1.2

Idealnie :-).

garbaty 20.09.2019 20:13

i ten moment Vki, to rwanie z samego dołu... i klekot sprzęgła ;)

muszel72 21.09.2019 12:23

Najbrzydszy z rodziny Ducati chyba. Ale gratuluję koledze bo z gustami to wiadomo:)

Emek 21.09.2019 12:39

Tak brzydki że aż ładny 😉. Dźwięk malina.

herni 21.09.2019 20:25

1 Załącznik(ów)
Dzisiaj nawinięte kolejne 500km, poezja i ten desmodromiczny rozrząd:Thumbs_Up:
Ma całkiem przyzwoite skoki w pełni regulowanego zawieszenia (p-165mm i tył 140 mm) to wiecej niż DL i Varadero. Oczywiście jak zwykle skorzystałem ze skrótów...

JaTomek 21.09.2019 21:11

Miałem kiedyś sv1000s i zastanawiałem się po do 4, 5 i 6 bieg skoro na 3 przy 4k obr leciał 180km/h (v max 230;))
Niech się sprawuje!!!

herni 21.09.2019 21:15

Cytat:

Napisał GrubyByk (Post 652276)
Miałem kiedyś sv1000s i zastanawiałem się po do 4, 5 i 6 bieg skoro na 3 przy 4k obr leciał 180km/h (v max 230;))
Niech się sprawuje!!!

coś w tym chyba jest bo 6 biegu w Stukati rzadko używam:D

zimny 22.09.2019 10:10

Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:

herni 22.09.2019 10:14

Cytat:

Napisał zimny (Post 652310)
Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:


Trampek jest i będzie nadal numerem jeden. Stukati jest tylko uzupełnieniem garażu.

strobus1 22.09.2019 15:07

Gratulacje Herni ��
Do takiej decyzji potrzeba trochę odwagi i nieszablonowego podejscia.

herni 23.09.2019 08:08

Cytat:

Napisał zimny (Post 652310)
Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:


DL Vstrom tez urodą nie grzeszy. Osobiście mi się kompletnie nie podoba. Dopiero te nowe modele są dosyć ładne.

zimny 23.09.2019 11:23

Herni, bez spiny, wyluzuj :) czy ja gdzieś napisałem że V-Strom jest ładny czy lepszy? Wcale tak nie mówię, nie znam nikogo kto kupiłyby DLa dla wyglądu :D

To nieco inne motocykle, łączą je chyba tylko żwawe narowiste V90 silniki.

Radości życzę z nawijanych kilometrów!

krakus 23.09.2019 13:01

a mi się podoba, gratulacje!
lubię nietypowe motocykle.Miałem Buell 1125r, też nie wszystkim się podobał. A jak jechał... a brzmiał jak sieczkarnia ;)

graphia 23.09.2019 13:03

Ta Multistrada najpiękniejsza jest w czerwonym kolorze Ducati. A z ciekawości aż wszedłem w portale i zaskoczyła mnie niska cena tego motocykla :)

herni 23.09.2019 16:11

Cytat:

Napisał zimny (Post 652400)
Herni, bez spiny, wyluzuj :) czy ja gdzieś napisałem że V-Strom jest ładny czy lepszy? Wcale tak nie mówię, nie znam nikogo kto kupiłyby DLa dla wyglądu :D

To nieco inne motocykle, łączą je chyba tylko żwawe narowiste V90 silniki.

Radości życzę z nawijanych kilometrów!


E tam... jak to spina. Stary deel może również śmiało stanąć do konkurencji piękności ze Stukati Maszkarada:D
Zdrówka

herni 23.09.2019 16:14

Cytat:

Napisał graphia (Post 652422)
Ta Multistrada najpiękniejsza jest w czerwonym kolorze Ducati. A z ciekawości aż wszedłem w portale i zaskoczyła mnie niska cena tego motocykla :)

Najciekawsze jest to ,że czarny lakier był za dopłata. Na portalach ogólnie jest ich bardzo mało raptem kilka sztuk.

zbys 23.09.2019 16:52

Herni, napisz coś więcej o zawieszeniu, z tego co widzę to tył cały taki sam jak w 916 tylko amor pewnie inny :),
Jak tył pracuje(w porównaniu do transalpa) ma jakiś potencjał w off?
Od dawna chodzi mi po głowie zrobienie z multi zabawkę w lekki teren:D

matjas 23.09.2019 22:15

Zaraz się zacznie motanina na przodzie z ktm i 21” :)

herni 30.09.2019 22:18

3 Załącznik(ów)
kolejne 600km pykło. Motocykl coraz bardziej mi sie podoba.Tym razem Bieszczady i bezdroża Beskidu Niskiego bez żadnego problemu zaliczone.

Jarek 01.10.2019 08:33

Herni...a nie boisz się że pod twoim dupskiem pęknie subframe dukata?? bo jakies takie delikatne:):) oczywiście nie dupsko tylko subframe:):):P
(ja nie będę na pewno narzekał na starszą włoszczyznę -miałem kaponorda)
pzdr

madafakinges 01.10.2019 09:01

Herni do tej pory po przesiadce z transalpa nie może wyjść z szoku, że motocykl da się przyspieszać hamować i skręcać, a nie tylko przemieszczać się:D

colles 01.10.2019 09:27

Cytat:

Napisał krakus (Post 652420)
a mi się podoba, gratulacje!
lubię nietypowe motocykle.Miałem Buell 1125r, też nie wszystkim się podobał. A jak jechał... a brzmiał jak sieczkarnia ;)

Ten też tak brzmi :D:D:D:D

matjas 01.10.2019 09:42

Cytat:

Napisał Jarek (Post 653349)
(ja nie będę na pewno narzekał na starszą włoszczyznę -miałem kaponorda)
pzdr

Gdyby nie prąd z mojej starożytnej XL600LM to dalej kutwilbyś w lesie w Białej :)

matjas 01.10.2019 14:17

Admin? :)

Neo 01.10.2019 14:30

Cytat:

Napisał matjas (Post 653395)
Admin? :)

Ogarnięte. Jakoś przeoczyłem ten spam. Post i user w koszu.

herni 01.10.2019 20:34

Cytat:

Napisał Jarek (Post 653349)
Herni...a nie boisz się że pod twoim dupskiem pęknie subframe dukata?? bo jakies takie delikatne:):) oczywiście nie dupsko tylko subframe:):):P
(ja nie będę na pewno narzekał na starszą włoszczyznę -miałem kaponorda)
pzdr

Nie wydaje się delikatna ta rama raczej wyglada na solidną . Motocykl jest dosyc sztywny. Według mnie Kapomord to zupełnie inny motocykl i z prawdziwą włoszczyzną to ma chyba mało wspólnego.

RAVkopytko 01.10.2019 20:39

Herni,gratulacje,ładne to to :D

herni 21.10.2019 08:30

no i pykło już wspólne3 tys. km. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Motocykl uwielbia przyspieszać i czuje się znakomicie na krętych drogach. O czym przekonał się Pirania ,który Katełemem 1290z milionem koni ni uja nie mógł mnie zgubić.:D spalanie wynosi od 5,5-7

strobus1 21.10.2019 09:03

Cytat:

Napisał herni (Post 655753)
no i pykło już wspólne3 tys. km. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Motocykl uwielbia przyspieszać i czuje się znakomicie na krętych drogach. O czym przekonał się Pirania ,który Katełemem 1290z milionem koni ni uja nie mógł mnie zgubić.:D spalanie wynosi od 5,5-7

Rybeńka to nie mógł Złoma na transalpie dogonić, więc....

:)

Pirania 21.10.2019 09:48

I o to Panowie chodzi właśnie chodzi we wspólnej jeżdzie..:p coby nikt nie płakał że.. cyt:".. Aaa z moim moturem to ja za 1290 nie dam rady.. to nie jadę..zostaje w domu!;)
Bezcenna mina Herniago jak cieszy się jak dziecko że takim swoim włoskim, paskudnym, złomem.. może nadążyć za KTMem..:haha2:

A kolega Złom to ma jakieś turbo w swojej 600tce..:Thumbs_Up::haha2:

herni 21.10.2019 19:39

Cytat:

Napisał Pirania (Post 655768)
I o to Panowie chodzi właśnie chodzi we wspólnej jeżdzie..:p coby nikt nie płakał że.. cyt:".. Aaa z moim moturem to ja za 1290 nie dam rady.. to nie jadę..zostaje w domu!;)
Bezcenna mina Herniago jak cieszy się jak dziecko że takim swoim włoskim, paskudnym, złomem.. może nadążyć za KTMem..:haha2:

A kolega Złom to ma jakieś turbo w swojej 600tce..:Thumbs_Up::haha2:



Bo Włosi tworzą i stworzyli motocykl do zapierdalania a nie do oglądania ...:haha2: i tak większość kolesi ogląda tylko zadupek stukati.:D:D
Co do miny to nie wiem czyja była bardziej bezcenna:haha2::haha2:
a przy okazji to Bruce Willis wie co dobre https://www.scigacz.pl/Bruce,Willis,...0DS,19851.html

Pirania 21.10.2019 22:11

Cytat:

Napisał herni (Post 655820)
..
a przy okazji to Bruce Willis wie co dobre https://www.scigacz.pl/Bruce,Willis,...0DS,19851.html

Idealny motocykl dla Pana w wieku 64 lat...:D:Thumbs_Up:

zimny 22.10.2019 07:21

Herni, widać że maszyna bardzo cieszy. I niech tak pozostanie :)

Trochę sobie z ciekawości zgłębiłem temat (miałem kiedyś włoski maxi-skuter i rozważałem lata temu Monstera z Ducati) i patrząc po danych, budowie - to nie jest moto porównywalne z Varadero czy DL1000, mimo takiej samej pojemności. Trochę inna filozofia, turystyk - ale nie krówka jak te wspomniane. Przerzucając po zakrętach DLa mam frajdę bo jednak silnik robi bardzo dobrą robotę a zawieszenie jako tako daje radę - ale też jest i poczucie jazdy na bizonie bo masa i środek ciężkości wysoko a ja niski :D

To Multi to trochę taki Versys na sterydach - koła 17, krótki rozstaw osi, pozycja jak w funbike. To musi pięknie latać po zakrętach :Thumbs_Up:
Fajne jest w takim Dukacie, że zawieszenie bardzo dobrej klasy, heble - nic nie trzeba poprawiać. Zresztą wyjściowo to nie był tani motocykl.

Łącząc to wszystko z masą na sucho na poziomie DL650 czy trampka 650 to dostaje się wiele za niewiele. Dodatkowo rzadki, dość unikatowy motocykl.

Mi mentalnie akurat najnowszy DL1000 albo NAT ale kiedyś raz się przejechałem (jeżdżąc wtedy Trampkiem 600) Multi 1200 - to nie wiedziałem co się dzieje jak odkręciłem lekko gaz :dizzy:

Woziłeś może pasażera? Jak się prowadzi, jak z wygodą itp.?

Pozdrawiam
zimny

herni 22.10.2019 07:44

Cytat:

Napisał zimny (Post 655836)
Herni, widać że maszyna bardzo cieszy. I niech tak pozostanie :)

Trochę sobie z ciekawości zgłębiłem temat (miałem kiedyś włoski maxi-skuter i rozważałem lata temu Monstera z Ducati) i patrząc po danych, budowie - to nie jest moto porównywalne z Varadero czy DL1000, mimo takiej samej pojemności. Trochę inna filozofia, turystyk - ale nie krówka jak te wspomniane. Przerzucając po zakrętach DLa mam frajdę bo jednak silnik robi bardzo dobrą robotę a zawieszenie jako tako daje radę - ale też jest i poczucie jazdy na bizonie bo masa i środek ciężkości wysoko a ja niski :D

To Multi to trochę taki Versys na sterydach - koła 17, krótki rozstaw osi, pozycja jak w funbike. To musi pięknie latać po zakrętach :Thumbs_Up:
Fajne jest w takim Dukacie, że zawieszenie bardzo dobrej klasy, heble - nic nie trzeba poprawiać. Zresztą wyjściowo to nie był tani motocykl.

Łącząc to wszystko z masą na sucho na poziomie DL650 czy trampka 650 to dostaje się wiele za niewiele. Dodatkowo rzadki, dość unikatowy motocykl.

Mi mentalnie akurat najnowszy DL1000 albo NAT ale kiedyś raz się przejechałem (jeżdżąc wtedy Trampkiem 600) Multi 1200 - to nie wiedziałem co się dzieje jak odkręciłem lekko gaz :dizzy:

Woziłeś może pasażera? Jak się prowadzi, jak z wygodą itp.?

Pozdrawiam
zimny


Jadąc z żoną to stwierdziła ,że zsuwa ją przy przyspieszaniu i wygodniej miała na trampku z:D:D Varadero i inne tej klasy grubasy to są leniwe i nieruchliwe w porównaniu do Multiszkarady. Silnik V2 w sumie to takie L2 2-zaworowy ,chłodzony powietrzem daje niesamowite wrażenie podczas jazdy no i ten zakres pracy w średnim zakresie od 3-7tys obr/min daje mega kopa połączone ze świetnym zawieszeniem ,dobrą skrzynią biegów i oczywiście z dobrym kierownikiem :D:D to to moto nie ma sobie równych na krętych drogach .:Thumbs_Up:

Adagiio 22.10.2019 08:14

Herni gratuluje.
Mam Multi 1100 S od 6 lat, jeżdżę z pasażerką, centralnym kufrem, na dłuższą wycieczkę zakładam sakwy boczne. Czyli jakieś 75 kg na plus. Po dwa kliki na dole i trzy na górze, dwa obroty pokrętłem naprężenia wstępnego sprężyny tylnego amora i uczucie jest jak bym jechał solo. Pasażerka nie narzeka na komfort, najdłuższa trasa jaką z nią zrobiłem to Roma > Catania. W IT jest powiedzenie “Ducati soldi buttati” *, ale wyrażają je przeważnie posiadacze bmw. Swoim przejechałem zaledwie 18 tys. od kiedy go mam, ale przed Multi było trochę motorków z Borgo Panigale i żadnych problemów, kwestia odpowiedniego serwisowania i nie kupowania zajechanych egzemplarzy. Zalety Multi to posiadanie motocykla o sportowym charakterze na sztywnej ramie, wygodną pozycją za sterem i precyzyjnym zawieszeniem, to im się w 100% udało.
* wyrzucone pieniądze.

herni 22.10.2019 09:24

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 655840)
Herni gratuluje.
Mam Multi 1100 S od 6 lat, jeżdżę z pasażerką, centralnym kufrem, na dłuższą wycieczkę zakładam sakwy boczne. Czyli jakieś 75 kg na plus. Po dwa kliki na dole i trzy na górze, dwa obroty pokrętłem naprężenia wstępnego sprężyny tylnego amora i uczucie jest jak bym jechał solo. Pasażerka nie narzeka na komfort, najdłuższa trasa jaką z nią zrobiłem to Roma > Catania. W IT jest powiedzenie “Ducati soldi buttati” *, ale wyrażają je przeważnie posiadacze bmw. Swoim


przejechałem zaledwie 18 tys. od kiedy go mam, ale przed Multi było trochę motorków z Borgo Panigale i żadnych problemów, kwestia odpowiedniego serwisowania i nie kupowania zajechanych egzemplarzy. Zalety Multi to posiadanie motocykla o sportowym charakterze na sztywnej ramie, wygodną pozycją za sterem i precyzyjnym zawieszeniem, to im się w 100% udało.
* wyrzucone pieniądze.


Bo Włosi potrafią stworzyć motocykl do dawania frajdy z jazdy przyjemności.
Ja również jeździłem różnymi motocyklami i żaden nie dawał takiej satysfakcji i frajdy z jazdy ja to Ducati.

Pirania 22.10.2019 10:53

Cytat:

Napisał herni (Post 655845)
Bo Włosi potrafią stworzyć motocykl do dawania frajdy z jazdy przyjemności.
Ja również jeździłem różnymi motocyklami i żaden nie dawał takiej satysfakcji i frajdy z jazdy ja to Ducati.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
Tylko ten wygląd... Niby o gustach się nie dyskutuje.. ale paskudny jak.:haha2:

colles 22.10.2019 12:31

Cytat:

Napisał Pirania (Post 655856)
:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:
Tylko ten wygląd... Niby o gustach się nie dyskutuje.. ale paskudny jak.:haha2:

Ciesz się , że nie słyszałeś jak to pracuje na wolnych obrotach :lol8:

herni 22.10.2019 12:54

Cytat:

Napisał zimny (Post 655836)
Herni, widać że maszyna bardzo cieszy. I niech tak pozostanie :)

Trochę sobie z ciekawości zgłębiłem temat (miałem kiedyś włoski maxi-skuter i rozważałem lata temu Monstera z Ducati) i patrząc po danych, budowie - to nie jest moto porównywalne z Varadero czy DL1000, mimo takiej samej pojemności. Trochę inna filozofia, turystyk - ale nie krówka jak te wspomniane. Przerzucając po zakrętach DLa mam frajdę bo jednak silnik robi bardzo dobrą robotę a zawieszenie jako tako daje radę - ale też jest i poczucie jazdy na bizonie bo masa i środek ciężkości wysoko a ja niski :D

To Multi to trochę taki Versys na sterydach - koła 17, krótki rozstaw osi, pozycja jak w funbike. To musi pięknie latać po zakrętach :Thumbs_Up:
Fajne jest w takim Dukacie, że zawieszenie bardzo dobrej klasy, heble - nic nie trzeba poprawiać. Zresztą wyjściowo to nie był tani motocykl.

Łącząc to wszystko z masą na sucho na poziomie DL650 czy trampka 650 to dostaje się wiele za niewiele. Dodatkowo rzadki, dość unikatowy motocykl.

Mi mentalnie akurat najnowszy DL1000 albo NAT ale kiedyś raz się przejechałem (jeżdżąc wtedy Trampkiem 600) Multi 1200 - to nie wiedziałem co się dzieje jak odkręciłem lekko gaz :dizzy:

Woziłeś może pasażera? Jak się prowadzi, jak z wygodą itp.?

Pozdrawiam
zimny


Zgadza się ,motocykl zbudowany jest z dobrych jakościowo materiałów i raczej wysoka półka .Zresztą w 2003r Multistrada w salonie kosztowała 65 tyś.zł gdzie np. Afryka XRV kosztowała ok 37tys.

zimny 22.10.2019 14:17

Dzięki Herni i Addagio za opinie co do jazdy z pasażerem. Może się przydadzą kiedyś.

No i z cenami nowa Multi nadal jest bardzo droga. Choć nowe Afry i tego typu doganiaja ją cenowo. Czy cena Multi idzie w parze z niezawodnością jak AT - trudno powiedzieć. Widziałem przypadki Multi z 150000 na blacie, jak się dba to pewnie nie ma się co obawiać. Ja mimo że jeżdżę Japonia to lubię włoskie motocykle i nie wierzę w mity.

Praca na wolnych obrotach to faktycznie ciekawa jest, słyszałem :) ale to ma swój urok w pewien sposób, wymaga oswojenia.

Ważne żeby się nie psula, jeździła i dawała radochę. Ja bym pewnie na dziś na taką Multi nie zamienił DLa ale to kwestia przyzwyczajeń i preferencji a nie uprzedzeń, po prostu nie mam takich potrzeb. Niech Cię wozi :Thumbs_Up:

herni 23.10.2019 07:22

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 655840)
Herni gratuluje.
Mam Multi 1100 S od 6 lat, jeżdżę z pasażerką, centralnym kufrem, na dłuższą wycieczkę zakładam sakwy boczne. Czyli jakieś 75 kg na plus. Po dwa kliki na dole i trzy na górze, dwa obroty pokrętłem naprężenia wstępnego sprężyny tylnego amora i uczucie jest jak bym jechał solo. Pasażerka nie narzeka na komfort, najdłuższa trasa jaką z nią zrobiłem to Roma > Catania. W IT jest powiedzenie “Ducati soldi buttati” *, ale wyrażają je przeważnie posiadacze bmw. Swoim przejechałem zaledwie 18 tys. od kiedy go mam, ale przed Multi było trochę motorków z Borgo Panigale i żadnych problemów, kwestia odpowiedniego serwisowania i nie kupowania zajechanych egzemplarzy. Zalety Multi to posiadanie motocykla o sportowym charakterze na sztywnej ramie, wygodną pozycją za sterem i precyzyjnym zawieszeniem, to im się w 100% udało.
* wyrzucone pieniądze.


Adagiio ,szybę masz oryginalna czy kombinowałeś coś?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.