Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Choroba zakaźna. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44726)

CzarnyEZG 06.08.2023 22:14

Choroba zakaźna.
 
1 Załącznik(ów)
No i stało się.

Rodzinna choroba zakaźna spowodowała, że Gina i Zięć kupili dziś RD04 od Mećka :)

Z FAT jest faktycznie jak z rodziną.
Tak jak pisał do mnie Wierny, gdy braliśmy od niego Yarisa "jak do ciebie idzie, to jakbym w rodzinie sprzedawał"

Dziś z Miećkiem było tak samo.
Choć się łezka w oku kręciła, to na koniec stwierdził "przynajmniej zostanie w rodzinie i będę ją czasami oglądał"

Coś w tym jest...

wojtekk 06.08.2023 22:17

Pięknej historii rodzinnej ciąg dalszy :) gratulacje !

Mallory 06.08.2023 22:19

Gratulacje:)))

Melon 06.08.2023 22:24

:Thumbs_Up: Eee tam zięć to nie rodzina. :D

CzarnyEZG 06.08.2023 22:25

Dzięki :)

Razem z Giną to ciągną, więc rodzinnie :)

nabrU 06.08.2023 23:21

Pogratulować tradycji rodzinnej :Thumbs_Up:

matjas 07.08.2023 07:44

Pięknie Tato! :)

Mieciek 07.08.2023 11:00

Łezka sie kręciła.
Gdyby to był kupujący nie z FAT to coś czuje że bym go odesłał, zwrócił za drogę tak jak kiedyś Mallory opisywał.
Oby słuzyła bezawaryjnie tak jak i mnie nigdy nie zawiodła.

CzarnyEZG 07.08.2023 11:17

Miećku, tak jak mówiłem na miejscu - ona jest w lepszym stanie niż Rydwan Wpierdolu (choć to nie takie trudne)
Będzie dbana pod moim okiem i użytkowana zgodnie z przeznaczeniem.

robertG7 07.08.2023 11:23

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 825668)
No i stało się.

Rodzinna choroba zakaźna spowodowała, że Gina i Zięć kupili dziś RD04 od Mećka :)

Taaa, jak kupił Afrę to teraz już ZIĘĆ, a wcześniej...

CzarnyEZG 07.08.2023 11:28

Cytat:

Napisał robertG7 (Post 825732)
Taaa, jak kupił Afrę to teraz już ZIĘĆ, a wcześniej...

Cśśśśśiiiii :D

wojtekk 07.08.2023 11:30

Cytat:

Napisał robertG7 (Post 825732)
Taaa, jak kupił Afrę to teraz już ZIĘĆ, a wcześniej...

No, faktycznie. Nie dość, że Zięcia przyjął przez nawrócenie Zięcia poprzez chrzest AT, to sam, po kryjomu ogląda się za Yamahą (Malloryego). Farbowany, Czarny lis!

CzarnyEZG 07.08.2023 11:46

Jak to mówi stare przysłowie "Nie ufaj łysemu, bo może być rudy"

A jak na focie widać z włosami u mnie kiepskawo, także ten :D

Co do Yamahy, to bardziej w sferze marzeń.

Z Zięciem myślimy o RD03 do kolekcji, ale istnieje uzasadniona obawa, że będziemy wtedy szukali wspólnego lokum do zamieszkania, gdyż nasze połowice mogą nie zdzierżyć.

Mhv 07.08.2023 12:09

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 825738)
Jak to mówi stare przysłowie "Nie ufaj łysemu, bo może być rudy"

:haha2::D

Norton 07.08.2023 12:46

Gratulacje! To w powiecie wadowickim została chyba tylko jedna xrv.

wojtekk 07.08.2023 12:50

Rd03 jest tansza w utrzymaniu, ma mniejsze fochy niż połowicę.... Ja bym rozważył :) i można tego argumentu użyć w dyskusji :)))

krakus 07.08.2023 14:08

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 825738)
Jak to mówi stare przysłowie "Nie ufaj łysemu, bo może być rudy"

Mojego dziadka jak pamiętam, zawsze był siwy. Po latach się dowiedziałem, tak na prawdę był rudy. Więc siwym też bym nie ufał do końca :)

Mieciek 07.08.2023 14:16

Cytat:

Napisał Norton (Post 825746)
Gratulacje! To w powiecie wadowickim została chyba tylko jedna xrv.

Może tak być.

Dzieju 08.08.2023 05:32

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 825747)
Rd03 jest tansza w utrzymaniu, ma mniejsze fochy niż połowicę.... Ja bym rozważył :) i można tego argumentu użyć w dyskusji :)))

Dokładnie tak :) No i w końcu pytanie się nasuwa czy wygodnie wam pod tymi pantoflami?

Melon 08.08.2023 19:19

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 825818)
Dokładnie tak :) No i w końcu pytanie się nasuwa czy wygodnie wam pod tymi pantoflami?

Panie, pod jakimi pantoflami, trza się umieć ustawić zresztom widziały gały co brały. :D

zibiano 08.08.2023 19:42

Gratuluje zmiany wlasciciela ;)

Dzieju 09.08.2023 05:36

Cytat:

Napisał Melon (Post 825863)
Panie, pod jakimi pantoflami, trza się umieć ustawić zresztom widziały gały co brały. :D

Mam kolegę który od lat jest na krótkim łańcuchu , aż dziwne że jeszcze oddycha. Ale jak się porozglądałem po znajomych jest to dość częste.
Najciekawsze że od lat mówi że mu to pasuje że tak chce i w ogóle jest mu dobrze.
Sztuka polega na tym żeby wstawiając pod pantofel tego wsadzanego tak przekonać że to jest najlepsze co go spotkało wtedy jest posłuszny i myśli że o to mu właśnie chodziło w życiu.
Dooobra , jak tam komuś wygodnie z obcasem na szyi to co mnie to....nie moja szyja.

stopa-uć 09.08.2023 10:04

Toflarz się nazywa.

............PANtoflarz

CzarnyEZG 09.08.2023 10:27

Żona mówi, żebym wam przypomniał, że to temat o moturze i że jego zakup to była nasza wspólna decyzja :)

ps: trójkę kupie do zestawu, a teraz idę podłogę zmywać.

matjas 09.08.2023 11:00

jeden facet stoi rano u bram raju pod tablicą NIEpantoflarze.
Pod tablicą Pantoflarze ćma ludzi.
Św Pieter idzie o 6 do roboty, u pasa dzwoni mu pęk kluczy i myśli sobie, że najpierw wpuści tą jedną duszyczkę, niech nie czeka. Pyta na rajskie dzień dobry:
- a czemuj tu stoicie skoro tam taka ćma ludzi???
- nie wiem - żona mi kazała :D

wątek o motorcyckach - one są kluczem do każdego łańcucha. mam nadzieję, że tak o nich myślicie.

temat pantoflarstwa - nie zajmuję stanowiska - słowo klucz to uczciwy kompromis. prawda z reguły okazuje się dopiero kiedy dzieci wychodzą z domu - jeśli po tym nie zostaje w domu chęć partnerstwa i prawdziwa chęć by być razem, żadne przedmioty i żadne słowa nie nadadzą się aby uczciwie dożyć do końca.

Mhv 09.08.2023 11:51

Ostatni akapit dobrze podsumowuje sytuację. Powiem wręcz: niby-cwaniacy nie wiedzą nawet co tracą.
Oczywiście łatwo nie jest, ale warto.

wojtekk 09.08.2023 13:31

Pełna zgoda z oboma!

Michale: a Twoje podsumowanie cudnie pasuje do obu kombinacji. I w związku/pantoflarze zakrzykną (racja) jak i nie pantoflarze/nie w związku również to samo zakrzykną!. Jesteś bardziej koncyliacyjny niż Prezes!

Czarny. Jak się sprawuje maszyna i córkojeb.....zięć .?

Sprawdzony ....wałek zdawczy ?:) Pokaż :)))

fassi 09.08.2023 14:39

Kiedyś usłyszałem od Kobiety, że jak zostanę pantoflarzem to mnie zniszczy. No i robię wszystko aby nim nie być :D

CzarnyEZG 09.08.2023 14:46

Wałek jest w wątku Miećka. Zębatka wklejona, więc nie rozbieraliśmy :)

Narazie głaskana, oglądana, jeżdżona i podziwiana. Jest oki :)

Melon 09.08.2023 18:39

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 825918)
Żona mówi, żebym wam przypomniał, że to temat o moturze i że jego zakup to była nasza wspólna decyzja :)

ps: trójkę kupie do zestawu, a teraz idę podłogę zmywać.

Znaczy Wszyscy będziecie jeździć Afrą. :Thumbs_Up::)

CzarnyEZG 10.08.2023 09:18

Na to wychodzi :)

Kuba już się szykuje na przejęcie siódemki, którą szykujemy na oryginał i będziemy się wspólnie turlali bocznymi drogami obwieszeni szpejem turystycznym.
Tak po naszemu.

Co do pobocznego wątku - jak to mawiają - uderz w stół, a butelki po piwie się odezwą.

Miał być żart, a żart, który trzeba tłumaczyć lub komentować jest nieśmieszny, jednak ze względu na dalszy rozwój wątku czuje się zobowiązany.

Ania jest dla mnie partnerką i przyjaciółką, więc nie podejmuję się oceny, lub tłumaczenia czyja prawda jest bardziej w naszym związku.
To jak porównywanie ryby z rowerem.
Pchając wspólnie taczki obłędu zajmujemy się innymi rzeczami. Uzupełniamy się. Robimy to razem.
Wynik jest dodatni, więc po co dzielić, kto zrobił więcej lub miał większą rację?

Jeżeli chodzi o Afryki, to one i wszystko co z tym związane stało się naszym stylem życia (wyprawy, offroady, turystyka, i wszystko co można znaleźć na naszym blogu i nie tylko) i dla mnie dużo ważniejsze jest to, że patrzymy wspólnie w tym samym kierunku niż to, kto akurat w tym momencie podjął (lub zablokował) jakąś decyzję.

Kiedyś, gdy przez dwa tygodnie błąkaliśmy się po Łotwie i Estonii, praktycznie nie widując ludzi chyba znalazłem klucz, dzięki któremu to wszystko się udaje.
My po prostu lubimy przebywać na wzajem w swoim towarzystwie.
To naprawdę spora sztuka.

Czy to, że gdy siedząc przed chatką na wybrzeżu i ostrząc siekierę lubię patrzeć jak moja żona gotuje nad paleniskiem wodę na herbatę czyni ze mnie pantoflarza?
Czy dużo bardziej męski bym był, gdybym robił to sam?

Co do Giny - już dawno dotarło do nas, że dzieci nas nie słuchają.
One nas naśladują.
Więc taki model jaki wyniosła z domu zaczyna przekładać teraz na swoje ognisko, które właśnie wspólnie z Maćkiem zakładają.

Wracając do motocykli.
Pewnie kiedyś kupię RD03.
Nie dlatego, że Ania mi pozwoli, ani nie dla tego, żeby pokazać kto tu rządzi.
Po prostu dlatego, że chcę i wiem, że Ania to zaakceptuje.

stopa-uć 10.08.2023 09:34

BRAWO.

A co do pobocznego wątku to żarty.
Pozdrawiam CAŁĄ Twoją Rodzinkę
i cieszę się że z Tadkiem spotkaliśmy Was zaraz po zakupie
motocykla.
ciał

matjas 10.08.2023 09:59

tej choroby nie da się już leczyć i nie trzeba.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.