Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Czy są tu kamperowcy? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44479)

jorge 19.06.2023 12:29

Czy są tu kamperowcy?
 
Hej. Są tu posiadacze kamperów?

Emek 19.06.2023 12:32

Zależy co uważasz za kampera. Mam californie.

redrobo 19.06.2023 12:40

Cytat:

Napisał Emek (Post 820667)
Zależy co uważasz za kampera. Mam californie.

A ja W124 kombi;)

consigliero 19.06.2023 13:52

My zaś ID.3

garbaty 19.06.2023 19:06

a ja dłubię campervana na bazie karetki ducato. wcześniej przerobiłem t4 cali syncro w longu, PV, łóżko, kuchenka,kibelek i takie tam, zwiedzaliśmy ojropę z Żoną i psem

bigboykr 19.06.2023 20:21

U mnie rozpoczyna się proces budowy na L4H3. Dla trzech osób i psa. A w razie czego łóżka wyjmowane i można zabrać jedno moto.
W sierpniu powinien być projekt, od września budowa.

--
pozdrawiam
Radek BigBoy

stopa-uć 20.06.2023 10:45

Jorge
Mam.
Pare lat jeżdżę kamperem.
W Białym Brzegu były moje dwa.
Dzwoń 501-288-133
Może coś podpowiem.

Biały Brzeg 8, 9, 10 WRZEŚNIA 2023

CzarnyEZG 20.06.2023 11:51

Stopa ma i na busie zwykłego i Pudla, więc podpowie.

Ja mam Garbatego Jednorożca, ale to taka bardziej wyprawówka niż kamper (i raz nawalony spałem w maluchu, więc chyba też się liczy)

motomysz 20.06.2023 18:38

Od tego roku jestem posiadaczem dziadka na Ducato. Zbieramy nowe doświadczenia��

voytas 20.06.2023 22:19

od 2006 Westfalią w T3 (obecnie w remoncie więc wypożyczam), ale o so chozi?

Widmo80 20.06.2023 22:32

Mini camper.Z Hondy CR-V 2 ������

Mirmil 20.06.2023 22:45

1 Załącznik(ów)
Ducato, 3 sezon

Wegrzyn 21.06.2023 08:03

Mam alkowe :)

jorge 21.06.2023 11:18

Mirek ja pierdziu - to dom na kółkach :D Ile takie cudo?

Obecnie muszę podjąć wyzwanie - robić na brygadówce L4H3 czy kupić gotowca. Nie wiem jakie są za i przeciw.

Cenowo chyba wychodzi na jedno. Teraz akcyzę się płaci za specjalny.

Co do plusów campervana to:

+ wiem co mam bo sam buduję
+ robię pod siebie i swoje potrzeby
+ czasami wpuszczają tam gdzie nie wpuszczają kamperów - ale to już się zmienia, a i vany już mało vany przypominają (dla rodziny 2+2)
+ można mieć 4x4 i są wąskie w uliczkach
+ szybsze na przelotówkach (nie dla mnie - bo z dziećmi to jadę jak emeryt po szachy)
+ można robić "na raty"

- wąskie
- home made, a nie profesjonalne wykończenie
- finalna cena może być wyższa niż oryginalnego kampera
- brak dodatków typowo kamperowych


Piszcie o Waszych doświadczeniach.

PS

Wpisy o autach osobowych są miłe - sma spałem nie raz w Fordzie, ale obecnie materac mam do sprzedania i temat zamykam. Chodzi o kamper z łazienką lub możliwością umycia się i załatwienia potrzeb w toalecie własnej - tak się umówmy.

motormaniak 21.06.2023 12:39

Cytat:

Napisał jorge (Post 820858)
Mirek ja pierdziu - to dom na kółkach :D Ile takie cudo?

Obecnie muszę podjąć wyzwanie - robić na brygadówce L4H3 czy kupić gotowca. Nie wiem jakie są za i przeciw.

Cenowo chyba wychodzi na jedno. Teraz akcyzę się płaci za specjalny.

Co do plusów campervana to:

+ wiem co mam bo sam buduję
+ robię pod siebie i swoje potrzeby
+ czasami wpuszczają tam gdzie nie wpuszczają kamperów - ale to już się zmienia, a i vany już mało vany przypominają (dla rodziny 2+2)
+ można mieć 4x4 i są wąskie w uliczkach
+ szybsze na przelotówkach (nie dla mnie - bo z dziećmi to jadę jak emeryt po szachy)
+ można robić "na raty"

- wąskie
- home made, a nie profesjonalne wykończenie
- finalna cena może być wyższa niż oryginalnego kampera
- brak dodatków typowo kamperowych


Piszcie o Waszych doświadczeniach.

PS

Wpisy o autach osobowych są miłe - sma spałem nie raz w Fordzie, ale obecnie materac mam do sprzedania i temat zamykam. Chodzi o kamper z łazienką lub możliwością umycia się i załatwienia potrzeb w toalecie własnej - tak się umówmy.

Zbudowałem sobie sam.
Widzę pewne problemy:
1. czy Dźwigniesz czasowo i umiejętnościowo taką budowę - ja poświeciłem parę miesięcy po pracy
2. Czy masz miejsce z prądem do takiej budowy
3. robiłem zabudowę busa pierwszy raz, po paru wyjazdach już wiem że zrobił bym pewne rzeczy inaczej
4. dodatki typowo kamperowe - sa bardzo drogie lub dość trudne do wykonania
5 4x4 to tez dośc trudny temat, ogranicza wybór pojazów i baaardzo podnosi cenę.
6. problem z wycofanie środków za przeróbkę a kasa jest pochłaniana baardzo szybko.
Jak bym robił drugi raz zmienił bym ząłożenia:
albo zakup oryginalnego typowego campera biorąc pod uwagę że to zakup który można spieniężyć jak się znudzi,
albo mniejszy pojazd wyglądający jak cywilny z małymi tylko przeróbkami w środku umożliwiającymi spanie bez kuchni, prysznica i całej tej zabudowy camperowej.

stopa-uć 21.06.2023 12:59

Motormaniaku
trafione w punkt.

zylek 21.06.2023 13:04

4 Załącznik(ów)
Ja nie mam, ale doktoryzowałem się w przeróbkach lub kupnie gotowego, w obu przypadkach z opcją przewożenia motocykla. Skończyło się na małym busie (vito), w którym nawet nie mam łóżka, tylko rozkładam materac dmuchany jak trzeba. Mnie zniechęciły koszty vs ilość dni w roku kiedy będę z tego korzystał. Przeróbka to cenowo kosmos, albo musisz mieć mnóstwo wolnego czasu, który ja wole poświęci na wyjazdy na moto lub z rodziną. Duży kamper przy wyjazdach na południe europy/góry to męczarnia po krętych wąskich drogach. W małym kamperze jak marco polo czy California, wożenie moto w środku praktycznie odpada. Można kupić u Helmutów bagażnik do 200-250 kg (cena 2-3tysie ojro) i wozić moto za małym camperem wyglada to jak na zdjęciu poniżej. Wydaje się to praktyczne tylko wówczas konieczne jest zrobienie zawieszenia. Optymalnie jakby było pneumatyczne, żeby się utwardziło z motorem. Wydatek, taki jak za dużego kampera, tylko wygoda znacznie mniejsza, ale lepsza mobilność. W teorii można go używać jak zwykły samochód. Maly ma tez przewagę w spalaniu, można ładować 150 w sprzyjających warunkach i zmieści się w 10. Wysoki bus będzie palił 14+ już przy 130. Małym zwykłym busem wjadę wszędzie tam gdzie chcę, wyglada jak śmieciarka, wiec nie mam obaw zostawienia go na parkingu na tydzień czy dwa. Ooo, to za opcją dlaczego nie camper


Załącznik 125389

Załącznik 125390

Załącznik 125391

Załącznik 125392

Mhv 21.06.2023 13:41

Wypożycz lub kup gotowca, bo stracisz kupę czasu (a czas jest bezcenny..) na budowę i duże prawdopodobieństwo że nie będzie jak trzeba. Jak się znudzi oddajesz lub sprzedajesz, wyciągasz kasę.

Wegrzyn 21.06.2023 13:50

Ja rodziny 2 + 2 bym nie wsadzil do blaszaka jaki super by nie byl. Zanim kupilem alkowe tez ogladalem i liczylem wszystko. Blaszak, czy jakas mniejsza polintegra jest dobra dla 2 doroslych. Jak chcesz milo i bez stresu podrozowac, to niestety, ale trzeba brac cos wiekszego. Zanim naszego kampera kupilem naogladalem sie naprawde roznych opcji i szybko mi przeszlo kupno czegos malego. Zrobienie samemu czesto potrafi przekroczyc cene kupna zwyklego kampera, ktorego tez bez problemu mozesz pozniej sprzedac. Mam tak samo 2 malych dzieci i alkowa to jest to. Jak jest pogoda, to wszystko ok, ale jak leje, to mam miejsca pod dostatkiem na jakies gry, zabawy itd. Dzieci spia osobno i my spimy osobno.

stopa-uć 21.06.2023 14:30

Blokujcie boczne drzwi w tzw.szoferce np. pasem!!!
W Hiszpanii mojemu synowi w Ducato złamali zamki , dorośli spali z tyłu, wnuczka w alkowie.
Zabrali tylko portfelik wnuczki, który leżał przy stole w połowie auta, ale co by było gdyby się przebudziła i akurat zeszła? ? ?
Ja spędzam urlopy na dziko (może ze dwa razy nocowałem na campie), ale teraz
mam jechać do Grecji kolejny raz i nie jestem już taki spokojny.
Biały Brzeg--8, 9, 10 Września ---CZEKAMY
ciał

Wegrzyn 21.06.2023 14:52

Stopa juz mam wlozony pas transportowy do kabiny. Ja sprzedalem przyczepe, bo tez nie chce za duzo na campingi jezdzic. Znudzilo mi sie stanie np tydzien w jednym miejscu, chociaz nie powiem, przy malutkich dzieciach, to jest mega sprawa taka Chorwacja, czy Wlochy gdzie na campingach sa baseny i place zabaw.

stopa-uć 21.06.2023 16:59

2 Załącznik(ów)
Grecja daje TAKIE możliwości spędzania urlopu na dziko.
Bez ludzi -co chwilę są takie miejsca gdzie można dojechać tak blisko wody--byleby się nie zakopać.
ZAWSZE LINKA HOLOWNICZA I SAPERKA ZE SOBĄ.
Woda na stacjach benzynowych za darmo.
POLECAM
Linii brzegowej prawie 15 000km

ciał

PS. widzę że jedno zdjęcie przewróciło się--czy ktoś może obrócić.?-proszę.

CzarnyEZG 21.06.2023 17:36

Stopa, przerażasz mnie.
W cywilizowanych krajach włam na kampera z ludźmi w środku??

To ja sobie chyba wolę ostrzeżenia o minach w BiH i krótkie dni na północy.

Adagiio 21.06.2023 20:42

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 820908)
Stopa, przerażasz mnie.
W cywilizowanych krajach włam na kampera z ludźmi w środku??

To ja sobie chyba wolę ostrzeżenia o minach w BiH i krótkie dni na północy.

Kolego cywilizacja, kultura, poszanowanie skończyła się w krajach południowych około 2000 roku. Jak zaczęli wpuszczać byle kogo i przyzwalać im na zbójnictwo. Mojemu koledze w tamtym tygodniu zajebali wszystko co było w kampie, psikli mu gazu do środka, stał na parkingu pod szkołą w małym miasteczku nad Gardą. Miał ogromne szczęście ze ich na koniec nie zgwałcili, pogadaj z kierowcami co jeżdżą transportem na południe, na monitorowanych parkingach dzieją się rzeczy o których nie masz nawet pojęcia.

stopa-uć 22.06.2023 10:40

1 Załącznik(ów)
Są podobno czujniki czadu-(mam) i gazu usypiającego(nie mam)
Zastanawiam się nad zakupem, ale jeszcze nie sprawdzałem gdzie można kupić.

ciał


ps. UWAGA--pojawiają się też piękne ale niebezpieczne meduzy wielkości kapelusza (widać na przewróconym zdjęciu w poprzednim wpisie)

Mhv 22.06.2023 11:07

Jak czytam, co się dzieje w IT to łapię się za głowę.
Mnie też, już kilka ładnych lat temu obrobili auto niedaleko Romy..kilka dni w tym kraju plus reakcja na całą sprawę tzw. wymiaru sprawiedliwości i ambasady PL skutecznie mnie wyleczyły z kolejnych wizyt tam na własną rękę.
Trzeba ten kraj traktować jak dziki..tylko zorganizowane wyjazdy np. z przewodnikiem i dodatkowym ubezpieczeniem, pilnowanie kasy i doku. Lub wyjazd z lokalesem.
Na szczęście jest wiele innych pięknych miejsc, gdzie można wypocząć na spokojnie w pięknych okolicznościach przyrody.

CzarnyCzarownik 22.06.2023 11:25

Co do czujników gazu usypiającego to czytałem opinie że to bujda. Argumenty które pamiętam:

1) Jakby faktycznie działało to firmy transportowe zakładałyby to we wszystkich autach floty. Podobno u tirowców czujnik usypiacza nie istnieje, takie cudo istnieje tylko na grupach kempingowych.

2) Jak usypiają u lekarza to jest od tego osoba która daje dawkę, nadzoruje pacjenta. Jakby tak wpuszczali gaz na oko do kabiny to powinny być głośne przypadki o śmierciach turystów.

3) Te rabunki na cichacza to po prostu cichy wlamywacz połączone ze zmęczeniem po trasie, rozluźnieniem wakacyjnym, wieczornym alkoholem.

Ale w tym prawdy - nie wiem.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Wegrzyn 22.06.2023 11:33

To samo slyszalem, ze nie ma mozliwosci uzycia gazu w ten sposob ze wzgledu rowzniez na rozmiar wnetrza kampera. Najczesciej sa to genialni wlamywacze cisi jak ninja. Czujnik gazu bede montowal, bo mam ogrzewanie i ciepla wode na gaz, ale zadnych czujnikow od gazu usypiajacego nie mam zamiaru. Koledzy z ciezarowek mowia, ze nie ma to najmniejszego sensu. Z opowiadan wiem, ze bezpieczniej jest ostatnio w Albanii, Rumunii niz Francji, Hiszpanii czy Wloszech. Na dobrego zlodzieja nie ma zadnych zabezpieczen.

stopa-uć 22.06.2023 12:12

Ok. W takim razie zapominam o czujniku gazu.
Najwyżej w Białym Brzegu będzie relacja jak mnie gwałcili.
Ale stary jestem i brzydki, to mam większą szansę przeżyć.
A o moim synu i tym cichym włamie pisałem żebyście wiedzieli że takie rzeczy się zdarzają,
jednak daleki jestem od straszenia i jak pojadę , to znowu będę spał na zadupiu.
W miejscach gdzie są turyści --są złodzieje , im bardziej dziko tym mniejsza szansa
spotkania złodzieja-bandyty.
Jeżdżę już długo , nigdy nie miałem problemów, WAM też życzę wspaniałych urlopów.

ciał


ps.może WAS rozweseli::dlaczego bokserzy przed głowną walką nie uprawiają seksu.? ?
bo się nie lubią

Mirmil 22.06.2023 13:44

Cytat:

Napisał jorge (Post 820858)
Mirek ja pierdziu - to dom na kółkach :D Ile takie cudo?

Obecnie muszę podjąć wyzwanie - robić na brygadówce L4H3 czy kupić gotowca.

Jorge
Wypożycz cos na kamperwanie i zwykła alkowe i pojedź na wakacje , porównaj, wybierz

Z mojego doświadczenia posiadanie kampera na 1 lub 2 wyjazdy w roku jest bez sensu
Kamper nie sprawi, że będziesz więcej jezdził
Posiadanie własnego kampera jest droższe niz wypożyczenie
Wyjazd kamperem jest droższy niz wczasy all inclusive
Jazda kamperem męczy .

U nas, z dwójką dzieci 2 i 5 lat, na 20-25 dni w roku się nie sprawdza
Dlatego wracam do busa, który wszędzie wjedzie i w którym.mozna spać. Plus kilka dodatków ułatwiających biwakowania. Woda , lodówka, szafki,platforma, stolik, kuchenka.

Bohun 22.06.2023 14:24

Z przelotu na południe wynika, że najwięcej na oko oceniając szemranych typów gnieździ się przy granicy z UE. Dla przykładu Serbia-Węgry.

Czy praktykujecie jazdę nocą (przelot) i ewentualne kimanie w pojeździe 2-3h i jazda dalej? Lepiej oddalić się od autostrady unikając MOP-ów do tego celu i znaleźć jakąś opcje na pakr4night na przykład?

Jak rozwiązać kosztowo zasilanie lodówki z ogniwem Peltiera w pojeździe na postoju max 12h nie zjadając aku pojazdu? Czasami brakuje tego np. podczas jednodniowego wymarszu w góry.

Czy to jest sensowne:
- przetwornica samochodowa 12V na 230V Moc użytkowa (ciągła): 150W (po stacyjce)
- Prostownik mikroprocesorowy 6/12V
- akumulator AGM 12V 14Ah
- moduł zabezpieczenia akumulatora ZB-1
- lodówka. zasilanie DC 12V Moc: grzania 40 W / chłodzenia 48 W

Panel solar odpada.

Nie jest to elektroda dlatego nie proszę o wyrozumiałość, ale może ktoś coś już takiego zbudował? :dizzy::fool2:

Melon 22.06.2023 15:38

Koleżkę uśpili we Francyji ale nie zdążyli okraść naczepy bo miał specjalne zamknięcie które w momencie dobierania uruchamia cichy alarm i za chwilę była ochrona. Kabinę zamykał pasem transportowym. Ale łon fajki woził.

Adagiio 22.06.2023 16:21

Co byście wiedzieli wybierając się do IT, od lipca wchodzą nowe obostrzenia i oprócz kar liczonych w tysiącach euri przy niektórych wykroczeniach, będą również zatrzymywać prawko od 7 do 15 dni za :
- za używanie telefonu
- za przekroczenie prędkości od 10 do 40 km/h, powyżej 40 w zabudowany i w pobliżu szkół, szpitali, itp. mogą zatrzymać na zawsze
- za jazdę pod prąd
- za wyprzedzanie w newralgicznych miejscach ( nie sprecyzowano w jakich )
Jeśli recydywa i punkty za dokonanie tego samego wykroczenia na koncie kierowcy to wszystko x 2.
Tak że uważajcie bo w przypadku zagranicznych kierowców oprócz mandatu może dojść do zatrzymania pojazdu, jeśli pasażer nie posiada uprawnień do kierowania, lub jedzie się solo.

CzarnyEZG 22.06.2023 16:48

Bohun Lodówki z ogniwem Peltiera to zło i chujnia.
Nie znam porównania do motocykli, które mogłoby to oddać, to powiem tak - to tak jakby ktoś Ci do domu wszedł i wypił 3/4 alko (pół biedy),
ale resztę uzupełnił dla niepoznaki wodą.

Prądożerne, nie wydajne.

Kup kompresora.

Emek 22.06.2023 16:52

Potwierdzam.

Melon 22.06.2023 17:46

U mnie we firmie lodówki kompresorowe w autach działają cały rok. Może to nie jest tanie ale to się na prawde rzadko psuje. Na 11 ciągników przez ostatni rok zepsuła się jedna 14letnia i półtora miliona przebiegu. :)

robertG7 22.06.2023 17:54

Kompresorowa lodówka ma zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora, jeżeli aku jest ok i ma większą pojemność niż taki w aucie z silnikiem 1.0 to da radę całą noc spokojnie chłodzić

jorge 23.06.2023 03:14

Cytat:

Napisał Mirmil (Post 821020)
Jorge
Wypożycz cos na kamperwanie i zwykła alkowe i pojedź na wakacje , porównaj, wybierz

Z mojego doświadczenia posiadanie kampera na 1 lub 2 wyjazdy w roku jest bez sensu
Kamper nie sprawi, że będziesz więcej jezdził
Posiadanie własnego kampera jest droższe niz wypożyczenie
Wyjazd kamperem jest droższy niz wczasy all inclusive
Jazda kamperem męczy .

U nas, z dwójką dzieci 2 i 5 lat, na 20-25 dni w roku się nie sprawdza
Dlatego wracam do busa, który wszędzie wjedzie i w którym.mozna spać. Plus kilka dodatków ułatwiających biwakowania. Woda , lodówka, szafki,platforma, stolik, kuchenka.

Ile bedziesz krzyczal za swoj? Kiedy tyś sie tak rozmnozyl. Ostatnio jak sie widzielismy na Muranowie onaj b3ez - prawie te same roczniki :)

Poncki 14.07.2023 13:37

Mój kumpel zamierza kupić kampera, ale nie bardzo siedzi w temacie motoryzacji.
Poprosił mnie o pomoc, ale ja też nie czuję się na siłach w tego typu furach.
Może ktoś chciałby się wypowiedzieć na temat poniższych sprzętów?
Może ktoś zna tych sprzedawców?
Wiem, że to tylko ogłoszenia, ale może coś widać na pierwszy rzut oka.
A może ktoś ma coś do sprzedania w podobnym klimacie?

https://www.olx.pl/d/oferta/peugeot-...5-IDWj8U8.html

https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-v...5-IDOOoxM.html

https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-k...5-IDWjGPV.html

https://www.otomoto.pl/dostawcze/ofe...-ID6FCKxT.html

Z góry dzięki za pomoc.

CzarnyEZG 14.07.2023 14:08

Poncki, jeżeli znajomy celuje w sprzęt za około 200 kpln, to myślę, że wynajęcie firmy, która skasuje go nawet jedną setną tej kwoty (2 kpln) i prześwietli auto od A do Z będzie lepszym rozwiązaniem niż nasze wymysły i szukanie miodu w dupie na podstawie zdjęć z OLXa.

matjas 15.07.2023 00:39

Jedna setna kwoty - jak zwykle bardzo dobre i celne spojrzenie. To nie sztrucel za dychę tylko kupa siana. Są miejsca na Śląsku ze mieszkanie za to się kupi :/

Pirania 15.07.2023 11:24

Jorge,
chłopaki Maniak...Mirmił.. Stopa.. dobrze prawią także dobrze przemyśl decyzję. Parę lat woziłem się z rodzina 2+1 T4ką w Multiwanie..potem robiłem przebudowę Mastera L2H2 ale tez minimum z minimum, demontowane w godzinę jak bus wracał do pracy w firmie.
T4ka miała przewagę gdyż udawało się omijać blokady - poukładane kamienie czy wiszące belki.. Proponuje przemyśleć również ten element.
W tym roku pierwszy raz wybrałem się pick'upem z namiotem dachowym i nocowanie najlepiej wspominamy z dzikich miejsc z dala od ludzi..gdzie nie ma mowy o złodziejach. Taka forma mi pykła.

A jakbys miał jakieś pytania odnoście nie wiem zabudowy Mastera czy niezbędnych rzeczy wal śmiało!
Ciau

Fihu 18.07.2023 10:23

T3 syncro z podnoszonym dachem ... od N126, i wiele innych rzeźb :D

Poncki 21.07.2023 13:40

Cytat:

Napisał matjas (Post 823125)
Jedna setna kwoty - jak zwykle bardzo dobre i celne spojrzenie. To nie sztrucel za dychę tylko kupa siana. Są miejsca na Śląsku ze mieszkanie za to się kupi :/

Generalnie następnego dnia, dwa z czterech zostały sprzedane ;)
Nie chodziło mi o ocenę techniczną tylko jakieś kwestie w stylu: silnik do bani, sprzedający to oszust itp. :D
Temat nieaktualny.

stopa-uć 21.07.2023 14:46

A abstrahując od ceny to dla mnie jest najlepiej jak spanie jest
z tyłu bo nie trzeba ""pierdolnika"" sprzątać .
ciał

consigliero 21.07.2023 15:46

2 Załącznik(ów)
Tylko szybka aranżacja i minimum kawa herbata. Było się wybrać na bus sraz to można by coś wybrać i podpatrzeć. Na przykład seat jako kamper

Marcello 21.07.2023 16:15

Czołem grono obieżyświatów, ja również włożę tu moje 5 groszy i "pochwalę się" co mam, choć nie ma się aż.zbytnio czym chwalić.
3 lata temu sami zbudowaliśmy kamperka z Masterka L2H2, co prawda 2 osobowy jest aby można było przechodzić bez grodzi na strefe sypialnianą. Jeżdżę.nim tylko z moją ładniejszą połówką, więc wystarcza.
Posiadamy z luksusów pełnowymiarowe łóżko składające się i powstaje ławeczka plus stoliczek, kuchenkę, kibelek, zlew i zbiornik na szarą.wodę, prysznic turystyczny, webasto, markize, okienko kamperowe z moskitierą, radyjko z telefonu :D
Może nie jest to szczyt marzeń i są fajniejsze lepsze tańsze bądź też droższe opcje, ale zdecydowaliśmy się na właśnie taką.;)
Jak będę miał chwilę to mogę.udostępnić pare fotek, o ile jest na to chęć z Waszej storny.

matjas 21.07.2023 18:33

No pewnie ze jest. Miejsce jest takie ze pytać naprawdę nie trzeba! ;)

MrWaski 21.07.2023 18:55

Cytat:

Napisał Marcello (Post 823870)
Jak będę miał chwilę to mogę.udostępnić pare fotek, o ile jest na to chęć z Waszej storny.

Tak!
Mam chęć na ochotę...

Marcello 23.07.2023 09:26

Nie jest to wykończenie jakim można się zachwycać, następnym razem raczej inaczej spróbowałbym to zaaranżować. Ale tak jak jest odnajdujemy się i miejsca nam nie brakuje :)

https://i.postimg.cc/BZPTCvfq/IMG-1546.jpg

https://i.postimg.cc/cLB24mF5/IMG-1547.jpg

https://i.postimg.cc/cJJ91Ngr/IMG-1548.jpg

https://i.postimg.cc/hjf5sqcH/IMG-1549.jpg

https://i.postimg.cc/ZR2DDDq0/IMG-1550.jpg

https://i.postimg.cc/bvqgCfHm/IMG-1551.jpg

https://i.postimg.cc/vZh2dmmJ/IMG-1552.jpg

https://i.postimg.cc/BZRdht8N/IMG-1553.jpg

https://i.postimg.cc/rwMZb4qG/IMG-1554.jpg


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.