Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   FAT zlot jesienny 2014-będzie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=21304)

Tomek 10.06.2014 21:59

FAT zlot jesienny 2014-będzie?
 
Witam :)

Pytanie jak w temacie.

ex1 10.06.2014 22:17

pytanie kiedy i pytanie gdzie...? :) i pytanie czy będzie fajna trasa off..? :D

cheniek 10.06.2014 23:15

Biała ?

DwaMariany 10.06.2014 23:16

Z ust mi to wyjąłeś.

Tomek 11.06.2014 07:30

W końcu coś w centrum PL by było :D

Jarek 11.06.2014 07:41

W zeszły weekend była ..."Luźna Guma" w okolicach zalewu zegrzyńskiego czyli jak najbardziej centrum...i co ?- patrząc na frekwencję czarna dupa...(chociaż akurat ja lubię takie kameralne ilości motongów)- soomując:- nie wiem czy ktoś weźmie się za organizację (pamiętając również o braku chętnych na rozpoczęcie w Bieszczadach)
Jeśli ktos narzeka, niech spróbuje może sam coś zorganizować....
pzdr

PARYS 11.06.2014 07:54

Jarek ma rację dać mu wódki!

Tylko może jednak już nie biała co? Jak by co oczywście.

Tomek 11.06.2014 08:38

Ale ja nawet nie pytam gdzie tylko czy w ogóle będzie ? :)

jorge 11.06.2014 08:46

Cytat:

Napisał Wisnia (Post 384322)
Ale ja nawet nie pytam gdzie tylko czy w ogóle będzie ? :)

Coś tam zawsze będzie, najwyżej kameralnie ;)

matjas 11.06.2014 09:08

Cytat:

Napisał Jarek (Post 384317)
(pamiętając również o braku chętnych na rozpoczęcie w Bieszczadach)

przypomnij mi Jarek... wpisowe to było 260PLN??? czy źle pamiętam?
paliwo z centralnej polski+dwie osoby+delikatna zagrycha i coś na rano to daje kafla. niechudo jak na weekend - przynajmniej dla mnie.

dla przypomnienia przypomnę również, że nasz/mój minizlot tszodowy w Paszkowie w ub roku na 80+ osób kosztował 130PLN w wersji wypas ze spaniem w pościeli. można było spać w namiocie za 80PLN lub chyba za stówkę na podłodze pod dachem - nikt nie chodził głodny a w cenie była gorzka żołądkowa tak, ze było na dobry początek i parę dobrych litrów dobrego czerwonego wina. piwo na zlocie kosztowało śmieszne 2.5PLN - pisze to tylko, zebyś może nabrał trochę lepszej perspektywy do takich faktów jak kiepska frekwencja i wyciągnął inne niż, chyba, pochopne trochę wnioski. CCC Panie Jarek - tutaj i wszędzie indziej.

Cytat:

Napisał Jarek (Post 384317)
Jeśli ktos narzeka, niech spróbuje może sam coś zorganizować....pzdr

organizacja zlotu w Paszkowie zajęła mi 3 /TRZY/ dni i po czterech bodaj dniach zamknąłem listę. piszę to dla potomnych bo WIERZĘ, że ludziom wciąż może się chcieć. może i mi sie znowu zachce, choć póki co raczej idę ZA orkiestrą bo muzyka mi nie odpowiada.

matjas

Tomek 11.06.2014 09:22

Cytat:

Napisał matjas (Post 384326)
przypomnij mi Jarek... wpisowe to było 260PLN??? czy źle pamiętam?
paliwo z centralnej polski+dwie osoby+delikatna zagrycha i coś na rano to daje kafla. niechudo jak na weekend - przynajmniej dla mnie.

dla przypomnienia przypomnę również, że nasz/mój minizlot tszodowy w Paszkowie w ub roku na 80+ osób kosztował 130PLN w wersji wypas ze spaniem w pościeli. można było spać w namiocie za 80PLN lub chyba za stówkę na podłodze pod dachem - nikt nie chodził głodny a w cenie była gorzka żołądkowa tak, ze było na dobry początek i parę dobrych litrów dobrego czerwonego wina. piwo na zlocie kosztowało śmieszne 2.5PLN - pisze to tylko, zebyś może nabrał trochę lepszej perspektywy do takich faktów jak kiepska frekwencja i wyciągnął inne niż, chyba, pochopne trochę wnioski. CCC Panie Jarek - tutaj i wszędzie indziej.



organizacja zlotu w Paszkowie zajęła mi 3 /TRZY/ dni i po czterech bodaj dniach zamknąłem listę. piszę to dla potomnych bo WIERZĘ, że ludziom wciąż może się chcieć. może i mi sie znowu zachce, choć póki co raczej idę ZA orkiestrą bo muzyka mi nie odpowiada.

matjas

Dobrze napisane-sedno sprawy :Thumbs_Up:

JarekO 11.06.2014 09:30

@Matjas - super zorganizowane było spotkanie w Kotlinie. Nadmienić jednak trzeba, że na kanwie braku zlotu jesiennego to trochę poszło :-).

--
Jarek

ex1 11.06.2014 09:45

dokładnie, jestem tego samego zdania, że pakowanie się opcje na wypasie, nie ma specjalnie sensu, a jeżeli już ktoś tak lubi... to niech przynajmiej będzie opcja do wyboru, jeden lubi przy kiełbie na ognisku siedzieć i własnym piwie, a drugi w restauracji musi mieć obiad podany... niech będzie opcja dla obojga... Prawdą jest że przy dużych odległościach imprezy zlotowe zaczynają czasem kosztować tyle co mniejsze wyprawy.. :D

matjas 11.06.2014 10:02

Cytat:

Napisał JarekO (Post 384338)
@Matjas - super zorganizowane było spotkanie w Kotlinie. Nadmienić jednak trzeba, że na kanwie braku zlotu jesiennego to trochę poszło :-).

Jarek :D - zrobiłem zlot w Paszkowie TYLKO dlatego, że ludzie bardzo chcieli zlot na zakończenie sezonu a stanowisko GTW było takie, że 'nie ma takiej potrzeby+to masa roboty' - to tak w skrócie, co mnie wyrwało z butów.
Wiadomo - gdyby były inne alternatywy być może byłoby 15 osób a może nie przyjechałby nikt, niemniej fajna miejscówka, nieduża impreza i dobra cena zrobiły frekwencję i zlot się odbył i to raczej ku ogólnemu zadowoleniu.

Pisze to tylko zachęcając do takich inicjatyw.
Przypomnę również, ze o ile chłopaki z 'czapterUć' robili już ze trzy duże imprezy ogólne, był wielki Borek ze dwa razy /w tym pamiętny 10.04/, wspaniały Podlaski, to taka 'praca' dla forum powinna zdarzać się we wszystkich rejonach Polski. nie ukrywam, że w kontekście tego co napisałem powyżej jestem nieco zawstydzonym dolnoslązakiem bo Paszkowski zlocik był jedyną imprezą ogólną u nas w ostatnich latach. jakkolwiek biję sie w pierś to DŚ nie jest jedyna 'białą plamą' w tym kontekście na mapie naszego kraju :D :D :D no ale... to może sie zmieni :D

na koniec trzeba pamiętać równiez o tym, ze chyba mamy juz za sobą czasy zlotów FAT na 200 motocykli - ale nie będę akurat na to narzekał.

m

wojtekm72 11.06.2014 10:07

Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

matjas 11.06.2014 10:21

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 384344)
Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

Wojtek --> :Thumbs_Up:

Boryss 11.06.2014 10:28

Wojtek bardzo dobry pomysł, ale ty tu nie kombinuj tylko zapraszaj ludzi na week 21-22 na roztocze jak to się chwaliłeś że zrobisz super imprezkę bez mandatów i ścigania i po kosztach ma się rozumieć :)

ex1 11.06.2014 11:13

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 384344)
Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

też wydaje mi się to super pomysłem...

Tomek 11.06.2014 12:44

A nikt z władz forum się nie wypowie w kwestii zlotu? Czy coś myślą czy nie? Bo już czerwiec do września/października czas szybko zleci.

Lucky Luke 11.06.2014 13:08

Tomek zrób zlot u siebie. Ja na pewno przyjadę.
Albo przyjedź do mnie i też będzie zlot ;)

Tomek 11.06.2014 13:09

U mnie zrobimy Nasz jesienny a u Ciebie wiosenny :D

Jarek 11.06.2014 13:48

Panie Matjas...nie chce mi sie z Tobą spierać, powiem jedynie o tym, ze Luźna Guma to był pierwszy przykład i Bieszczady dodałem jedynie na poparcie...mogę tylko powiedzieć , że Twój Paszków był jednym z KILKU (od początku FAT) zlotów na którym nie udało mi się być- poza tym- zdaje sie , że ja napisałem coś tam w/s narzekających , a Ty chyba nie zaliczasz się do nich?- bo taką mam nadzieję...a perspektywę mam całkiem dobrą- i całkiem nie rozumiem Twoich dość osobistych wycieczek..a CCC to działa na wszystkich- dla tych co grzeją ze Wschodu na Dolny Śląsk również...
pzdr
PS- w kwestii warunków. cóż- jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził...

jochen 11.06.2014 13:50

No to organizuj kolego Wiśnia jesienny, z radością przyjadę gdziekolwiek to by nie było :D

Tomek 11.06.2014 14:02

A pewnie przyjedz nawet w ten weekend, najlepiej w niedziele z rana :)

matjas 11.06.2014 14:21

Jarek się nie obrażaj - tylko się nie dziw tak bardzo, że FREKWENCJI nie było w Bieszczadach. Nic się nie dzieje bez przyczyny.

irokez 11.06.2014 14:32

witka
Chociaż czytam forum od jakiegoś czasu i wybiórczo - piszę sporadycznie...
Bardzo chętnie chlupnąłbym cocnieco w afrykańskim gronie...
Tylko... gdzieś, coś, ktoś, że propozycja zlotu dolnośląskiego, łączonego z innymi forami pod hasłem Orzepa...
Pomysł upadł?

Tomek 11.06.2014 14:54

http://advrider.pl/viewtopic.php?f=40&t=15029

Jarek 11.06.2014 15:10

Spokojnie Mateusz, nie obrażam się:):)
pzdr:D

lena 11.06.2014 21:36

Matjas, Jochen :Thumbs_Up:.
Co do propozycji Wojtka o organizacji kolejno zlotów przez grupy regionalne, to kilka lat temu toczyła się dość burzliwa dyskusja na ten temat. I sprawa nie przeszła. Ale czasy i ludzie zmiennymi są, więc być może...

Wiśnia - nudzisz się? Takich pytających była masa. Widzę,że jesteś chętny, otwarty i dysponujesz czasem - organizuj :Thumbs_Up::). Chętni do pomocy na pewno też się znajdą.

pałeł 11.06.2014 21:49

Zlot sam sie nie zorganizuje i jak sobie go nie zrobimy nikt za nas tego nie zrobi. Nie dziwie sie ze organizowac sie nie chce ludzia bo zawsze jest co jednemu za drogo dla inego brak namiotu trzeci chce pamiatkowa koszulkę
Kolejnemu termin nie pasuje

Widac co widac matjas twój zlot tez mial ciemna strone niewiem czy ci sie chce robic nastepny alr na boga nie będę tego od ciebie wymagał :)

matjas 11.06.2014 22:08

Cytat:

Napisał pałeł (Post 384500)
matjas twój zlot tez mial ciemna strone niewiem czy ci sie chce robic nastepny ale na boga nie będę tego od ciebie wymagał :)

hehehe.. wymagac to można, żeby chłodniej sie zrobiło :D
ciemna strona zlotu w Paszkowie? to kac do środy.
a o tych co przyszli tam mieszać jak w garze jakoś cicho i niech tak zostanie, przejdą do historii jak era disco :haha2:

m

ex1 11.06.2014 22:09

Cytat:

Napisał irokez (Post 384386)
Tylko... gdzieś, coś, ktoś, że propozycja zlotu dolnośląskiego, łączonego z innymi forami pod hasłem Orzepa...
Pomysł upadł?

i to jest dobry pomysł... szkoda że wszyscy jak śnięte ryby jakoś...
ogólnie jakoś coraz słabiej wszędzie z tymi zlotami... co się dzieje..? :)

Misza 11.06.2014 22:12

Kłodzko co roku niezawodnie rozwala system i umysły ;) Ale tam zero organizacji... no może trochę, żeby sie Artur albo fabrizio nie obrazili ;)

No i że dolny śląsk... tak się poukładało, że większość ciekawych miejsc w polsce jest na jej krańcach. Może by tak lubuskie się porobiło? Jakiś tam kawałek lasu by się znalazł :)

szymon25 11.06.2014 22:18

Jak to co sie dzieje Ex? kryzys zatacza coraz wieksze kregi.

lena 11.06.2014 22:18

Miałam się ugryźć w język, ale...jednak nie zdzierżę.
Pałeł
, Ty to się chyba nie naorganizowałeś do tej pory, więc sobie daruj złośliwości pod adresem Matjasa. Zrobił sam, w ekspresowym tempie coś, na co GTW, w której składzie jesteś (i jak czytam ze zrozumieniem często reprezentujesz w wypowiedziach) się nie zdobyła. Nie lubię osobistych wycieczek i staram się ich unikać, ale wcześniej (zanim awansowałeś) wkładałeś kij w mrowisko we wszystkie niemal tematy na FAT, również finansowe, choć nie płaciłeś składek. I to, że nikt Ci się teraz pięknym za nadobne nie odpłaca nie wynika bynajmniej z zachwytu użytkowników nad sposobem i stylem zarządzania FAT, ale jak pisze Matjas - ponieważ zostali ZA orkiestrą, bo muzyka im nie odpowiada.
Tyle, w kwestii "wycieczki".

Przepraszam za zaśmiecenie wątku.

pałeł 11.06.2014 22:29

A widzisz może nie udało mi sie jasno sprecyzować mysli niewiem czy matjas ma chęć robic co kolwiek po tym zlocie i z szacunku nie bede tego wymagał ani od niego ani od nikogo a jak ktoś bedzie cos robil i bedzie mi pasowal termin to wpadne chocby na chwilkę

lena 11.06.2014 22:33

Już lepiej :). A może jednak pogadasz z "chłopakami" i zorganizujecie jako GTW, z Wisieńką do pomocy?:D

Tomek 11.06.2014 22:34

Cytat:

Napisał lena (Post 384495)
Wiśnia - nudzisz się? Takich pytających była masa. Widzę,że jesteś chętny, otwarty i dysponujesz czasem - organizuj :Thumbs_Up::). Chętni do pomocy na pewno też się znajdą.

A będzie ciasto od Ciebie ? :D

wojtekm72 11.06.2014 22:39

A chcesz ciastem :)

Tomek 11.06.2014 22:40

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 384533)
A chcesz ciastem :)

Na integrację podkarpacką miało być :D

bass 11.06.2014 22:43

namówie żonę, zrobi ciasto z wiśniami :D

Tomek 11.06.2014 22:44

Ooo Wy kanibale :D Niech Wojtek podjedzie na początku lipca to mu przekaże składnik na placek :D

bass 11.06.2014 22:46

lepsze ciasto z wiśniami niż placek z Wiśni :D

Tomek 11.06.2014 22:48

Cytat:

Napisał bass (Post 384538)
lepsze ciasto z wiśniami niż placek z Wiśni :D

Zgadzam się :Thumbs_Up: :D

jorge 11.06.2014 23:00

Chciałbym zaproponować pod osąd pomysł aby organizować zloty w stałych terminach. Pomysł kopiuję od Bractwa Suzuki, myślę, że dla ludzi podróżujących / pracujących na różnego typu etatach byłoby to pomocne.

ex1 11.06.2014 23:51

good idea..:)

jochen 12.06.2014 11:04

Jorgu, dobrze mówisz, zdecydowanie łatwiej by było planować. Dlatego też np. IZI Meeting zawsze robimy w drugi weekend maja i to się sprawdza.

matjas 12.06.2014 12:51

klótki temat i są dwa konkretne FAJNE pomysły. ja jestem za obydwoma całkowicie!
m

lena 12.06.2014 19:19

Wiśnio, placek był, tylko Wojtek go do kufra zabrać nie chciał. Następnym razem wyślę "Siódemką":):haha2:

Jurek :Thumbs_Up:.

Tomek 12.06.2014 19:48

Wojtek, dlaczego? :( Następny jest u Was to nie musisz wysyłać już :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.