Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   MRU, Twierdza Kostrzyn i okoliczne Forty, Siekierki, Gozdowice i Cedynia - 03 - 06 czerwiec (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=6643)

diverek 26.05.2010 21:16

MRU, Twierdza Kostrzyn i okoliczne Forty, Siekierki, Gozdowice i Cedynia - 03 - 06 czerwiec
 
Konkrety dotyczące zlotu na Zachodnich Rubieżach naszego kraju. Kryptonim to AKCJA ZACHÓD 2010.

03 czerwiec - czwartek
Spotykamy się
w czwartek w okolicach MRU. Konkretne miejsce obozowiska postaram się wyznaczyć do końca tego tygodnia. Na pewno nie będzie to Boryszyn ani jego bliskość. W tym czasie będą tam setki o ile nie tysiące ludzi a my raczej wolelibyśmy mieć swobodę. Czwartek będzie dniem stosunkowo luźnym, integracyjno zapoznawczym. Mały rekonesans po okolicy jest możliwy, ba nawet wskazany. Wątroby nie lubią takich dni. Ale cóż muszą to przetrzymać. W obozowisku zostawi się dyżurnego. Więc dojazd będzie możliwy praktycznie do wieczora. I jak ktoś nabroi będzie za kare pilnować pozostawionego dobytku i witać nadjeżdżających gości, a w tym czasie reszta może wypalać nadwyżki paliwa. Wieczorem oczywiście bankiet. Strój balowy czyli tzw. pełna gala flagowa obowiązkowa.

04 czerwiec - piątek
Tutaj od rana chciałbym zaproponować zorganizowane wejście do bunkrów prowadzone przez przewodnika. Myślę że wersja 2 godzinna będzie najlepszym rozwiązaniem. Potem objazd motocyklami po innych interesujących miejscach. Przerwa na korytko. Ok 16.00 jest
Pokaz Motocrossu w wykonaniu Darka Kłopota i po tym pokazie możemy skorzystać z atrakcji Zlotu Milosników Fortyfikacji. Wieczorem odwrót do obozu (zbiorowo lub indywidualnie).

05 czerwiec - sobota
Przemieszczamy się do Kostrzyna. I aby nie latać z klamotami mkniemy w kierunku mojego domu, zrzucamy manele i na luzaku odwiedzamy Ruiny Twierdzy Kostrzyn i okolicznych Fortów. Program mniej wiecej taki:
1. Przelot z MRU do Kostrzyna i zrzut gratów w "magazynie"
2. Zwiedzanie ruin Twierdzy Kostrzyn (ok 1 h)
3. Lecimy na wieżę widokową Parku Narodowego Ujście Warty (do 30 min)
4. Przejazd i zwiedzanie Fortu Czarnów. (ok 30 min)
5. Przejazd i zwiedzanie Fortu Żabice. (ok. 30 min)
Ewentualny wypad do Niemiec
5a. Przejazd i zwiedzanie Fortu Gorgast. (ok 30 min) niestety w weekendy muzeum jest zamknięte
5b. Przejazd do Seelow do muzeum Bitwy o wzgórza Seelow

6. Odbiór gratów z "magazynu".
7. Przejazd i zwiedzanie Fortu Sarbinowo. (ok 2 h) tam rozbijamy obóz
Kulminacja to oczywiście ognisko i kiełbachy.

06 czerwiec - niedziela
1. Przejazd szutrowo - asfaltowy do Czelina - możliwość rozdzielenia grupy
kostki i chętni bezkostkowcy lecą "krzakami" i brodami, reszta leci asfaltem do wyznaczonego punktu spotkania w Czelinie.
2. Przejazd do Gozdowic i zwiedzanie Muzeum Wojsk Inżynieryjnych.
3. Przejazd do Siekierek, sesja zdjęciowa pod czołgiem T-34, zwiedzanie Muzeum Wojskowego i Cmentarza Wojennego
4. Przejazd do Cedyni i wspinaczka na Górę Czcibora
5. Po zejściu z Góry Czcibora następuje uroczyste zakończenie akcji ZACHÓD 2010 i po rzewnych pożegnaniach rozjeżdżamy się do domów z mocnym postanowieniem że "ja tu jeszcze wrócę... w przyszłym roku" :)

Jeśli komuś nie podpasuje czwartek i piątek, będzie oczywiście możliwość dołączenia do nas w sobotę już w Kostrzynie.
Na wszelki wypadek podaje nr swego telefonu - 600 035 89siedem

Postaram się zmajstrować jakieś zacne naklejki upamiętniające to precedensowe wydarzenie (ale nie obiecuje:dizzy:).

Koszty całej tej imprezy to:
- nie wiem ile na naklejkę (o ile będa)
- koszty wyjeżdżonego paliwa Zapewne kto ma dalej więcej spali
- cena wejściówki do bunkrów
- o ile pole namiotowe będzie komercyjne to za nie i kasa na żarełko i literaturę

Czyli każdy płaci za siebie i szafa gra.

Acha. Mam prośbę. Swego czasu wypowiadaliście sie na temat dogodnego terminu wizyty na MRU. Teraz już chciałbym wiedzieć bardziej konkretnie jaka będzie frekwencja (o ile ktoś w ogóle przyjedzie:haha2:). Stwarzam więc listę obecności.

UWAGA
Spotkanie koło miejscowości Wysoka. Pozycja GPS to N 52 stopnie i 23' 21.11" oraz E 15 stopni i 28' 02.17" Jadąc od Kęszycy Leśnej, przed samą Wysoką (ok 150 metrów przed tablicą miejscowości) skręcamy w prawo w brukową drogę. Jadąc od Boryszyna przejeżdżamy całą Wysoką w kierunku Kęszycy Leśnej i ok 150 metrów za tablicą miejscowości skręcamy w lewo w brukową drogę. Bruk przechodzi później w polna drogę. Na pierwszym skrzyżowaniu w prawo, a na kolejnym prosto i za chwile jesteśmy na miejscu.

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. .....

Pratowasik 26.05.2010 21:42

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)

puntek 26.05.2010 21:44

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem :)
2. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
3. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
4. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
5. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera :)
6. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy :rules: więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
7. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
8. MaRP-jak bedzie wolny weekend
9. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać

diverek 26.05.2010 21:58

Cytat:

Napisał puntek (Post 117044)
1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem :)
2. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
3. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
4. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
5. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera :)
6. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy :rules: więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
7. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
8. MaRP-jak bedzie wolny weekend
9. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać

Przeedytowałem tą listę bo Pratowasik'a pominąłeś:)

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem :)
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera :)
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy :rules: więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać

diverek 26.05.2010 22:02

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 117043)
1(...)jak ja was znajdę?)

Jeśli piatek wieczorem to pozycja geograficzna obozu bedzie tutaj podana. Natomiast jeśli sobota. To zadzwonisz do mnie i Ci powiem gdzie się podziewamy. W pierwszym poście podaje nr telefonu.

diverek 26.05.2010 22:08

Cytat:

Napisał bigos (Post 117056)
Spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.

No to wpisuj się na listę obecności.

Misza 26.05.2010 22:11

Pytanie zasadnicze które może zmienić wszystko.... gdzie wy sie kurfa macei zamiar stacjonować? :) Czy oboz na wszystkie dni jest jeden czy sie przenosicie? Bo my jedziemy od czwartku nad morze, zejdzie nam cały długi weekend i nie wiem gdzie was szukać? :) Chętnie przyjechalibyśmy na którąś wieczorną najepeczkę, zwiedzanie mniej nas interesuje :)

bigos 26.05.2010 22:42

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem :)
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera :)
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy :rules: więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.

diverek 26.05.2010 23:01

Cytat:

Napisał Misza (Post 117059)
Pytanie zasadnicze które może zmienić wszystko.... gdzie wy sie kurfa macei zamiar stacjonować? :) Czy oboz na wszystkie dni jest jeden czy sie przenosicie? Bo my jedziemy od czwartku nad morze, zejdzie nam cały długi weekend i nie wiem gdzie was szukać? :) Chętnie przyjechalibyśmy na którąś wieczorną najepeczkę, zwiedzanie mniej nas interesuje :)

Wszystko w zasadzie zostało już napisane w pierwszym poście. Pierwsze dwa dni, czyli czwartek i piątek biwakujemy w okolicach MRU. I kolejna noc to Kostrzyn. Znad morza do Kostrzyna macie bliżej i mniej kluczenia.

Misza 26.05.2010 23:31

No to spodziewajcie się najazdu błotnistej zgrai z czwartku na piątek :)

calgon 27.05.2010 12:44

spotkanko MRU
 
Prawdopodobnie bede rezydował w Lubniewicach od 3-6 czerwca takze bede obowiazkowo tylko jeszcze nie znam swojego rozkladu jazdy.Urwe sie bo jade na afryce i spotkam sie z Wami.

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.
12.Calgon-opcjonalnie w którys dzien

torak 27.05.2010 19:37

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.
12.Calgon-opcjonalnie w którys dzien
13. torak-piszę ale nie wiem jak wyjdzie. Chcę być. Może chociaż 2 dni.

arturro007 27.05.2010 21:33

1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.
12.Calgon-opcjonalnie w którys dzien
13. torak-piszę ale nie wiem jak wyjdzie. Chcę być. Może chociaż 2 dni.
14. Arturro007-z piątku na sobotę ( w planach koncert TSA, najepeczka (gretings Misza:-))i sobota koncercik Acid DSrinkers. W międzyczasie dzidaaaaa. No i z Żonką na plecach :-).

diverek 27.05.2010 21:41

Cytat:

Napisał arturro007 (Post 117239)
14. Arturro007-z piątku na sobotę ( w planach koncert TSA, najepeczka (gretings Misza:-))i sobota koncercik Acid DSrinkers. W międzyczasie dzidaaaaa. No i z Żonką na plecach :-).

Czyli na sobotę z nami już nie jedziesz? Wolisz koncert? Chcesz zostać zlinczowany?

arturro007 27.05.2010 21:54

Spoko. Drinkersi grają o 21.

fabrizio13 27.05.2010 23:36

Cytat:

Napisał arturro007 (Post 117239)
1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.
12.Calgon-opcjonalnie w którys dzien
13. torak-piszę ale nie wiem jak wyjdzie. Chcę być. Może chociaż 2 dni.
14. Arturro007-z piątku na sobotę ( w planach koncert TSA, najepeczka (gretings Misza:-))i sobota koncercik Acid DSrinkers. W międzyczasie dzidaaaaa. No i z Żonką na plecach :-).

Fabrizio13 + blondyna na gpx 250 ale dopiero sobota rano do zobaczenia więc w Kostrzynie :D

plaku 28.05.2010 17:29

Czołgiem!!! postaram się dojechać, tym bardziej że okolica i temat wyprawy przedni....

diverek 29.05.2010 08:25

Nie pisałem tego wcześniej. Ale w sobotę miały być dodatkowe atrakcje. Jednak ze względu na wysoki stan rzek i sytuację kryzysową, kostrzyńskie Dni Twierdzy,mające się odbywać w sobotę i niedzielę (5-6 czerwiec) zostały odwołane i przeniesione na inny termin. Na dzień dzisiejszy także będę musiał zmienić trasę przejazdu w rejon Siekierek. Bo ten, który planowałem jest ocenie metr pod wodą.

PS.
Ja niemal zniknąłem z forum na dwa dni. Bo przez półtorej doby nie wychodziłem z ciężarówki bo ewakuowaliśmy magazyny z papierem, firmy której świadczę usługi. A że te magazyny są nad samą Wartą, sytuacja była nieciekawa. Przez 36 h zrobiłem po małym miasteczku prawie 250 km. Ale już wszystko przewiezione w bezpieczne miejsce, ja straty w śnie odrobiłem i jest OK.

Lepi 30.05.2010 17:07

Zjawię się w czwartek. Będzie się już działo coś od powiedzmy południa?
Może będzie już kilku chętnych do offa??
Dajcie znać, bo nie wiem czy warto wyjeżdżać z rana. Jeśli tylko dostanę wolne to zostanę do soboty. Zwiedzanie troszkę mniej mnie interesuje, pozostaje dzida i najebka.

yuris76 30.05.2010 22:41

Cytat:

Napisał arturro007 (Post 117239)
1. Diverek na Afri + Brunetka z Diverciatkami w ilości 1 lub 2 raczej autkiem - razem 3 lub 4 osoby.
2. Pratowasik + Ruda na Afri ale dopiero sobota, może piątek wieczór (jak ja was znajdę?)
przeklejam listę z Wrocka potwierdzenia będą niebawem
3. puntek - nie wiem czy dam radę ALE BARDZO BYM CHCIAŁ !!!
4. brenek ( chyba aktualne z poprzedniego roku )
5. tomkow - jeśli tylko termin przypasi..
6. juio - nie wiem czy pojedzie bo jakieś zamorskie kraje wybiera
7. Misza i reszta. Termin dowolny byle byłby to weekend majowy więc nie wiem czy Michał potwierdzi swoją ekpię
8. RAFWRO- jeśli termin podpasuje
9. MaRP-jak bedzie wolny weekend
10. Greton-piszę tu za niego, ale wiem, że chce jechać
11. Bigos - spróbuję wpaść na czwartek i trochę piątku.
12.Calgon-opcjonalnie w którys dzien
13. torak-piszę ale nie wiem jak wyjdzie. Chcę być. Może chociaż 2 dni.
14. Arturro007-z piątku na sobotę ( w planach koncert TSA, najepeczka (gretings Misza:-))i sobota koncercik Acid DSrinkers. W międzyczasie dzidaaaaa. No i z Żonką na plecach :-).
15.Fabrizio13 + blondyna na gpx 250 ale dopiero sobota rano do zobaczenia więc w Kostrzynie :D

Chłopaki a banditem zabiore się z wami?:bow:

diverek 31.05.2010 09:52

Cytat:

Napisał Lepi (Post 117563)
Zjawię się w czwartek. Będzie się już działo coś od powiedzmy południa?
Może będzie już kilku chętnych do offa??
Dajcie znać, bo nie wiem czy warto wyjeżdżać z rana. Jeśli tylko dostanę wolne to zostanę do soboty. Zwiedzanie troszkę mniej mnie interesuje, pozostaje dzida i najebka.

Ta czwartkowo - piątkowa cześć tego zlotu na MRU, jest raczej z akcentem na zwiedzanie i ewentualnie na wieczorne "integrowanie". Off miał być w sobotę. Jednak sprawa się mocno skomplikowała. Obecnie w miejscu gdzie planowałem zabawy błotno, terenowo, przeprawowe jest ponad metr wody. I Zamiast łąki, malowniczą, błotnisto - bagienną dróżką, jest kilkuset hektarowy zalew:mad: Trasą więc będzie nieco zmieniona ale główne cele te same.

Cytat:

Napisał yuris76 (Post 117610)
Chłopaki a banditem zabiore się z wami?

Dasz radę.

Lepi 31.05.2010 11:38

Jak do metra wody to da rade :D
Program czytałem, owszem. Ciekaw jestem ilu zjawi się na kostkach i z zapałem do błota :)

diverek 31.05.2010 12:23

Cytat:

Napisał Lepi (Post 117654)
Jak do metra wody to da rade :D
Program czytałem, owszem. Ciekaw jestem ilu zjawi się na kostkach i z zapałem do błota :)

Zapewniam Cię że w chwili obecnej tą drogą, o której myślę, byś nie przejechał. W ogóle byś jej pod woda nie namierzył. A nawet gdyby udało Ci się ja cudem namacać, to każde jej opuszczenie może skutkować zanurkowaniem w jakimś głębszym dołku przydrożnym. A wtedy ewakuacja motocykla możliwa by była po opadnięciu wody. Czyli może np. za dwa tygodnie:p Dodam także, że to nie jest woda stojąca, tylko dość rześko zapieprzająca rzeka szerokości... Hmmm ciężkie to obecnie do oszacowania. Ale myśle że powyżej kilometra szerokości te rozlewiska obecnie mają. No ale jak bardzo chcesz moge Ci pokazać to miejsce. I jedź. Ja popatrzę. Może się czegoś nauczę.

Wolo 31.05.2010 13:03

Cytat:

Napisał Lepi (Post 117654)
Jak do metra wody to da rade :D
Program czytałem, owszem. Ciekaw jestem ilu zjawi się na kostkach i z zapałem do błota :)

I to jest dobre nastawienie :Thumbs_Up:

Pozdrawiam

specnaz 31.05.2010 21:46

Cytat:

Napisał Wolo (Post 117668)
I to jest dobre nastawienie :Thumbs_Up:

Pozdrawiam

rozumiem że będziesz:D

diverek 01.06.2010 07:33

Wypadałoby w końcu sprecyzować gdzie i o której się spotykamy. Aby nie wyganiać Was z łóżek w środku nocy proponuje spotkanie od 10 do 11. Miejscem spotkania będzie tajemnicze miejsce w lesie. Jest to betonowa wiata pomieszcząca sporą zgraje ludzi i motocykli. I nawet padający deszcz nie będzie przeszkadzać w rozmowach literackich. Pozycja GPS to N 52 stopnie i 23' 21.11" oraz E 15 stopni i 28' 02.17" Jadąc od Kęszycy Leśnej, przed samą Wysoką (ok 150 metrów przed tablicą miejscowości) skręcamy w prawo w brukową drogę. Jadąc od Boryszyna przejeżdżamy całą Wysoką w kierunku Kęszycy Leśnej i ok 150 metrów za tablicą miejscowości skręcamy w lewo w brukową drogę. Bruk przechodzi później w polna drogę. Na pierwszym skrzyżowaniu w prawo, a na kolejnym prosto i za chwile jesteśmy na miejscu. Pierwsi, którzy przyjadą, wpadają do lasu i ściągają drewno na ognisko.

diverek 01.06.2010 21:35

Pojawiło się kilka pytań na priva. Odpisałem zainteresowanym, a oprócz tego dopisze tutaj:

Na wszelki wypadek podaje nr swego telefonu - 600 035 89siedem


Z czwartku na piątek i z piątku na sobotę śpimy we wskazanym pozycja GPS miejscu, z soboty na niedzielę śpimy w Forcie Sarbinowo.

Pogoda od czwartku do niedzieli ma być w naszych okolicach dobra. Tzn bezdeszczowo, słonecznie i w dzień powyżej 20 stopni.

yuris76 02.06.2010 00:43

Cytat:

Napisał fabrizio13 (Post 117274)
Fabrizio13 + blondyna na gpx 250 ale dopiero sobota rano do zobaczenia więc w Kostrzynie :D

Fabrizio o której wyjeżdżasz? ja też w sobote ruszam:D

diverek 02.06.2010 22:15

Melduję że z grubsza jestem już spakowany. Do rana jeszcze wymoczę łańcuch w nafcie bo zaczyna mi się kończyć. Wstanę wcześnie, poskładam Afri i dzida na MRU. Niestety chłopaki od prognoz pogody machnęli się o jeden dzień. Jutro ma jeszcze delikatnie siąpić i trochę dmuchać. Zdecydowana poprawa pogodny ma nastąpić od piątku. Ale miejscówkę mamy zadaszoną więc pełny luz.

Ok idę przecedzić i zlać cytrynówkę. I niech się przeżera do soboty. I wcześnie dzisiaj trzeba iść spać.

Brunetka 05.06.2010 14:22

Nie mam sił pisać:dizzy: więc podaję linka do zdjęć z imprezy - choć napewno będzie ich jeszcze więcej.... :D


http://picasaweb.google.com/Diverka84

bigos 05.06.2010 21:09

Widzę, że w piątek zostaliście jeszcze w lesie pod Wysoką. Zazdroszczę.

yuris76 06.06.2010 19:28

MELDUJE POSŁUSZNIE ŻE JUŻ W WYGODNYM FOTELU SIEDZĘ :) I PRZEGLĄDAM FOTKI ZE ZLOTU:P
Brunetka prosił bym o zagęszczenie ruchów i wstawienie reszty zdięć( woodstock offroute:):) )

Pratowasik 06.06.2010 21:14

No w domu estem, uf du.. boli, ide na zimne piwo, jutro zdjęcia wstawie popołudniu.

NaczelnyFilozof 06.06.2010 21:21

Cytat:

Napisał Pratowasik (Post 118376)
No w domu estem, uf du.. boli, ide na zimne piwo, jutro zdjęcia wstawie popołudniu.

Jaki koniec. Zlot trwa nadal :D Piwo sie leje dalej...

chinol 07.06.2010 10:18

dzięki za ognicho in pogaduchy ;)

no i za zwiedzanie dachu ;)

arturro007 07.06.2010 10:31

Sięgaj gdzie wzrok nie sięga, ŁAM czego rozum nie złamie :D.

Brunetka 07.06.2010 12:59

No i wstawiłam zdjęcia ... ufff troszkę ich jest...
Ale mam nadzieję że każdy coś znajdzie dla siebie :)

Co do zlotu było rewelacyjnie...
Przetestowałam kilka motorów :D Marzenie o Hondzie Dominatorze to już przeżytek, Dominator to maleństwo dla chrupków :) po przetestowaniu Hondy Transalp - ZAKOCHAŁAM SIĘ !!! Choć Afri też będę jeździć, niech Diverek sobie nie myśli że jest już jego Afri :)



W Boryszynie - pod zadaszeniem co niektórzy nie musieli w nocy spać więc impreza była 24 h :haha2:
Na drugi dzień efekty tego były :dizzy:

A najlepsze dopiero nastąpiło jak zjechaliśmy do Kostrzyna :)
Zostali tylko Ci najbardziej wytrwali , chrupki pojechaly do domu :haha2:

Naczelny Filozof - Zielona noc w roli głównej Michał :) włosy wysmarowane pastą do zębów
Yuris 76 - bojący się kobiet :D
Pratowasik
- ukryty talent w skakaniu
Diverek - pilot wycieczki, odważny Afrykańczyk :haha2: miny ze zdjęć mówią same za siebie ...
Katarzynka - Super babeczka :beer2:
Brunetka - super babeczka, odważna, tester motorów, siłaczka - przy podnoszeniu ciężkiego sprzętu (m.in. Africki, Dominatora, Transalpa) chyba nikt nie zaprzeczy :D

ok koniec gadania tylko konkrety :D

zdjęcia są pod linkiem:

http://picasaweb.google.pl/Diverka84

diverek 07.06.2010 14:11

Cytat:

Napisał Brunetka (Post 118442)

zdjęcia są pod linkiem:

http://picasaweb.google.pl/Diverka84

Fotki należy oglądać w katalogach od końca. Moje dziewczę tak zakochało się w Trampku, że pomerdała jej się kolejność.

Gdyby nie poważny wypadek, w drodze do nas, piękniejszej połowy Fabrizia, byłoby super. Fabrizio trzymamy za nią kciuki. I pozdrawiamy ją.

Jak było najlepiej pokazują fotki. Niestety frekwencja była jaka była. No i tak sobie myślę że część na MRU miała sporo niedociągnięć i brak konkretnego planu. W Kostrzynie już było znacznie lepiej i mieliśmy ściśle obrany kierunek. Ale niech żałują ci, którzy zastanawiali się jechać czy nie jechać. A o tych co odłączyli wcześniej można powiedzieć jedno - ŻAŁUJCIE CHRUPKI :)

Wszystkim, razem z Barbarką i "Kiemliczami", dziękujemy za wspólną zabawę, towarzystwo w czasie tych 4 dni, super atmosferę i wyrozumiałość za wszelkie potknięcia organizacyjne.

No i co złego to nie my:)

PS. Michał zamelduje się jak wrócisz do domu. Bo tylko ty jeszcze jesteś w trasie.

Misza 07.06.2010 14:19

A to co było w czwartek to był już zlot czy jeszcze nie? :)

diverek 07.06.2010 16:42

Cytat:

Napisał Misza (Post 118454)
A to co było w czwartek to był już zlot czy jeszcze nie? :)

Tak to był już ten zlot. Część ekipy się wykruszyła i pognała do domów strzyc trawniki, pracować, dłubać w nosie. Do mizernej garstki dołączyliście Wy i przez chwile było ludno. Gdyby nie Wasza ekipa to frekwencja byłaby mizerna. A jak udała się Wasza eskapada? Żadnych strat już więcej nie mieliście?:D

zagon 07.06.2010 16:54

Fajno było Was poznać i wychylić kielicha. Dzięki.

torak 07.06.2010 19:36

Szkoda że mogłem tylko czwartek. Ale mimo braku planu ofik po lasach był zacny:Thumbs_Up:. Dzięki Diverek za kontakt na koleżkę który mnie odstawił do szosy w Renicach. W domu byłem o 24.00. Kapeć już poklejony.

Misza 07.06.2010 20:18

Straty to się dopiero zaczęły ;) A wypadzik w pytke... Żołądkowa... bleeeee :)

diverek 07.06.2010 20:24

Cytat:

Napisał Misza (Post 118497)
Straty to się dopiero zaczęły ;)

To opowiadaj co jeszcze zbroiliście? A w ogóle to jakoś żadnej relacji z waszego rajdu nie widzę. Żółta kartka sie należy.

Misza 07.06.2010 20:38

Jakiej relacji, paaaanie :D niech któryś z posiadaczy aparatu/kamerki się wypowie w tej kwestii :D

Brunetka 07.06.2010 20:49

U nas fotorelacja była na 99 % bo ten 1 % to zdjęcia ocenzurowane przez Yurisa76 :haha2: które kiedyś i tak trzeba będzie pokazać na forum :D

Pratowasik 07.06.2010 20:53

Brunetka no nie mów, że zgodziłaś si e na cenzurę Yurisa76. To musiał stracić :hehehe: To co? BEeMką już jeździsz?

Brunetka 07.06.2010 20:58

Napisałam że kiedyś te zdjęcia będą musiały ujrzeć światło dzienne :haha2:
Przecież nic nie może się zmarnować na forum :D

Yuris76 będzie musiał się bardzo mocno starać :haha2:

Pratowasik 07.06.2010 21:07

Foty
 
http://www.fmix.pl/slideshow/496/586...1ed0fb8f41d434

pałeł 07.06.2010 21:30

Cytat:

Napisał diverek (Post 118498)
To opowiadaj co jeszcze zbroiliście? A w ogóle to jakoś żadnej relacji z waszego rajdu nie widzę. Żółta kartka sie należy.

w gorącej wodzie kompani :)
czekajcie a będzie wam dane :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.