Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IX Bal u Podlasiaków (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41549)

Kali89 03.02.2022 20:03

Jak coś to Wojtkowi już Ktm nie potrzebny, można zrobić licytacje :D

PUCZ 03.02.2022 20:13

Nie walać durnia tylko zapodawać do gospody w Michałowie. Szefowa wie , że po przechorowaniu drugi raz a może i trzeci COVIDA trzeba walczyć z nałogiem. Wczoraj test już negatywny więc będę. Ps. Wojtek może tym razem o 22.00 nie będzie zjazdu do boksu. Może to ostatnia impreza przed armagedonem.

Ivi 04.02.2022 09:11

1 Załącznik(ów)
No i jutro bawim się!!! Ostrzegam, nie odbieram żadnych telefonów ani wiadomosci o chorobie!!! Jest 50 osób i git!!!
Oczywiście jeśli ktoś wyzdrowieje i chce przyjść to przyjmiem, dostawim krzesło, nie ma problemu :D
Impreze zaczynamy o 19:00
Alkohol we własnym zakresie

Załącznik 113640

WojtekBBI 04.02.2022 10:30

Cytat:

Napisał PUCZ (Post 767949)
Nie walać durnia tylko zapodawać do gospody w Michałowie. Szefowa wie , że po przechorowaniu drugi raz a może i trzeci COVIDA trzeba walczyć z nałogiem. Wczoraj test już negatywny więc będę. Ps. Wojtek może tym razem o 22.00 nie będzie zjazdu do boksu. Może to ostatnia impreza przed armagedonem.

Puczu to już tradycja tego miejsca:dizzy:
A jak wiadomo o tradycje trzeba dbac i ją pielegnowac:D
Jak się nie dba to tradycja zanika

Co do licytacji to zapraszam
Np zdj na moim KTMiku:vis:

golab 04.02.2022 10:34

Kilka słów na temat tradycji :)

.....– To jest tak, że jeżeli by ktoś na przykład porwał nam naszą furę i by go złapały, to nam muszą oddać samolot, rozumiesz? To jest właśnie tradycja. Że nam muszą oddać!
– Samolot?
– No!
– A po jakiego wała nam samolot? A furę?
– Furę też!

Miś.

Melon 08.02.2022 16:54

Co tu tak cicho, coś nie wyszło czy wszystkich na kwarantannę wywieźli ?:D

Ivi 08.02.2022 18:19

Wszyscy w szpitalu a zwłaszcza co niektórzy! Chyba nie bardzo się podobało.
Dziękuję wszystkim przybyłym, sponsorom-Plakowi za śledzi, firmie Pronar za żółtą czapkę, Jacusiowi za iterwencje, Śluzie za piękną marynarkę, Gołębiowi za-"a nie mówiłem że się k... uda", Wojtusiowi za taniec na głowie, mojemu mężowi że mnie przyprowadzil do pokoju, Puczowi za to, że pokazał co pokazał i wszystkim za hojne kwoty!
Zebraliśmy 2500. Kocham Was! A za rok....
P. S. Ja mam fotki tylko gołych brzuchów i dup. Jak ktoś ma ładniejsze to niech wstawia.
Jeszcze raz dziękuję!!!

Golfik 09.02.2022 17:08

..wszystkim dzięki za impreze do rana...jak zykle było super Was zobaczyć--pozdrawiam ja Golfik..

MATEŁKO 09.02.2022 23:16

Również dziękuję za towarzystwo i zacną imprezę :)

golab 10.02.2022 08:58

Iwi Wielkie dzięki za ogromne zaangażowanie i że Ci się chce :)!!!! Współbiesiadnikom za mega Party i za alko Niedzielę również :)!!!!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.