Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Honda - inna niż AT & NAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=185)
-   -   crf250-rally - ma ktoś u nas coś takowego ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29257)

madafakinges 06.08.2018 11:45

Kolega DRAK wrzucił info, że obleciał TETa i mimo małej mocy bawił się wybornie, a Ty mu wujeżdżasz, że jego moto to padaka i ZŁOM.
Nie ładnie.
Co raz mniej relacji na forum,co raz więcej kłótni i i wskazywania, że tej *uj a ja gość bo jestem lepszy i mam większego... motora. Chyba nie o to chodzi.

A co do tematu CRF jakbym miał czas i nie miał ochoty kupować stroć i remontować, bo nie mam do tego warunków/umiejętności a czas na grzebanie wolałbym poświęcić na jazdę kupiłbym sobie taką CRF i omijając główne drogi i atostrady pozwiedzałbym sobie świat czasem zapuszczając się w teren. Do tego taka CRF została stworzona i na pewno robi to świetnie.

Dymkaaa 06.08.2018 11:52

Masz racje.
Chodziło mi o coś innego, tylko źle to ubrałem w słowa.
Szerokości.

Franz 06.08.2018 11:53

Dymka,
Ty po prostu wszędzie piszesz ze xr 400 na kopke jest najlepsze.
Niestety do tego modelu zamontowalem
El.rozrusznik i z tego powodu po Twoich
postach mam doła,
Wygląda na to iż jestem mientkim robiony :D

Dymkaaa 06.08.2018 12:01

To Ty to powiedziałeś :) Ani razu tu nie piłem do 4 setki.
Nie jest najlepsze, jest dobre, a z rozrusznikiem już bardzo dobre.
BRP to samo. Źle dobieram słowa, przepraszam. Cofam co powiedziałem, motocykl jest ok jak na te czasy, dużo jest motocykli Rejli, ta nazwa ma to do siebie, że śmiało można dorzucić worek kilogramów, a użytkownik będzie zadowolony :D

tadzik 06.08.2018 12:53

Cytat:

Napisał Franz (Post 594227)
Xr 250 l?

A gdzie to kupić z niewielkim przebiegiem
I niezajezdzone?

No jak to gdzie? U Motomaxa! :)

Franz 06.08.2018 12:56

Cytat:

Napisał tadzik (Post 594260)
No jak to gdzie? U Motomaxa! :)

Ale on ma zapewne tylko jedna sztukę
Crf sprzedaje się w dziesiątkach u nas

diego 06.08.2018 22:04

Na elce mam już prawie 10k nabite (drugi sezon). To wygodny, nowoczesny, mały, bezawaryjny i stosunkowo tani motocykl. Nic więcej, nic mniej.
Jeśli tego się oczekiwało przy zakupie to może być znajomość na długie lata i dziesiątki tysięcy km (są już sztuki na necie z 100k+).

12RAEL 07.09.2018 17:01

Po wielu przemyśleniach przymiarkach do różnych moto przywiozłem wczoraj na podwórko pachnącą crf 250rally. Marzyła mi się NATka ale po paru kilometrach jazd stwierdziłem że będzie to zakup niezgodny z tym co mi potrzeba (weekendowo 200-300 km, 80% off ale nie taki do jądra ziemi czyli generalnie gdzie oczy poniosa :) )
Ostateczne za padło gdy obczaiłem www.motogether.de i pomyślałem sobie że jeśli para Niemców objeżdża tym świat to czemu ja mam nie objechać choćby Polski. Po prostu wsiadac a nie gadac że za mało mocy że za. cieżki że dla listonosza....
Dokoptowałem kompletny wydech z LeoVince jakiś Bagażnik i torby sw motech i teraz pozostaje jeździć...
Będę meldował co dalej

bukowski 07.09.2018 18:04

Cytat:

Napisał 12RAEL (Post 599388)
Po wielu przemyśleniach przymiarkach do różnych moto przywiozłem wczoraj na podwórko pachnącą crf 250rally. Marzyła mi się NATka ale po paru kilometrach jazd stwierdziłem że będzie to zakup niezgodny z tym co mi potrzeba (weekendowo 200-300 km, 80% off ale nie taki do jądra ziemi czyli generalnie gdzie oczy poniosa :) )
Ostateczne za padło gdy obczaiłem www.motogether.de i pomyślałem sobie że jeśli para Niemców objeżdża tym świat to czemu ja mam nie objechać choćby Polski. Po prostu wsiadac a nie gadac że za mało mocy że za. cieżki że dla listonosza....
Dokoptowałem kompletny wydech z LeoVince jakiś Bagażnik i torby sw motech i teraz pozostaje jeździć...
Będę meldował co dalej

Fot-ki, fot-ki!

Sent from my G8441 using Tapatalk

12RAEL 07.09.2018 20:02

https://zapodaj.net/897205be201dc.jpg.html

Nie umiem wklejac zdjęć a i fot nie mam może jutro porobię i wreszcie pojadę gdzieś��


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.