Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (https://africatwin.com.pl/index.php)
-   Husqvarna 701 (https://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=184)
-   -   Przeglądy i serwisy w PL jak, co, za ile (https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29262)

chomik 20.06.2026 11:01

Cytat:

Napisał Melon (Post 910709)
Ciężarki do kół 2szt x 25zł ? :eek: Trza było sprzedać moto i kupić nowe

Cytat:

Napisał matjas (Post 910738)
Nie ucz ojca dzieci robić Melon.
Zrobił chłop refresh bo taki miał kaprys. Ch komu do tego co, za ile i czy było warto.

Melon ma trochę racji, można stare sprzedać, dołożyć te pieniądze i kupić mało używane z małym przebiegiem. Jednak nigdy nie wiesz na co trafisz.

Masz rację ch.. do tego, ale przecież to forum, każdy może się wypowiedzieć. Chyba aż tak Cię nie boli, że skomentował cenę ciężarków. Za bardzo się negatywnie nakręcasz. :o

matjas 20.06.2026 12:31

Mierzi mnie kiedy się komentuje jak ktoś wydaje swoje pieniądze.
Będę dalej obserwował z daleka tę falę optymizmu i zgody panującej na forum, kiedy mnie tu nie ma.

arbo 20.06.2026 12:34

Cytat:

Napisał matjas (Post 910769)
Mierzi mnie kiedy się komentuje jak ktoś wydaje swoje pieniądze.

No, tak mierzi, że przypieprzasz się do moich membran za pinsiont złotych.
Mentalność Kalego.

matjas 20.06.2026 13:28

Niezależnie od tego gdzie byłeś, co widziałeś i jakich to mądrości byś nie napisał będziesz dla mnie zawsze zakompleksionym palantem i nic tego nie zmieni. Nie dodam - niestety. Nawet nie chce mi się już wyjaśniać.
Caravanistan, leśne forum dyskusyjne czy forum turystyki górskiej - wszędzie zostawiłeś za sobą smród nie wnosząc nic konstruktywnego.

Ta Twoja wstawka z tym jak to ponadrzecietnie piłujesz czy jak bardzo przejechałeś Strategice w każdym dowolnym kierunku - wszystko to składa się w jeden obraz.

Staram się nie być negatywny. Stwierdzam stan faktyczny.

ramires 20.06.2026 15:15

Możecie czasem odpuścić?

Danny 20.06.2026 16:26

https://i.postimg.cc/hPDYtq8B/facepalm.gif

Melon 20.06.2026 23:57

Cytat:

Napisał matjas (Post 910769)
Mierzi mnie kiedy się komentuje jak ktoś wydaje swoje pieniądze.
Będę dalej obserwował z daleka tę falę optymizmu i zgody panującej na forum, kiedy mnie tu nie ma.

Jakiś ty przypierdalacz, nie komentuje jak ktoś wydaje swoje pieniądze tylko cena ciężarków to czyste złodziejstwo i z łaski swojej odpierdol się napinaczu i nie wyskakuj z tym, że sobota, wieczór i coś piłem. Jaki był blogi spokój jak się wyniosłeś i czekałeś na płacz za tobą. :lol8:
A w temacie serwisów, tanio to już było

ramires 21.06.2026 08:14

Słuchajcie.
Forum to wolność wypowiedzi.
Forum motocyklowe to najczęściej zbiór indywidualistów, którzy mają swoje poglądy.
To jest niezaprzeczalny fakt.

Kultura wypowiedzi jednakże jest czymś co powinno zawsze stać ponad wszelkie podziały.
Wszyscy mamy dosyć, jak docierają do nas jakieś informacje, że nasz "kochany" (nie)rząd znowu czymś chce nas dojechać. Kolejny raz powtórzę, że to forum motocyklowe a nie grupa dyskusyjna o ludzkich preferencjach.

Posty personalne, wycieczki po innych, czy też po prostu chamstwo będzie piętnowane.
Dlaczego określone jednostki po prostu nie potrafią trzymać języka za zębami, tylko notorycznie muszą kłapać jęzorem tylko po to, aby im się ulało i była kolejna zadyma.

Może niektórych przerasta na obecną chwilę poruszanie się pośród innych ludzi, którzy mają wspólną pasję jaką są motocykle - myślę, że taka osoba dobrowolnie i z własnej woli powinna iść na jakiś "forumowy" urlop, wyjeździła się, uratowała kotka z drzewa czy zrobiła coś, co pozwoli tej osobie wrócić i wypowiadać się na kulturalnym poziomie a nie sączyć jad i złośliwe docinki pod postami innych.

Kolejny raz zachowanie poniżej deklarowanego wieku, jakby pesel rósł, ale wprost proporocjonalnie zanikał poziom inteligencji społecznej...

Melon 21.06.2026 08:24

Tak to jest forum dyskusyjne. Lakrua wstawił rachunek, napisałem bez żadnej szydery jadu itd co myślę i wyraziłem swoje co ja bym rozważył. Nigdzie nie napisałem co ma autor robić więc wczorajszy mój post jest odpowiedzią na przypier...nie się o nie zgaszone światło w lodówce.

arbo 21.06.2026 11:01

Jak to jest, że niektórym (Matjas, Danny) wolno więcej i nikt z tym nic nie robi?
Tutaj Matjas ewidentnie przywalił się do Melona.

#gdziejestDubel
https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=48571


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.