Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Buty lekki trekking - co za Salomona (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=39986)

bukowski 30.04.2021 12:34

Chyba Ty się pierwszy wypowiadałeś w wątku o młynku pt. "po ch...wydawać kilkaset złotych". No więc dla mnie to nie jest po ch..., a kilkaset złotych to spore pieniądze i sądzę, że dla wielu tutaj tak właśnie jest. A wymachiwanie tymi stówkami jest nie tylko bezproduktywne, ale i chamskie.
Więc tak, mam z tym ból dupy.

Emek 30.04.2021 12:42

Cytat:

Napisał bukowski (Post 732131)
Chyba Ty się pierwszy wypowiadałeś w wątku o młynku pt. "po ch...wydawać kilkaset złotych". No więc dla mnie to nie jest po ch..., a kilkaset złotych to spore pieniądze i sądzę, że dla wielu tutaj tak właśnie jest. A wymachiwanie tymi stówkami jest nie tylko bezproduktywne, ale i chamskie.
Więc tak, mam z tym ból dupy.

Cytat:

Nie to żebym kumuś zaglądał w kieszeń bo jak może wydać parę stówek na to i chce to jego wola
Chyba to trochę odbiega od tego co umieściłeś w cytat jako moje słowa. :dizzy:
Jak masz z tym ból doopy to zostawię Cię z nim. Poboli i przestanie.;)
Zdrów.

aadamuss 30.04.2021 21:02

W temacie butów to adidas terrex zaczęły mi pękać na zgięciach po kilkunastu kilometrach i gwarancji nie uznali. Pękały na zgięciu przy palcach, buty z goretexem takie bardziej sztywne. Różne salomony były nie do zdarcia, tyle że to dawno było.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

muszel72 05.09.2022 10:58

Altra Lone Peak mają już 6 gen ale można jeszcze kupić 5 gen o stówkę taniej. Emek pisał o 4
Czy ktoś miał 5 gen i coś skrobnie?

lukasz_vip 05.09.2022 11:10

Cytat:

Napisał aadamuss (Post 732175)
W temacie butów to adidas terrex zaczęły mi pękać na zgięciach po kilkunastu kilometrach i gwarancji nie uznali. Pękały na zgięciu przy palcach, buty z goretexem takie bardziej sztywne. Różne salomony były nie do zdarcia, tyle że to dawno było.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

U mnie Adidas Terrex Swift Solo wytrzymał 4 lata jako buty dzienne do wszystkiego. Po 4 latach odkleiły się dolne podeszwy. Ta z bieżnikiem. Podkleiłem te i zostawiłem jako buty do pracy przy domu bo góra buta była w bdb stanie. Kupiłem kolejne jako te ładniejsze do wyjścia poza dom ;)

majkowski1 05.09.2022 11:16

Nadal działają u mnie LP4 i choć mają sporo przebiegu, a siateczka na palcach nie wygląda już dobrze.. Kolega zamówił LP5 na początku zeszłej zimy, ale po 1,5msc poszły do zwrotu, bo siateczka oderwała się (producent zapewniał, że została "wzmocniona")... Chodzi o tą na śródstopiu i palcach u góry... Emek też pisał, że się sypie i ja też potwierdzam, że odkleja się od materiału... Nie wiem jak będzie w LP6, bo jak oglądałem na zdjęciach, to nic nie poprawili... Pisali na forach też o złym pomyśle w LP5, że niepotrzebne dodatkowe dziury odprowadzające pot, a w rzeczywistości tylko problemy z nimi - włazi błoto - ciężko umyć, a nic nie dają i pewnie gorzej z trwałością będzie..

Emek 05.09.2022 11:17

Cytat:

Napisał muszel72 (Post 791426)
Altra Lone Peak mają już 6 gen ale można jeszcze kupić 5 gen o stówkę taniej. Emek pisał o 4

Czy ktoś miał 5 gen i coś skrobnie?

Miałem 4, teraz mam 5 i 6. Różnice są kosmetyczne jak na moje oko. Nie polecam wersji All weather. Nie przetrwała jednego sezonu.

muszel72 05.09.2022 11:35

:Thumbs_Up:
Zdecydowałem się na Lone Peak 6 i musze przyznać, że po przymiarce jest różnica w podejściu producenta do kwestii komfortu użytkownika.

bukowski 07.09.2022 22:39

Ja po inovach poszedłem w altra olympus i aktualnie druga para w użyciu. jeśli ktoś ma szeroką stopę z przodu, to nic lepszego się nie kupi. a amortyzacja to jakiś kosmos. Cena też kosmos. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0904e5f0ca.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Dubel 08.09.2022 07:30

Cytat:

Napisał muszel72 (Post 791426)
Altra Lone Peak mają już 6 gen ale można jeszcze kupić 5 gen o stówkę taniej. Emek pisał o 4
Czy ktoś miał 5 gen i coś skrobnie?

Mam 5 i jestem mega zadowolony :Thumbs_Up:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.