Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   KTM (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=178)
-   -   Wady i zalety Big Twins od KTM-a 1090/1190/1290 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31533)

Brzeszczot 23.08.2021 14:31

Cytat:

Napisał Emek (Post 745728)
Być może. Ja tam znam 3 sztuki tych dużych, wszystkie kupione nówki w salonie, regularnie serwisowane i wszystkie odbyły już podróże (niektóre wielokrotnie) na lawecie i to przy niewielkich nalotach ale rozumiem posiadaczy bo zapierdala to strasznie i banan z gęby nie schodzi. Ja jednak wolę filozofię osła, który dowiezie niż rumaka co trochu pobiega a potem go coś rozboli i nie dowiezie.

A znasz to powiedzenie, że lepiej przeżyć jeden dzień jak 🦁 niż 💯 dni jak 🐑

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Emek 23.08.2021 14:35

Znam, znam :D. Ja wyznaję inne.
тише едешь, дальше будешь

Dubel 23.08.2021 15:44

Cytat:

Napisał lukasz_vip (Post 745726)
Ja myślę, że chodzi mu o jeźdca typu: "Dzida, dzida, ogień!!!" :D:D:D

Dokladnie to mialem na mysli :Thumbs_Up:

lukasz_vip 23.08.2021 15:53

U mnie przed wyjazdem jest spokój ducha, ale jak siądę na te bydle to od razu się nawracam w kierunku ognia :D

Pirania 23.08.2021 16:24

Cytat:

Napisał Brzeszczot (Post 745730)
A znasz to powiedzenie, że lepiej przeżyć jeden dzień jak 🦁 niż 💯 dni jak 🐑

:Thumbs_Up::haha2::haha2::haha2:

Lepiej nie mogłeś tego ująć wskazując zarazem róźnice w Klientach pioszczególnych moto..;)

radiolog 23.08.2021 20:41

Cytat:

Napisał Baza (Post 745707)
Ktm’y jak zaobserwowałem może i nie są bardziej awaryjne. Ale potrzebują dwa razy większej uwagi serwisowej niż japońska brać. I nie wybaczają tak jak w/w żadnych zaniedbań. Ale ta granica pomiędzy Japonia a katami już się chyba mocno zaciera. Ja np. W NAT po umyciu poświęciłem błąd ABS spłynąłem już 100zl za diagnozę ze jest błąd tylniego czujnika ale sam czujnik jest dobry. I po kompie nie da się stwierdzić nic tak że grubsza robota po umyciu sprzęta który to niby został stworzony by brodzić po bak w rzece np. Same problemy z tymi nowymi hadrami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cytat:

Napisał dubel (Post 745737)
Dokladnie to mialem na mysli :Thumbs_Up:

Miałem tak kiedyś, wracający problem czujników ABS, były dobre, a komputer zgłaszał ,że złe i nie wiadomo gdzie problem.
Na końcu okazało się, że winna była wtyczka od nasi, która raz kontaktowała a raz nie i dawała wydumane błędy.

Awarii u mnie brak, nawet oleju nie bierze, jak to miała w zwyczaju NAT pod koniec okresu przedserwisowego.

Jak ktoś będzie ciągle do odcinki i na jednym kole, to nie ma sprzęta , który bezawaryjnie pojeździ.
Spokojnie można nie przekraczać 8k rpm , a potencjał mieć na te chwile,żeby połknąć w ułamek sekundy zawalidrogę, NAT tego nie potrafiła

Pirania 23.08.2021 21:38

Cytat:

Napisał radiolog (Post 745766)
......
Jak ktoś będzie ciągle do odcinki i na jednym kole, to nie ma sprzęta , który bezawaryjnie pojeździ.
Spokojnie można nie przekraczać 8k rpm , a potencjał mieć na te chwile,żeby połknąć w ułamek sekundy zawalidrogę, NAT tego nie potrafiła

Egzakli..👍

Dubel 23.08.2021 21:50

Cytat:

Napisał radiolog (Post 745766)
Miałem tak kiedyś, wracający problem czujników ABS, były dobre, a komputer zgłaszał ,że złe i nie wiadomo gdzie problem.
Na końcu okazało się, że winna była wtyczka od nasi, która raz kontaktowała a raz nie i dawała wydumane błędy.

Awarii u mnie brak, nawet oleju nie bierze, jak to miała w zwyczaju NAT pod koniec okresu przedserwisowego.

Jak ktoś będzie ciągle do odcinki i na jednym kole, to nie ma sprzęta , który bezawaryjnie pojeździ.
Spokojnie można nie przekraczać 8k rpm , a potencjał mieć na te chwile,żeby połknąć w ułamek sekundy zawalidrogę, NAT tego nie potrafiła

:Thumbs_Up:

Choć od 7 do 10 tys rmp jest prawdziwa zabawa :D

Lucky Luke 24.08.2021 12:10

Cytat:

Napisał Pirania (Post 745742)
:Thumbs_Up::haha2::haha2::haha2:

Lepiej nie mogłeś tego ująć wskazując zarazem róźnice w Klientach pioszczególnych moto..;)

Pie!$%*&cie Hipolicie :dizzy::D
Pirania dlaczego DR650 a nie kmt 690 ? Dlaczego "ma u Ciebie dożywocie" ?
Każdy jeździ czym mu się podoba , a dorabianie do tego ideologi to jak stroszenie piórek :P
Maszyna jeźdźca nie czyni , jedni na kmt jeżdżą jak emeryci, inni starą japonią latają jak źli.

Znam takich co mają ponad 100 tysięcy km ktm , ale znam też takich co po kilku tysiącach silnik do remontu.

Możecie już schować siusiaczki i odłożyć linijki :D:D:D

tadzik 24.08.2021 12:15

Brawo ten Pan, przedpiśca mój!
Doskonałe podsumowanie i bardzo trafne wnioski!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.