Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział ogólny (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=271)
-   -   Honda CRF300L/Rally (2021) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38547)

Emek 07.05.2021 11:32

Odezwę się jak będzie bliżej bo mam jeszcze zgarnąć kumpla młodego, podrzucić rower do Elwooda, pozgrywać tracki a nie wiem jak czasowo to będzie po drodze wyglądać. Jak czas pozwoli to bardzo chętnie. :Thumbs_Up:
BTW
Jakby co to siedzę do niedzieli na campie Maszoperia więc na kawkę w każdej chwili też zapraszam.

zaczekaj 07.05.2021 12:59

Kurna. Zachęcacie Panowie. Muszę dorwać u kogoś sztukę i się przejechać.
Póki co xtr bardzo mi pasuje ale kiedyś nadejdzie czas na zmiany i to mogłoby być to.
Zreszta tak naprawdę nie widzę żadnego innego następcy dla xtr.
Piszę o 300Rally bo lubię mieć osłonę przed wiatrem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

muszel72 07.05.2021 13:25

Mogę się mylić ale mi jeszcze brakuje jakiegoś pakietu co doda 5-8 koników

Emek 07.05.2021 13:41

Pewnie się pojawi big bore na jakie 350 ccm ale te kity w 250 zwiększające pojemność do 305 ccm to podobno była jakaś porażka powodująca więcej problemów niż potencjalnych korzyści. Mułowatość należy po prostu zaakceptować i w mojej ocenie lepiej zainwestować te 600$ w zawias niż w kit zwiększający pojemność.

Danny 07.05.2021 13:42

Cytat:

Napisał Emek (Post 733163)
Odezwę się jak będzie bliżej bo mam jeszcze zgarnąć kumpla młodego, podrzucić rower do Elwooda, pozgrywać tracki a nie wiem jak czasowo to będzie po drodze wyglądać. Jak czas pozwoli to bardzo chętnie. :Thumbs_Up:
BTW
Jakby co to siedzę do niedzieli na campie Maszoperia więc na kawkę w każdej chwili też zapraszam.

Luz, dawaj znać i będziemy myśleć. Jak nie teraz to następnym razem.

Ja do Ciebie na półwysep nie dam rady - dyspensę od żony i młodego mam dopiero na niedzielę, plan to wyskoczyć TET'em do Mylofa po rybkę na grilla i dokończyć "docieranie" 300'ki.


Cytat:

Napisał zaczekaj (Post 733184)
Kurna. Zachęcacie Panowie. Muszę dorwać u kogoś sztukę i się przejechać.
Piszę o 300Rally bo lubię mieć osłonę przed wiatrem.

Asia, jeśli chodzi o osłonę górnych partii kierowniczki to temat owiewki w 300L można w miarę łatwo ogarnąć. Na szybko patenty które dotychczas widziałem to:

- niska szyba z CRF1000L przykręcona od frontu do owiewki 300L. Cztery dziurki i po temacie. I logo Hondy jest :-)
- dowolny deflektor np. nasz forumowy albo Darkojak) nasadzony na owiewkę 300L. Szybko, prosto i można współdzielić z większym moto. Ten wariant mam zamiar kiedyś przećwiczyć.
- gustowna owiewka wycięta z czarnego plastikowego wiadra i przyczepiona od frontu na rzepy. DIY hardcore level.

Emek 07.05.2021 13:56

Opcja z deflektorem od Darkojaka w 250 nie sprawdzała się wcale. Ja mam 178 i kumpel mniej więcej tak samo.

Danny 07.05.2021 14:07

No właśnie widziałem że opinie są mixed więc jak kiedyś wpadnę na kogoś z deflektorem to mam zamiar pożyczyć na test. Nie sądzę żeby deflektor dał radę wyrzucić strugi ponad głowę siedzącego kierownika ale może chociaż w przykurczu byłoby trochę lepiej.

Emek 07.05.2021 14:10

Może to kwestia jaki wysoki ten deflektor. U mnie był ten klasyczny 12 czy 14 cm. Nie widac różnicy bez czy z.

muszel72 07.05.2021 14:15

Daniel, ja mam na swojej królowej Darkojaka. Jak podjedziesz to Ci pożyczę. W ten weekend szybuję więc mnie nie będzie ale od wtorku jestem.

Danny 07.05.2021 14:24

1 Załącznik(ów)
No i super. Podjadę na pewno. Będę już miał trochę goodies pomontowane to się pochwalę. M.in. szarpłem się na pivoty.

Chciałbym spowrotem w powietrze. Przyjmij życzenia wysokich podstaw oraz wyrazy najszczerszej polskiej zawiści.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.