Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Kącik ortopedyczny (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3814)

roger ktm 14.02.2013 21:56

c1, to może zszywka trzymająca pręt? Tutaj, to już zgaduj zgadula....

PARYS 14.02.2013 21:57

Nr. 3 to cusik co miało trzymać ten odłam kości bo tutaj masz chyba akurat oprócz pęknięcia wzdłużnego poprzeczne też i ten kawałek gdzie jest 'kostka' odpadł i cza by go jakoś chwycić a nie jest.

No i jak 4 miesiące to kurcze lipa bo czoła przełomów już mogą być zagojone a nie zrośnięte ze sobą, więc może cię czekać ponowna operacja, czyszczenie tych miejsc gdzie kość ma się zrastać i ponowna próba zespolenia.... uffff aż mnie stopa zabolała. Powodzenia życzę.

BLOB 14.02.2013 22:14

Jutro zadzwoń ok 10:00 po wizycie.
Nigdy nie jest tak aby nie mogło być inaczej.

arty1 14.02.2013 22:15

Mirmil ja wiem
zrobili Ci dwie lewe nogi :D

Mirmil 14.02.2013 22:25

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał roger ktm (Post 292514)
c1, to może zszywka trzymająca pręt? Tutaj, to już zgaduj zgadula....

Nr 3. Zlamane wiertlo, na lewo widac kanal, dziure wywiercona przez owo zlamane wiertlo. Tam pierwotnie miala byc sruba nr 4
Komu wysylac nagrode, bo sie pogubilem

mygosia 14.02.2013 22:40

Ale przez te 4 miesiące nie zrobili zdjęcia, zeby sprawdzić?
Widzieli i nie reagowali?

Kurde - my składamy "tylko" zwierzęta, ale takiej fuszery nie odwalamy :/

BLOB 14.02.2013 22:49

Widzę samych ortopedów.
Wszyscy z wiedzą i doświadczeniem.
Diagnoza?? jest, leczenie?? jest, więc ja poproszę o zalecenia od was dla kolegi Mirka będą najlepsiejsze

No a teraz ja Brawo k Brawo

Ja widzę to na jakiś stabilizator zewnętrzny Ilizarow wagner albo coś.
Poproszę kolegów bardziej doświadczonych w traumatologii o poradę,jak się uda złapać to jutro Pan Profesor udzieli jakiejś rady.
Sija

luzMarija 14.02.2013 22:53

Tak patrze i nie wierze. Ale ja prosty ciesla stolarz jestem i moze za malo znam sie na wierceniu dziur. Bo zazwyczaj jak mam cos przewiercic i polaczc dwa elementy, gdzie w jednym el. jeden otwor juz jest wyznaczony, to nie zabieram sie od dupy strony, tylko jade tam gdzie widze dziure. Tak jest prosciej i trudniej zlamac wiertlo, aczkolwiek da sie.
Powrotu do zdrowia Mirmil! i dalszej qrewskiej cierpliwosci.

matjas 14.02.2013 22:53

się Blob nie denerwuj ale temat zjeb.any jest porządnie. Oczywiście - po wyjaśnieniach Mirmila to może zobaczyć byle matjas. To co dalej... to już temat dla kogoś z konkretnym doświadczeniem bo sama wiedza tutaj to chyba nie wyda.

Powodzenia w tym temacie Mirmil, raz jeszcze. Obyś szybko wyszedł na prostą.

arty1 14.02.2013 22:54

BLOBIE nie denerwuj się
nie ma tu pewnie zbyt wielu fachowców, ale jak się czyta taki tekst to ręce same składają się do oklasków
Cytat:

Napisał Mirmil (Post 292526)
Nr 3. Zlamane wiertlo, na lewo widac kanal, dziure wywiercona przez owo zlamane wiertlo. Tam pierwotnie miala byc sruba nr 4



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.