Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   MODEKA - czy warto kupić ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2545)

podos 11.09.2009 08:00

Odpuść Polskę. Zbierz ekipę i pojedzcie we czterech do Berlina. obok siebie masz 3 Mega Store'y motocyklowe. HG, POLO i Louis. Poprzymierzasz wszystko co ma goretex i i bedziesz miał jasność. Na szczescie jat taka zasada ze badziewne firmy goretexu nie stosują - wiec nie grozi Ci opisana przez petrosbike'a skucha z Roleffem.

podos 11.09.2009 08:23

mowilem ze to skomplikowane. Zaleta tych zachodnich sklepow jest to ze na półkach sa wszystkie rozmiary wszystkich modeli. U nas tak jest tylko z modeką - stąd taka jej popularność.

Marcin SF 11.09.2009 08:56

dogadaj się z kimś kto ma, zrób przymiarkę określ jaki rozmiar potrzebujesz i zamów, może ktoś z naszych będzie jechał do niemcowni to dasz mu kaskę i przywiezie. Sam poluję na jakąś fajną promocję kurtek HG lub Rukka, ale kase najwcześniej będę miał w grudniu więc nie wiem czy rozmiar jeszcze dostanę :(

rambo 11.09.2009 09:32

Cytat:

Napisał Marcin SF (Post 74322)
mam spodnie BF fakt że kupiłem tanie na bajzlu za jakieś 340 PLN, ale rozłażą się w szwach ciekną gdzie się da :/

Moja pani dała się na jednym stanowisku omanić, i kupiła spodnie BF na membranie (tszodex..? ) ciekną nawet jak się wsiądzie na moto z mokrą kanapą, i jest w nich zimno nawet w podpince. A jak się trzeba gdzieś w nich przejść to jest tez cała mokra bo to hujostwo nie oddycha. Pododbne odczucia miałem tylko raz jak kupiłem modeke, ale oddałem do sklepu :)

deptul 11.09.2009 11:07

Jeżdżę w Modece i sobie chwalę. Kurtki: Melville i Discovery. Spodnie: Melville.
Gdyby jeszcze popracowali nad detalami typu łamiące się zamki i odpruwające dupsy to złego słowa nie dałbym powiedzieć. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Moim zdaniem jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to trudno znaleźć coś lepszego.

JuIo 11.09.2009 17:21

Kużde ja tam nie wiem, kumpel kupił Bosse za jakieś kosmiczne pieniądze i szału nie ma. Ret kurna baiki to chłam nie z tej ziemi! Koleś jeździ w tym niby szlagierze retvoyage czy jakoś tak i jak mu dałem modeke na tydzień to już więcej nie założył retshita. Jeszcze inny jeżdi w feliksie, jak kupywał to koleś ze szwalni mówił że był projektantem w Ret baiku i postanowił sam szyć kurtki bo tam cenzura prezesów za duża. No to koleś kupił i jest tak, że jak jest zimno to mu zimno a jak jest ciepło to leje się po jajach wodoszczelna w zadnym wypadku i pod szyją już ma blizny jak się nie uważnie zapinał.
Modeka może słynie z lansiarstwa i może nie jest to szał na rynku, jednak wykonanie i funkcjonalność w tej cenie to powiedziałbym jest aż natto.

Daddy 11.09.2009 19:43

Cytat:

Napisał deptul (Post 74482)
Jeżdżę w Modece i sobie chwalę. Kurtki: Melville i Discovery. Spodnie: Melville.
Gdyby jeszcze popracowali nad detalami typu łamiące się zamki i odpruwające dupsy to złego słowa nie dałbym powiedzieć. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Moim zdaniem jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny to trudno znaleźć coś lepszego.

Jeżdżę w komplecie Modeka Melville drugi sezon i potwierdzam, że zamki się urywają a dupsy odpruwają ale mimo to jestem bardzo zadowolony. Po wypięciu podpinek, bardzo przewiewna i świetnie nadaje się na upały. Jeżeli chodzi o nieprzemakalność to się nie wypowiem bo nie jechałem w jakiejś większej ulewie. Przy temperaturze 5*C zakładam pod kurtkę termo i poto aktywną podkoszulkę i jest OK. Ogólnie :Thumbs_Up: i polecam.
Kiedyś jeździłem w RB i HG. RB porażka pod każdym względem a najbardziej co do wykonania, spodnie popruły mi się gdzie się tylko dało. HG słaba jeżeli chodzi o upały i w ulewy puszczała, za to bardzo dobrze wykonana nic się nie pruło ani nie odpadało.

m_schubert 12.11.2009 15:16

witam wiem ze dyskusja juz trwa od dłuższego czasu ale dołączę się z pytaniem o modekę montana pro , mierzyłem discovery lecz przy moim słusznym wzroście wygladałem jak pajac który skroił kurtkę z jakiegoś dziecka . montana pro jest stosunkowo dłuższa i krojem mi pasi, pisaliście o melvil'u że jest ok a czy ktos z was miał styczność z montaną pro?

Kudłaty Rysiek 12.11.2009 15:30

Ja smigam w Montanie(rożnica między PRO to chyba tylko skórzane wstawki na ramionach). Po dwóch sezonach w upały i deszcze trzyma się super, rozerwała się tylko wewnętrzna kieszeń ale to pryszcz.W lato niewypinam podpinki i daję rade. Generalnie kurtka spoko i za te pieniądze to chyba uczciwie.

OBSERWATOR 12.11.2009 20:33

nie wiem jak inne modele np. spodni ja posiadam Sheide czy jakoś tak. kupione w lutym puściły na szwach na dupie i we wrześniu wymienili mi na takie same tylko nowe narazie testowane tylko raz zobaczymy czy sezon wytrzymają. chodź są bardzo wygodne to ich plus


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.