Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Mały adventure od BeeMWe... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17876)

zimny 08.05.2013 09:22

Trampek 700 kiepsko się sprzedawał, to fakt. Teraz jest moda na co innego po prostu.. Gdyby Afryka była produkowana do dziś...też sprzedawałaby się marnie bo i wygląd niedzisiejszy, zawieszenia szału nie robią i moc silnika zupełnie nie na miejscu..

Takimi motocyklami nie wypada już jeździć ;) Choć niektórzy o tym nie wiedzą lub nie wierzą i nadal kupują afryki za cenę motocykli 10 lat młodszych :D

Lepi 08.05.2013 09:39

I dlatego nie uważam, że rezygnowanie z produkcji nierentownych motocykli jest strzałem w kolano, stopę czy w cokolwiek innego.

matjas 08.05.2013 11:04

Ad rem jednak to ładne to nowe BMW Adv - gdybym miał siano... :D

szkoda, że KTM och.jał i nie robi już małego Adwenczura na 690 - ale być może wtedy te duże nie sprzedawałyby sie tak dobrze.
Nie sądzę /choć oczywiście mogę się mylić/, że 640Adv sprzedawał się słabo, ale wszedł 950 a potem 990 i sprzedawanie obydwu tych motocykli /małego i dużego/ z nastawieniem, że mają służyć do wypraw w nieznane /solo/ niespecjalnie by się komponowało... taka moja mała tełoryja.

Co do AT i średniowieczności tego moto to się zgadzam absolutnie... Jak na dzisiejsze standardy jest to średniowiecze. Jednak po zkończeniu jej produkcji Honda jak dla mnie nie ma w tej chwili w ofercie NIC ciekawego, prócz nowej klasy, niedocenianych u nas, 'commuter bike'ów' /700 i 500/, które powoli na zachodzie ustanawiają nową klasę motocykli.

matjas

Lepi 08.05.2013 11:11

Co do KTM to do podróży lepsza jest 990 ADV a do jazdy w terenie lepsze 690 Enduro.
SE słabo się sprzedawało i tak byłoby z 690 ADV.

zimny 08.05.2013 13:48

Całkiem serio to...ładny jest ten gejes. Dużo ładniejszy od 1200. Wygląda zupełnie jak nowyTriumph Tiger :) Szkoda że ABS ma na stałe...czy wszystkie nowe motocykle mają tak że nie da się wyłączyć ABS? O ile się orientuję to XTZ1200 też tak ma...

Orzep 08.05.2013 13:53

Powiem więcej...w BMWu wylączany ABS będzie extrasem!!!
Trzeba będzie dodatkowo zapłacić za to!!!!...można?...można!
Niech ta wasza HONDA zrobi jakąś konkurencję, bo sami widzicie, jak sie panoszą... ;)

Pozdro Orzep
p.s. Takie info kiedyś wyczytałem. Jednak dzisiaj dotyczy to chyba tylko USA.
EU jeszcze chyba nie wydała "dyrektywy", choć faktycznie w ST nie da rady off ABSu :(

Dzieju 08.05.2013 14:26

Cytat:

Napisał Orzep (Post 313176)
Powiem więcej...w BMWu wylączany ABS będzie extrasem!!!
Trzeba będzie dodatkowo zapłacić za to!!!!...można?...można!
Niech ta wasza HONDA zrobi jakąś konkurencję, bo sami widzicie, jak sie panoszą... ;)

No tak wyjęcie bezpiecznika ABSu może spowodować całkowite unieruchomienie pojazdu , komputer stwierdzi niepoczytalność użytkownika ;)

Orzepie po co Honda ma robić konkurencję , Afryki będą jeszcze z 20 lat jeździć , weźmie ich na przetrzymanie :D

Orzep 08.05.2013 16:05

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 313184)
No tak wyjęcie bezpiecznika ABSu może spowodować całkowite unieruchomienie pojazdu , komputer stwierdzi niepoczytalność użytkownika ;)

Niestety nie wyjmiesz, ani nie wsadzisz bezpiecznika!
BMW, chyba by zejść "zWagi" je wyeliminowało ;).
W GSach nie ma bezpieczników...
Pozdro Orzep


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.