Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   ORZEPPENTREFFEN, 10-12.10.2014 - sprawy organizacyjne LISTA (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=21759)

nemo 08.10.2014 09:48

Czy przejazd trasą szutrową planowany jest na sobotę, o jakim czasie jest przewidziany wyjazd z ośrodka?

AmberBamber 08.10.2014 10:22

Ktoś leci przez Bydgoszcz albo okolice?

irokez 08.10.2014 20:43

[QUOTE=mario33;398858]Wszystkich zainteresowanych przyjazdem 'tylko w sobotę' oczywiście zapraszamy. Jak ktoś spoza listy chce skorzystać z noclegu i/lub imprezy - zgłasza się na miejscu, wpłaca co trzeba i już... Płacimy tylko za noclegi i za imprezę, nie ma żadnej opłaty zlotowej. Kto chce naklejkę zlotową to wrzuca 'co łaska' do puszki na dzieciaki Orzepowe. Na sobotnią wieczorną imprezę trzeba się 'dopisać' najpóźniej w sobotę rano !!! (musimy ogarnąć liczbę chętnych).

____________________________________

Lista stacjonarna:
1. Slafo
2. rafał k - orpel
3. bass
4. nemo - Sowizdrzał
5. PiotrAs
6. Yaqub
7. rumpel
8. zbyszek
9. Grinch
10. Miras Sc
11.
12. bartol
13. LRDoktor
14. Piter K4
15. Przemek RA

Lista na NAMIOTY
1. AmberBamber
2. Raviking
3. Przemek vel !marysia!
4. Bliźniak - namiot z podłogą
5. EmilD
6. andrzej 76 - namiot z podłogą jak się da
7. borys609
8. XangoTDM
9. XangoTDM - 2

Lista w ośrodku OBOK (Centrum Konferencyjne)
1....


Niestety zwalniam miejsce...

mario33 08.10.2014 23:41

Cytat:

Napisał nemo (Post 398864)
Czy przejazd trasą szutrową planowany jest na sobotę, o jakim czasie jest przewidziany wyjazd z ośrodka?

Szanowni, to nie rajd :) nie ma list startowych, godzin startu i hostess z parasolkami :) Ruszamy po śniadanku w sobotę, każdy o której i jak chce, w jakiej grupie chce (aby nie tabunem 30 mototcykli). Jedziemy nieśpiesznie, mamy czas do wieczora, można zatrzymać się na tankowanie czy frytki z budki...

Każdy uczestnik jedzie w sposób, za który sam odowiada. Uwaga na jazdę w stanie 'wczorajaszym' !

slafo 09.10.2014 14:10

no i dupa :(

Życie nie pozwala mi na wyjazd w tym terminie. Niniejszym zwalniam rezerwację spanka pod dachem.

LwG

mario33 09.10.2014 18:57

no co poradzisz... Hmm, może załatwić striptiz jak na normalnym zlocie, to ludzie przyjadą ? :)

andrzej 76 09.10.2014 21:42

pogodę chyba mamy zamówioną.
u mnie za oknem o tej godzinie nie chce spaść poniżej 15 stopni.
prognozy na weekend niezłe:Thumbs_Up:

gumbas24h 10.10.2014 15:41

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14...11e5727b50.jpgżeby nikt nie myślał ze Orzep wymieka
.

mario33 12.10.2014 21:02

hej

Mam nadzieję, że wszyscy już spokonie dojechaliście do domów. Mówię mam nadzieję, bo gospodarz ośrodka miał ciche marzenie, że do 16.00 wszyscy wyjadą 8)

Myślę, że impreza nam się udała... Mnie się udało parę rzeczy, z których część widzieliście wszyscy.

I to dzięki Wam, udało nam się wszystkim sprawić niezmierną radość dzieciaków Daniela oraz ogromne wzruszenie Renaty, ich mamy, a także wielki szacunek całej Danielowej rodzinki... Dziekuję Wam.

Dziękuję Dominikowi za trasę... Moim zdaniem była w sam raz, chociaż przez malkontentów wylądowaliśmy w kopnym piachu, a ja osobiście nie mam już handbara 8) Nic to, i tak były do kitu - trzeba coś lepszego wymhyśleć.

Trochę cyferek. Wg. listy ośrodka, nocowało lub brało udział w imprezie ok. 90 osób. Biorąc pod uwagę, że niektórzy tylko 'wpadli' , myślę że osiągnęliśmy setkę.

Przed Zlotem dostałem wpłaty na sumę 6.340 zł !! Z tego na prezenty wydaliśmy 3.040 zł, a na pobyt naszych Gości - 640 zł. Pozostała kwota - 2.660 wylądowała w puszce na datki. Do tej puszki dorzucaliście dodatkowe pieniążki - nie wiem ile było w sumie, bo puszka w całości, nie odpieczętowana, została przekazana Renacie, na potrzeby dzieciaków.

I jeszcze jedno, pogoda była niesamowita ! I również dlatego myślę, że Daniel znowu coś dla nas załatwił...

A przyszłą jesienią - może ORZEPPENTREFFEN 2 RELOADED ? :D

PS: Wszelkie fotki mile widziane...

LRdoktor 13.10.2014 10:45

Ze swojej strony chciałbym bardzo podziękować.
Spotkanie przygotowane wzorcowo, nie dałoby się chyba
niczego poprawić w każdym razie sam czegoś takiego bym nie potrafił.
Jedna z najlepszych imprez w jakiej miałem przyjemność
uczestniczyć. Trasa fajna nawet bardzo.
Jak komuś mało było - to w piaskownię!
Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom za mile spędzony czas.
Pozdrawiam
Paweł, LRdoktor Radom.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.