Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Wypad na AT (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=649)

Pastor 03.06.2008 11:48

Cytat:

Napisał puszek (Post 9763)
Minimalna szerokosc stelaza, by dało sie zapinac kufry to 45 cm. Boczki plastikowe da sie zdjac po demontazu stelaza :-)) ..Reszta to szerokosc kufra.. Przy 41 litrowych touratechach to 54 cm... razekm 100 cm..Chyba,ze waskie wtedy 90 cm...Mozna jeszcze cofnąc stelaz do tyłu i podniesc do góry jak u Ropucha..

Samborowa babcia ma 89 cm z kuframi Tescha po 52 l. kazdy :D

:hello:

7Greg 09.06.2008 17:23

Jak to mówi babcia z reklamy apapu "no i pojechaliśmy"

Ostatnie przygotowania zakończone, dzięki za pomoc i części, mam nadzieję, że nic nie popsuje nam planów.

Za kilka godzin będziemy już w drodze. Jak gdzieś znajdę net to coś naskrobię.

JareG 09.06.2008 17:27

Cytat:

Napisał 7greg (Post 10641)
Jak to mówi babcia z reklamy apapu "no i pojechaliśmy"
(..)
Za kilka godzin będziemy już w drodze.

Powodzenia :Thumbs_Up:

ramires 09.06.2008 17:39

Greg, trzymamy za Ciebie.

Przede wszystkim powrotu w całości życzymy

Zazigi 10.06.2008 20:10

wracałem dziś z lublina, (de facto ze zdanego egzaminu na moto) :), w okolicach kurowa w okolicach 13tej przemknęły obok mnie dwa obłożone kuframi motocykle, z zapakowanymi zapasowymi oponami i pełne bagaży, afryka i gs, cudowny widok, zapłakałem ze szczęścia cichutko ;) szerokiej drogi chłopaki, pięknych widoków i bezmiaru wolności!!! (o ile to oni);)

zibiano 10.06.2008 20:59

szerokości Panowie ! ! ! !

chomik 11.06.2008 22:48

Powodzenia ! :D

Andrzej_Gdynia 13.06.2008 19:32

Greg dawał znak życia. Opalają się na Krymie...

Andrzej_Gdynia 16.06.2008 19:11

7Greg dał znak życia. Cytuję:
Jestem na promie do Trabzonu. Do Poti pływa takie gówno jak na motławie. Ukraina i Krym mocno przereklamowany. Rosja ujdzie. Mam nadzieje że Gruzja bedzie git.Na promie syf gorszy jak na tunezyjskim. Po ch..j tu ludzie jeżdżą? Nic tu nie ma a wczoraj nikt nas nie chciał przenocować. Tylko ruskich.

Hmmm... pozwolę się nie zgodzić. Wprawdzie byłem na Krymie już dość dawno, ale Greg pewnie nie trafił tam gdzie warto trafić... Ukraina tu się zgodzę kaszana i ta milicja...
Wyglada na to ze zmienił trase. Miał płynać promem do Poti czyli do Gruzji, wybrał wariant droższy czyli prom do Trabzonu (dość drogi) i parę setek km przez Turcję do granicy z Gruzją.

JareG 16.06.2008 19:19

Cytat:

Napisał Andrzej_Gdynia (Post 11672)
(..) Mam nadzieje że Gruzja bedzie git.(..)

Znajomi sa juz w Gruzji (jechali via Turcja, na granicy po 31EUR od moto i 17$ za pieczatke od celnika albo czekanie 6h). I 'zachwycaja' sie gruzinskimi drogami (164km w 13 godzin) :D

Cytat:

Wyglada na to ze zmienił trase. Miał płynać promem do Poti czyli do Gruzji, wybrał wariant droższy czyli prom do Trabzonu (dość drogi) i parę setek km przez Turcję do granicy z Gruzją.
To co mnie sie we wschodzie nie podoba, to nieprzewidywalnosc - zapewne Greg nie mial wyboru, i musial wybrac ten w/w prom..


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.