Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=173)
-   -   Sąsiad męczyp.zda, sposoby. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=41260)

Widmo80 26.10.2021 13:57

Dzięki za odzew, wiedziałem że forum nie zawiedzie:)
Temat może trochę na wyrost, , bo na razie problemów nie mam i relacje na zasadzie dzien dobry , cześć, bez spoufalania, ale kto wie co czas przyniesie. Może nawet okaże się być ok człowiekiem. Najważniejsze to chyba , nie robić drugiemu co nam niemiłe..
Na niektóre pomysły sam bym nie wpadł ( introwertyk, pożycz kasę :D )

matjas 26.10.2021 14:18

If you want to save some water
Take a bath with neighbour's daughter.
If you want to have some trouble
F..k his wife and make it double.

:D

Widmo80 26.04.2022 17:55

[QUOTE=voxan69;753217]Olewać i ignorować. Absolutnie nie wpuszczać na teren posesji. Dzień dobry. Dowidzenia. Nie mam niestety czasu. Grzecznie trzymać dystans i olewać gościa. Absolutnie nie wchodzić w konflikt bo będzie pisał wszędzie na wszystko. Ja miałem podobnie.

Tak właśnie robię i raczej to działa, bo przestał truć dupę a nawet czasem widzę, że sam mnie unika chyba :D Wiem, ze innego sąsiada już pod.ierdolił, że tamten niby puszcza ścieki do burzówki..nigdy podpierdolek nie było a nagle się zaczęły. Bardzo mu przeszkadzało że ktoś jęździ drogą która( na szczęście) nas rozdziela. " On ją zaora.. nie będą mu tu szajbusy jęździć( o motocyklistach :Thumbs_Down:) Dał grosze za działkę.. żenujące conajmniej. Inny sąsiad, domek dalej, ma pod 70 lat i kupił sobie quada , bo źle mu już chodzić- oczywiście przeszkadza mu, bo za głośno chodzi.
I teraz sam już nie wiem- czy kupując działkę ( za 35k) kupuje się od razu wszystkich i wszystko dookoła? Wspomniany wyżej sąsiad( mieszka to z 70 lat ) ma już nie jęzdzić, żeby hałasu nie robić nowemu?
Na samym początku, jak byłem się przywitać z rok temu, to juz stwierdził coś w stylu " Jego partnerka pracuje w sądzie; oni tu wszystkich będą zgodnie z prawem!"
Napiszcie co myślicie bo mnie typ zmęczył bardzo.

garbaty 26.04.2022 18:56

Walka z wiatrakami, wyprowadzam się na wieś, działkę kupiłem już dość dawno temu, 20m od płotu mam pole które gospodarz uprawia z dziada pradziada. Niedawno usłyszałem od Niego coś w stylu: a Pan to żeś się chyba z innej wsi sprowadził, bo nie narzeka, a Ci miastowi co ulicę dalej się powodowało to na policję dzwonią, że ja ciągnikiem jeżdżę, że z pola się kurzy, że śmierdzi, że ja im spać nie daję... no pojebani jacyś, na wieś przyszli i żniwa im będą wadzić"... ja mam radość jak rogacizna polem pod płot rano przychodzi, bażanty, zające i inne stwory. Ale wszędzie są tacy co im się będzie za dużo wydawać... Poznań tanio sprzedawał działki przy Torze Poznań, wyścigi co weekend w sezonie, lotnisko niedaleko, teraz Państwo z willi sprawy zakładają w sądzie, że hałas i odszkodowania chcą... Ale jak działki za połowę ceny rynkowej były to pierwsi lecieli...

WojtasA 26.04.2022 19:39

Ten sam typ co kupi nieruchomość niedaleko lotniska (bo tanio) i drugiego dnia po wprowadzeniu się zaczyna protestować przeciwko lotom, bo strasznie głośno jest....:mur:

Melon 26.04.2022 20:25

Niezły ubaw. Od urodzenia mieszkam na wsi, jeden sąsiad złodziej drugi prywatny detektyw. Ale żebym publicznie płakał ?

matjas 26.04.2022 20:43

Cytat:

Napisał WojtasA (Post 778629)
Ten sam typ co kupi nieruchomość niedaleko lotniska (bo tanio) i drugiego dnia po wprowadzeniu się zaczyna protestować przeciwko lotom, bo strasznie głośno jest....:mur:

Historia prawdziwa jest taka, że Rumuńskie, prominenckie bogole doprowadzili do zamknięcia lotniska w centrum Bukaresztu. Ładny zielony, duży teren. Postawili se tam ładne zielone duże wille i wyebanne.
Teraz owszem latają stamtąd samoloty ale prywatne :D A reszta niech spiernicza na Otopeni ;D

Melon - serio? :o
I tak jestem pełen podziwu, że wyczekałeś do czwartej strony.

Widmo80 26.04.2022 20:59

Cytat:

Napisał melon1968 (Post 778638)
Niezły ubaw. Od urodzenia mieszkam na wsi, jeden sąsiad złodziej drugi prywatny detektyw. Ale żebym publicznie płakał ?

Nie płaczę, tylko szukam sposobów aby upierdliwca nie znosić..
Dawniej dostałby po ryju na festynie i wszystko byłoby ok. Zrównałby do poziomu innych. Dzisiaj każdy się boi bo sądy, obdukcje, prokurator itd.
Jedyny chyba sposób, to kupić działki dookoła siebie. :dizzy:
Jednak popłaczę.. czemu jakiś użytkownik Afryki nie zamieszkał koło mnie? Byłoby z kim pogadać, napić się itd .. Z chęcią zawsze pomagałem, ale ten smród przyjdzie np naostrzyć siekierę a zaraz zaglądanie co masz, co robisz i miljon pytań, wścibski jest a tego nie lubię. Zamykam się od pół roku i jest ok, przynajmniej mnie nie wqrwia swoim ryjem.

Melon 26.04.2022 21:17

Jak się nie chcesz wyprowadzać to mus się przyzwyczaić, takie uroki wiejskiego życia. Jakieś 200m ode mnie jest ferma drobiu , jak gnój wyrzucają to jest elegancko.:D I tak jest od ponad 50 lat. :haha2:

matjas 26.04.2022 21:19

zrób mu Widmo Defekt Muzgó :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.