Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

ruda 25.03.2013 09:02

Witam szanowną Panią Ofelię spod Wrocławia :)
Fred to fajna maszyna była, w Maroku się świetnie spisała i nawet wygrała "wyścig" :) :) :)

Miło Cię widzieć tu na forum...

A osobiście to do zobaczenia niebawem - mam nadzieję :)


Cytat:

Napisał Ofelia (Post 302264)
W przywitalni już byłam, ale jeszcze chciałam się przywitać dodatkowo kobietkami.
Jak już wcześniej pisałam Trawiłam pochodzę z okolic Wrocławia, poprzednie 3 lata spędzałam razem z przesympatycznym Fredem (Suzuki XF 650 Freewind), a w tym roku padło na F 650 GS Dakar.
__________________


Ofelia 27.03.2013 21:57

Hej Baśka :) Dziękuje za przywitanie
no Maroko było suuuuuuuper i w ogóle :D eh marzy się pojechać tam jeszcze raz.
Baśka zapraszamy do nas - chociaż jak cieplejsze dni przyjdą to już prędzej gdzieś w trasie się spotkamy.

ruda 28.03.2013 13:32

Może uda się nam wpaść teraz w trasie... Przez Wrocław jak zwykle będziemy przejeżdżać.... zobaczymy jak z czasem się uda...
No i widzimy się na IZIm :)

Cytat:

Napisał Ofelia (Post 303347)
Hej Baśka :) Dziękuje za przywitanie
no Maroko było suuuuuuuper i w ogóle :D eh marzy się pojechać tam jeszcze raz.
Baśka zapraszamy do nas - chociaż jak cieplejsze dni przyjdą to już prędzej gdzieś w trasie się spotkamy.


Ofelia 28.03.2013 14:39

Asia mam nadzieję, że niedługo się spotkamy :) W grudni nie wyszło, na targach za mało czasu... Czekam na kolejną okazję.

Baśka a co do IZI Meeting to sie jeszcze zobaczy - czasu sporo zostało jeszcze, a jak to u nas bywa wszystko na ostatnią chwilę.

Pcheła93 24.04.2013 11:31

Witam,
ogólną powitalnię już zaliczyłam, to teraz przyszedł czas na grono lejdis :cool:
Forum znam już od dawna przez mojego brata, który zaraził mnie tą pasją :D Rozpoczęłam jako plecak :at:, aż w końcu zakupiłam swoje pierwsze moto, małego szatana kx 80. W planach oczywiście jest prawko i jakiś sprzęcik na drogę, ale to jeszcze trochę :mur:.

Pozdrawiam i udanego sezonu życzę :D:D:D

Ivi 24.04.2013 11:43

Witamy, witamy!!!! Super avatar :D

dama 13.05.2013 21:03

Cześć dziewczyny! Niedawno zaczęło mnie ciągnąć tam, gdzie asfaltem jest nie po drodze. Mój motocykl raczej średnio się do tego nadaje. Za to przez Was sen z powiek spędza mi mały Dominatorek! :) Eh, muszę wreszcie go znaleźć!

Ola 14.05.2013 09:54

Cześć, witaj dama. Sprzęcik na pewno uda Ci się znaleźć. Może któraś z naszych dziewczyn akurat sprzedaje? Nie wiem, ale było tu tych dominatorków sporo.

Pozdr

Nina 15.05.2013 18:05

Cześć wszystkim Paniom :) Nie mam jeszcze motocykla, ale uczę się jeździć. Mam nadzieję, że podpowiecie czasem to i owo ;)

Pzdr!!

zaczekaj 15.05.2013 18:19

Cześć Nina
Pewnie, że podpowiemy :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.