Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Norweska Majówka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=613)

chomik 14.05.2008 11:51

Myku, co tu wiele mowic, to powiem jak Polak: "ja pierdolę", a na koniec ZDROWIA przede wszystkim i nie martw się, najważniejsze, że nic poważniejszego Ci się nie stało !

gieesowka 14.05.2008 12:09

Nooo, foteczki piękne. Widoki wiadomo, ale należy pochwalić również za samo wykonanie zdjęć.:Thumbs_Up:... I znów my¶l powrotu w te strony kołatać będzie się w głowie, a czasu nie starczy żeby wszędzie pojechać:mur:

podos 14.05.2008 23:56

Cytat:

Napisał myku (Post 7355)
otoz podosku u mnie juz po urlopie.juz trzeciego dnia w okolicy corum na luku i zakazie wyprzedzania wyjechal mi turek na czolowke....

Jezu, grunt zes żyw... reszte sie wyklepie, poskleja, polata i pozrasta...
Miales jakies ubezpieczenie?

newrom 15.05.2008 00:10

Cytat:

Napisał myku (Post 7355)
na razie sie kuruje bo strasznie jestem obolaly.

Szybkiego powrotu do zdrowia. A historia mrozi krew w żyłach :(

Pozdrawiam
newrom

myku 15.05.2008 08:09

historie opisalem bardzo po lebkach.mozna by bylo film nakrecic.szkoda mi arfiki bo cudownie ja przygotowalem do tego wyjazdu.mialem ubezpieczenie na zagranice,pokrywajace koszty leczenia.jednak w turcji jest prawo ze ten kto spowodowal wypadek placi za leczenie,wiec szpital nic mnie nie wyniosl.za to wpadlem z ubezpieczeniem na moto.w pierwszej rozmowie tel.zapewnoino mnie ze wszystko bedzie zalatwione:transport i przelot,bla,bla,bla.jednak nastepna rozmowa byla zupelnie inna.ubezpieczenie nie obejmuje czesci azjatyckiej.wszystko spadlo wiec na mnie.na przyszlosc tylko ADAC.zadne inne ubezpieczenia,bo jak cos sie wydarzy to zaczynaja sie wykrety,od dwuch dni probuje kontaktu z bartkiem,ale jakos bez rezultatu.mam nadzieje ze nic sie nie stalo.na szczescie sa na forum fajne fotki i przynajmniej wyjazdami innych mozna sie cieszyc.pozd

podos 15.05.2008 12:24

poprosze o nazwe ubezpieczyciela

myku 15.05.2008 17:14

ubezpieczalnia to SIGNAL IDUNA.nigdzie nikt mi nie zaznaczyl i nie powiedzial,choc wiedzieli o tym ze jade do turcji,ze ubezpieczenie obejmuje tylko czesc europejska.z tego co do tej pory sie dowiedzialem to jedynie ADAC szczerze i rzetelnie doradza co i jak nalezy zalatwic przed urlopem.roczny koszt ubezpieczenia dla calej rodzinki wynosi 78 euro.w kazdym razie warto miec.

7Greg 15.05.2008 18:55

Cytat:

Napisał myku (Post 7574)
ubezpieczalnia to SIGNAL IDUNA.nigdzie nikt mi nie zaznaczyl i nie powiedzial,choc wiedzieli o tym ze jade do turcji,ze ubezpieczenie obejmuje tylko czesc europejska.z tego co do tej pory sie dowiedzialem to jedynie ADAC szczerze i rzetelnie doradza co i jak nalezy zalatwic przed urlopem.roczny koszt ubezpieczenia dla calej rodzinki wynosi 78 euro.w kazdym razie warto miec.


Ostatnio ubezpieczalem się w Signal Iduna i wybrałem opcję "¶wiat".
Zakładam więc, że nie będzie problemów poza europ±.

Może Ty wybrałe¶ "kraje europejskie" i st±d caly problem ??

Andrzej_Gdynia 15.05.2008 19:53

Zawsze ubezpieczałem się w Warcie, ale oni zaznaczaja ze europa inaczej, kraje basenu morza ¶ródziemnego inaczej, na gruzję i armenię jeszcze dodatkowo, ale róznica może 30% za każdy dzień pobytu poza europ±

myku 15.05.2008 21:14

__________________tak wlasnie podejrzewam.mam u nich wszystko ubezpieczone i szczerze nie pamietam juz jak to bylo.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.