Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Choroba zakaźna. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44726)

zibiano 08.08.2023 19:42

Gratuluje zmiany wlasciciela ;)

Dzieju 09.08.2023 05:36

Cytat:

Napisał Melon (Post 825863)
Panie, pod jakimi pantoflami, trza się umieć ustawić zresztom widziały gały co brały. :D

Mam kolegę który od lat jest na krótkim łańcuchu , aż dziwne że jeszcze oddycha. Ale jak się porozglądałem po znajomych jest to dość częste.
Najciekawsze że od lat mówi że mu to pasuje że tak chce i w ogóle jest mu dobrze.
Sztuka polega na tym żeby wstawiając pod pantofel tego wsadzanego tak przekonać że to jest najlepsze co go spotkało wtedy jest posłuszny i myśli że o to mu właśnie chodziło w życiu.
Dooobra , jak tam komuś wygodnie z obcasem na szyi to co mnie to....nie moja szyja.

stopa-uć 09.08.2023 10:04

Toflarz się nazywa.

............PANtoflarz

CzarnyEZG 09.08.2023 10:27

Żona mówi, żebym wam przypomniał, że to temat o moturze i że jego zakup to była nasza wspólna decyzja :)

ps: trójkę kupie do zestawu, a teraz idę podłogę zmywać.

matjas 09.08.2023 11:00

jeden facet stoi rano u bram raju pod tablicą NIEpantoflarze.
Pod tablicą Pantoflarze ćma ludzi.
Św Pieter idzie o 6 do roboty, u pasa dzwoni mu pęk kluczy i myśli sobie, że najpierw wpuści tą jedną duszyczkę, niech nie czeka. Pyta na rajskie dzień dobry:
- a czemuj tu stoicie skoro tam taka ćma ludzi???
- nie wiem - żona mi kazała :D

wątek o motorcyckach - one są kluczem do każdego łańcucha. mam nadzieję, że tak o nich myślicie.

temat pantoflarstwa - nie zajmuję stanowiska - słowo klucz to uczciwy kompromis. prawda z reguły okazuje się dopiero kiedy dzieci wychodzą z domu - jeśli po tym nie zostaje w domu chęć partnerstwa i prawdziwa chęć by być razem, żadne przedmioty i żadne słowa nie nadadzą się aby uczciwie dożyć do końca.

Mhv 09.08.2023 11:51

Ostatni akapit dobrze podsumowuje sytuację. Powiem wręcz: niby-cwaniacy nie wiedzą nawet co tracą.
Oczywiście łatwo nie jest, ale warto.

wojtekk 09.08.2023 13:31

Pełna zgoda z oboma!

Michale: a Twoje podsumowanie cudnie pasuje do obu kombinacji. I w związku/pantoflarze zakrzykną (racja) jak i nie pantoflarze/nie w związku również to samo zakrzykną!. Jesteś bardziej koncyliacyjny niż Prezes!

Czarny. Jak się sprawuje maszyna i córkojeb.....zięć .?

Sprawdzony ....wałek zdawczy ?:) Pokaż :)))

fassi 09.08.2023 14:39

Kiedyś usłyszałem od Kobiety, że jak zostanę pantoflarzem to mnie zniszczy. No i robię wszystko aby nim nie być :D

CzarnyEZG 09.08.2023 14:46

Wałek jest w wątku Miećka. Zębatka wklejona, więc nie rozbieraliśmy :)

Narazie głaskana, oglądana, jeżdżona i podziwiana. Jest oki :)

Melon 09.08.2023 18:39

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 825918)
Żona mówi, żebym wam przypomniał, że to temat o moturze i że jego zakup to była nasza wspólna decyzja :)

ps: trójkę kupie do zestawu, a teraz idę podłogę zmywać.

Znaczy Wszyscy będziecie jeździć Afrą. :Thumbs_Up::)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.