Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Dookoła Polski 2021 - bez spiny , budżetowo (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=39307)

zamela 15.03.2021 11:08

Cytat:

Napisał kdf (Post 723147)
Jakby co to we Włodawie mam koleżankę która prowadzi niedrogi pensjonat. Przed wejściem stoi śmigłowiec MI 2 i kilka samolotów dookoła. Stąd też nazwa "Skrzydlate Rancho". Swego czasu chcieliśmy z kolegą polatać ale....bimber nam się skończył.


Kawałek za Włodawą mam znajomego co ma fajne łowisko wędkarskie i noclegi ew w Woli Uhruskiej można ogarnąć bardzo tanie noclegi ale Twoją propozycję też biorę pod uwagę :)

kdf 15.03.2021 11:29

Właścicielka jest oczywiście motocyklistką (zasuwa zieloną VTX 1300) więc jakby co .............

Emek 15.03.2021 11:45

Cytat:

Napisał zamela (Post 723142)
Z tego co pamiętam asfalt bez szału ale w porównaniu do Ukrainy to bajka więc nie ma co narzekać a jechałem Sejny-Augustów -Sokółka-Białystok-Narew-Hajnówka-Kleszczele-SIemiatycze-Biała Podlaska - Terespol - Włodawa - Dorohusk- Hrubieszów -Tomaszów i dalej wiadomo Bieszczady
myślę aby tym razem jechać tak samo bo po drodze jest trochę znajomych do odwiedzenia ew możliwości noclegu itp

Nie chodzi mi o stan asfaltu. Wyznaczyłem sobie trasę w alltrails z założeniem że jedziemy wzdłuż rzeki. Większość ścieżek ciągnęła po czarnym a miał być off. Musieliśmy olać tracka i lecieć ścieżką która służy pogranicznikom. Prawie nic ciekawego tam nie było oprócz kilku miejscówek (takie fajne wysokie skarpy nad rzeką). Asfalt to już była mega nudny. Oczywiście zależy od stylu wycieczki. My się nastawialiśmy na offa i w konfrontacji ze śladem z alltrails musieliśmy go szukać. Ścieżka pograniczników jest doskonale widoczna w terenie, spokojnie można się nią poruszać ciężkim choć fragmenty mogą być trudne. Jak nie zamierzasz zjeżdżać z asfaltu to mój wywód ci sie nie przyda choć ja bym zboczył do Bugu bo kilka miejscówek na nocleg było tam wręcz nieziemskich. Oczywiście błoto i komary były obecne ale miejsca piękne.

mdxmd 16.03.2021 08:01

Cytat:

Napisał Emek (Post 723335)
Nie chodzi mi o stan asfaltu. Wyznaczyłem sobie trasę w alltrails z założeniem że jedziemy wzdłuż rzeki. Większość ścieżek ciągnęła po czarnym a miał być off. Musieliśmy olać tracka i lecieć ścieżką która służy pogranicznikom. Prawie nic ciekawego tam nie było oprócz kilku miejscówek (takie fajne wysokie skarpy nad rzeką). Asfalt to już była mega nudny. Oczywiście zależy od stylu wycieczki. My się nastawialiśmy na offa i w konfrontacji ze śladem z alltrails musieliśmy go szukać. Ścieżka pograniczników jest doskonale widoczna w terenie, spokojnie można się nią poruszać ciężkim choć fragmenty mogą być trudne. Jak nie zamierzasz zjeżdżać z asfaltu to mój wywód ci sie nie przyda choć ja bym zboczył do Bugu bo kilka miejscówek na nocleg było tam wręcz nieziemskich. Oczywiście błoto i komary były obecne ale miejsca piękne.

Osobiście lubię wraca się na wschód, trochę nie zgodzę, się, że tam nic nie ma.

Emek 16.03.2021 08:06

Ja mówię o jeździe po nitce Bugu a nie o wschodniej ścianie jako takiej.

golab 16.03.2021 09:52

W rejonach Białegostoku masz miejscowość Karakule, Zapraszamy na nocleg i nie tylko. Mamy miejsce na namiot wiatę na moto i a przyjedź sam zobacz co będę pisał, kilka osób z tego forum już u mnie było i przeżyli :)

matjas 16.03.2021 12:04

ledwo....... :D

tam nie gadajcie im, że asfalty nudne czy co. jest tam zróżnicowany teren a asfalty są szerokości jednego auta i jedzie się lasami, polami przy zerowym ruchu. nie wiem co w tym słabego.
noclegów nad Bugiem nie polecam bo naprawdę jest GRUBO z komarami. wiem, wiem, że romantycznie etc a na drugim brzegu inny świat. ale te małę k..y nie dadzą Wam żyć i nie pomaga nawet mugga.
spaliśmy 500-600m od rzeki i było przesrane. mnie aż tak nie lubią ale Tupek po prostu nie miał życia.


m

zamela 16.03.2021 14:58

Z komarami dam radę ponad 75 dni rocznie spędzam nad wodą rzeki jeziora i znam ten ból gdy chwilę przed zachodem słońca odpalają te małe wampirki , mam mugge , repel 100 i inne repelenty a jeśli chodzi o kleszcze to 3 raz nie można złapać już borelli ;)
Do lata muszę zamontować jeszcze stopkę centralna i jakieś kufry boczne ogarnąć.

irekafrica 23.07.2021 09:17

Podpinam się pod temat.31 lipca lecimy na cztery dni wschodnim TET-em i nie tylko pod Litwę.Bierzemy namioty więc śledzę wątek o polach namiotowych i miejscach gdzie warto się rozbić.Już biorę pod uwagę namiary kolegów Kdf i gołąb ale proszę o podobne wyżej.Pierwszy nocleg planujemy w promieniu Włodawy a później z dnia na dzień. Zdrówka.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.