Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   GPSies kupione przez Alltrails (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35565)

Cezarus 08.08.2019 18:59

Fajnie jakby zrobili możliwość podkładania swoich map z kompa do aplikacji ....wtedy to i wszystko to o czym pisze Redrobo dałoby program/aplikację idealną.

luk2asz 08.08.2019 20:53

Cytat:

Napisał Zagończyk (Post 646997)
To nie chodzi o płatność tylko brak możliwości prowadzenia śladu po trasie automatycznie. Logując się przez alltrails nie ma tej opcji - przynajmniej ja jej nie widzę. Czy jest w wersji pro?
Robienie trasy w google mapsach też ma minusy, bo np. google bierze ci pod uwagę np sytuację geopolityczną i nie poprowadzi cię przez np. granicę Serbsko-Kosowską tylko naokoło przez inny kraj oby tylko nie przez Serbię. Z tych to przyczyn np. nie przepadam za googlemaps.

W googlach można rysować wszystko co się chce. Trzeba tylko kożystać z Moje miejsca, mapy , nowa mapa. Jest kilka widoków, można ciągnąc trase po drogach, można rysować nawet po rowach , później wszystko można wrzucać na navi.

Kamyk 09.08.2019 09:48

Ja jeszcze mam otwartą zakładkę geoportalu :) żeby jak najwięcej legalnym trackiem jechac! A co!

Kamyk

redrobo 09.08.2019 10:22

Cytat:

Napisał JarekO (Post 647029)
Do planowania z podkładem satelitarnym fajnie działa IMO ridewithgps. Ogólnie bardzo przyjemne w użytkowaniu oprogramowanie.
Tez mi nie pasuje połączenie gpsies z alltrails. Zlikwidowałem połączone konto i napisałem co mi nie odpowiada. Trzeba dać im szanse.

RIDEWITHGPS.com
Sprawdzilem - dziala! Elegancko. Jest jakies ograniczenie w eksporcie do GPX ale edycja jest nawet lepsza niz z gpsies. Dzieki.

JarekO 09.08.2019 11:03

Cytat:

Napisał redrobo (Post 647104)
RIDEWITHGPS.com
Sprawdzilem - dziala! Elegancko. Jest jakies ograniczenie w eksporcie do GPX ale edycja jest nawet lepsza niz z gpsies. Dzieki.

Obserwuję rozwój tej aplikacji od trzech lat. Fajnie się to rozwija. Bardzo dobrze działa na iPhonie. Nie wiem jak jest z Androidem. Może ktoś sprawdzi i się wypowie?

Crass 17.09.2019 08:05

ma ktoś premium i eksportował gpxy z ridewithgps.com, ? Bo edycja bardzo fajna, ale bez exportu nie tykam ;)

JarekO 17.09.2019 08:11

Cytat:

Napisał Crass (Post 651596)
ma ktoś premium i eksportował gpxy z ridewithgps.com, ? Bo edycja bardzo fajna, ale bez exportu nie tykam ;)

Kliknij triala.

chemik 20.01.2020 11:04

Właśnie dokonało się całkowite przejęcie. Nie ma już gpsies, jest alltrails.
No i trzeba się systemu uczyć od nowa. :(

managa 20.01.2020 11:34

Przynajmniej jest warstwa satelit googla za free (jeszcze). Chociaż też nie mogę się w tym ogarnąć. Póki co gpsvisualizer zostaje.

PietiaBBI 20.01.2020 12:32

No powiem że nie jest tak źle jak się spodziewałem.
W lipcu jak tylko przyszła informacja o planowanych zmianach to tak z ciekawości odpaliłem Alltrails. Zdecydowanie nie przypadło do gustu bo nie znalazłem (może nie potrafiłem) automatycznego prowadzenia po drogach, więc dalej pracowałem na starej stronie. Dzisiaj odpalam Alltrails i tu miła niespodzianka jest prowadzenie po drogach i możliwość ręcznego rysowania. Mi to pasuje :bow:
Wiadomo wszystko jakoś inaczej zrobione ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
No i podziękowania dla ludzi z forum, bo gdyby nie ich czujne oko to bym się pewnie uczył nowego programu dzień przed planowanym wyjazdem na moto.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.