Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   A(le)LASKA na przystanku;) czyli niedźwiedzie o zapachu rumiankowym [Sierpień 2012] (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=14451)

Paluch 12.08.2012 21:37

Zazdroszczę Ci trochę i podziwiam zarazem :bow:. Życzę zdrowia i trzymaj się ciepło. Masz we mnie zagorzałego fana :D.

bajrasz 13.08.2012 09:33

Ojjj Rumianku, jak Ty mi potrafisz podnieść ciśnienie:Thumbs_Up: Wracaj już, bo jest wiele spraw do przegadania;)

Stachu 14.08.2012 06:44

Rumianek ZAJEBISTY WYJAZD!!!!!!! Ehh dzisiaj cały dzień będę myślami z niedzwiedziami:)

Roomyanek 14.08.2012 11:03

Uff , nie będzie chronologicznie,ale jak ktoś będzie chciał to sobie przeczyta w relacji. Tak sobie obiecałam, że tym razem ją napiszę i bardzo przepraszam Tych, ktorym poprzednio obiecałam że napiszę i nie dotrzymałam słowa: Selwina za Nową Zelandię, Rambo za Islandię i Dużego za Kambodżę i Wietnam.
....do brzegu Rooomyanek do brzegu .... ;))
Poprzedni sezon motocyklowy spędziłam w większości w kąciku ortopedycznym, więc jak tylko się w miarę pozrastało zaczęło mnie nosić, no i ...
Wystartowałam z Calgary i po przejechaniu gór Skalistych wjechałam w lasy, co ja gadam w knieje - olbrzymie i tak jechałam górami, kniejami. Spotukając niedzwiedzie!!! Przekraczając rwące rzeki Yukonu ;) .zahaczając o North T. aż do granicy z Alaską. a potem na północ... do Deadh Horse (nazwa mówi sama za siebie). gdzie kończy się droga dla zwykłych ludzi. Dalej są pola naftowe - strategiczne więc zamnięte dla ruchu i bardzo dokładnie pilnowane. Ale po przejściu procedury weryfikacyjnej pojechałam busikiem (13 km) do wybrzeża Oceanu Arktycznego, i wsadziłam nogi w tę ich pilnowaną wodę :) Do tego miejsca jechałam 10 dni robiąc 4800 km, w tym niecały tysiąc km offu. A ponieważ Prudhoe Bay to dopiero oficjalny początek mojej eskapady "Panamericaną wzdłuż Świata" więc zrobiłam najdłuższą dojazdówkę w życiu hihihi.
Cdn
Idę spać :)

Sorry za błędy ale klepię jednym palcem w klawiaturze telefonu :)

Roomyanek 15.08.2012 08:58

Oj ! Romanek i Luis moi idole literaccy - uwielbiam czytać Wasze relacje, Romanek Tobie w zeszłym tygodniu wysłałam śnieżną sowę - bez lodu ale ma bardzo zimne łapki - musi Ci wystarczyć :) tu cały czas jasno to i tak nie miała nic do roboty, ta sowa. Jak się rozgrzeje do czerwoności to mi ją odeślij:))
Mirmil czyściutka to ja byłam na początku, teraz obraz nędzy, ubłocona na maxa i to przez Ciebie haha, wyglebiłam w najsmakowitsze błoto - spot mi kierownicę przyblokował. O glebach, wszystkich 4 parkingowych będzie osobno, aby Ci co zechcą nauczyli się bezboleśnie na moich błędach :) kurcze ja tu codziennie się czegoś uczę ( normalnie poligon) a wydawało mi się, że jako zakamuflowana brunetka jestem mądra haha ale niespodzianka:)
Ola i Azja bardzo dziękuję za wsparcie - oj potrzebne,
Bajrasz jak ja Ciebie teraz dobrze rozumiem :)))
Paluch przystojniaku :) wszystko przed Tobą bo jak się czegoś bardzo pragnie to jest to do osiągnięcia.
Jochen ale tym razem nie będzie smażonej kiełbasy zamiast kawy ;)))
Rafwro to ja mam fankę ??? ale numer :D
Aha, Greg nie jadę z Tobą do Wenecji hahaha ;))
Normalnie nie nadążam z tym pisaniem, codziennie mi się coś przytrafia... I potem jadę uhahana dookoła głowy aż mi się nowe zmarszczki porobiły ze śmiechu....
Dziś ...(Romanek masz w dziób, że mnie nie ostrzegłeś przed tym tunelem:)) jadę za radą Romanka do malutkiego portu w górach skąd startuje się na wycieczkę "25 lodowców" trasa normalna,..... nagle budki, opłaty, szlabany, pan wuchodzi z budki wręcza mi instrukcję dla motocyklistow ( mam min zmniejszyć ciśnienie w oponach) i z zatroskaną twarzą piąty raz z rzędu (!) pyta mnie czy dam radę i że mam się nie ruszać, jak się przewrócę.
Myślę sobie, co u licha ? Mam po prostu przejechać tunel... co może być w tym trudnego ? Pan mówi mi jeszcze, że pojadę jako ostatnia, bo wtedy łatwiej, w razie czego, będzie im do mnie dotrzeć. Hmm, nie powiem zaczyna mnie to coraz bardziej intrygować, wszyscy pojechali ja czeeeekam... Podjeżdża do mnie pilot i komunikuje, że mogę jechać i jeszcze raz pytanie czy dam radę ...
No to jadę ...:)
Cdn

7Greg 15.08.2012 09:59

Rumian, nie pal tyle bo coraz mniej rozumiem :D

Aha, nie uwierzę, że byłaś w Dead Horse jak nie zobaczę foty z kierowcą ciężarówki występującym w programie "Na lodowym szlaku" :D

Trzymam kciuki, uważaj na siebie, no i się nie połam :D :)

Paluch 15.08.2012 10:34

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 253989)
Aha, nie uwierzę, że byłaś w Dead Horse jak nie zobaczę foty z kierowcą ciężarówki występującym w programie "Na lodowym szlaku" :D

Może z tą szczupłą blondynką co "rolerkoster" przejechać umi :D :Thumbs_Up:.

7Greg 15.08.2012 11:18

Z pewnością chodzi o Lisę :)

Rumian, tej kobity szukaj :D

http://assets.nydailynews.com/polopo...mage/image.jpg

Mirmil 15.08.2012 17:19

i co z tym tunelem??
wyjechalas?
pisz dalej, opowiadaj, a my tu trzymamy kciuki i piekielnie zazdroscimy
a w Poslce taka pogoda,jak na Alasce, pada,wieje i jest 14 stopni
pozdrawiam

Stachu 15.08.2012 21:16

Rumianku czekam na Twoją jednopalcową relację:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.