Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Samochód Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=186)
-   -   Co wybrać - Tiguana, Pajero IV czy Santa FE? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36249)

Brzeszczot 24.11.2019 18:05

:dizzy:
Cytat:

Napisał bukowski (Post 659149)
ja mam tiguana 2019, benzyna + dsg. z tyłu miejsca dość, kanapa jest suwana I odchylane ma oparcie. po autostradzie bez problemu lata się 180 km/h, jest ciszej niz w passacie b8 na przykład.
żadnego bujania, skręca, hamuje jak zwykła osobowka, fajna widoczność, znakomite światła przednie. pali u mnie 8 litrów średnio. start&stop zrobiony wreszcie tak, że mnie nie wkurza. no trudno się do auta przyczepić, chociaż emocji żadnych.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

ale żeś pojechał za 60 tysi mu sprzedaż? wyraźnie napisał że budżet max 60

bukowski 24.11.2019 18:24

myślę, że te z początku produkcji drugiej serii czyli 2016 powinno się dać za tyle kupić. ja mam w wynajmie srednioterminowym, 1700 netto all inkluziw z limitem 2,5 tys. km/miesiąc. jakby mi starczalo 1500, byłby za 1400.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Brzeszczot 24.11.2019 19:20

Cytat:

Napisał bukowski (Post 659166)
myślę, że te z początku produkcji drugiej serii czyli 2016 powinno się dać za tyle kupić. ja mam w wynajmie srednioterminowym, 1700 netto all inkluziw z limitem 2,5 tys. km/miesiąc. jakby mi starczalo 1500, byłby za 1400.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

fajna sprawa cały vat odliczasz?

voxan69 24.11.2019 19:32

Pajero daruj sobie. Mamy w pracy trzy sztuki służbowe. Jedzie to jak typowa terenówka czyli mydelniczka, pali równie słusznie i buja się w zakrętach. Samochody dwuletnie miały już kilka awarii typu klima, jakiś problem z załączaniem napędów i kilka innych głupot. Na miasto nie polecam. Kolega ma Tiguana z 2018 roku 2.0 benzyna fabrycznie 240 km. Jeździ super, 6 s do setki, bardzo sprytny i niepozorny samochód. Dla mojej 5 osobowej rodziny jednak za mały.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

mishieck 24.11.2019 19:43

Dacia Duster 😁

Za tą kasę masz nówkę z salonu z gwarancją.

Popyt jest na tyle duzy, że z dalszą odsprzedażą nie ma żadnego problemu.

Ujezdzam dustera od marca i ciągle jestem zachwycony.

mirkoslawski 24.11.2019 19:44

Cytat:

Napisał voxan69 (Post 659176)
Pajero daruj sobie. Mamy w pracy trzy sztuki służbowe. Jedzie to jak typowa terenówka czyli mydelniczka, pali równie słusznie i buja się w zakrętach. Samochody dwuletnie miały już kilka awarii typu klima, jakiś problem z załączaniem napędów i kilka innych głupot. Na miasto nie polecam. Kolega ma Tiguana z 2018 roku 2.0 benzyna fabrycznie 240 km. Jeździ super, 6 s do setki, bardzo sprytny i niepozorny samochód. Dla mojej 5 osobowej rodziny jednak za mały.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Pajero w takim razie spada z listy chyba. Ja mam 3 osoby więc powinno być dobrze. Dla Ciebie za małe wnętrze czy bagażnik?

mirkoslawski 24.11.2019 19:46

Cytat:

Napisał mishieck (Post 659177)
Dacia Duster 😁

Za tą kasę masz nówkę z salonu z gwarancją.

Popyt jest na tyle duzy, że z dalszą odsprzedażą nie ma żadnego problemu.

Ujezdzam dustera od marca i ciągle jestem zachwycony.

Duster odpada choć rzeczywiście słyszę dużo dobrego o tych autach.

Pirania 24.11.2019 20:11

Outbacka bierz.. Bardzo fajne w miarę uniwersalne auto z dużym zacięciem do trudniejszych warunków.. Czy to zima czy dojazd do jeziora, dają radę plus duży bagażnik.
Żona użytkuje i spalanie ok 10-11l wolnossący 2017r.. Czasami pożyczam jak wiem że będzie kupa śniegu i ciężki podjazd gdzie to auto po prostu samo jedzie. Na szybkie przeloty rodzinie lajtowo leci 160-180km/h.
Dobra guma i masz bardzo fajne kombi 4*4. A napęd Subaru to poezja vs inne VW..
Ktoś wspomniał o LC 120.. od paru mcy mam jako priv auto i to one najlepiej czuje się w terenie, na szybkie przeloty słabo raczej.. Spala podobnie..
Do tego co chcesz.. bierz Outbacka, te 2,5 też jakoś jadą..;)

mirkoslawski 24.11.2019 20:15

Cytat:

Napisał Pirania (Post 659184)
Outbacka bierz.. Bardzo fajne w miarę uniwersalne auto z dużym zacięciem do trudniejszych warunków.. Czy to zima czy dojazd do jeziora, dają radę plus duży bagażnik.
Żona użytkuje i spalanie ok 10-11l wolnossący 2017r.. Czasami pożyczam jak wiem że będzie kupa śniegu i ciężki podjazd gdzie to auto po prostu samo jedzie. Na szybkie przeloty rodzinie lajtowo leci 160-180km/h.
Dobra guma i masz bardzo fajne kombi 4*4. A napęd Subaru to poezja vs inne VW..
Ktoś wspomniał o LC 120.. od paru mcy mam jako priv auto i to one najlepiej czuje się w terenie, na szybkie przeloty słabo raczej.. Spala podobnie..
Do tego co chcesz.. bierz Outbacka, te 2,5 też jakoś jadą..;)

Dzięki za zachęty ale Outback na razie jest poza listą...choć coraz bliżej, żeby na nią wskoczyć po tym, jak go tak wszyscy zachwalacie :D

lukasz_vip 24.11.2019 21:17

Sprawdź Fiata Fremonta 3.6 albo Dodga bo to te same auto. SUV z 4x4.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.