Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ...uważajcie na siebie.... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32150)

radiolog 10.08.2021 13:43

Straszny pech i tragedia , jak tu jechać dalej

colles 10.08.2021 14:04

Bardzo smutna wiadomość :(

PARYS 10.08.2021 16:34

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 743988)
...Tragedia.

No właśnie widziałem wasz wpis na FB i aż bałem się tu pytać. Ciężko zrozumieć dlaczego tak się dzieje przyznaję. Od razu mi się przypomniał Izi i porażający bezsens takich przypadków.

Fizolof 10.08.2021 17:13

Dzisiaj z Zaczekaj mieliśmy sporo szczęścia w Czarnogórze. Asia jedzie pierwsza widzę jak gość wyprzedza dostawczaka z naprzeciwka i nagle odbija gwałtownie na swój pas, ciężarówką zarzuca i staje w poprzek drogi, z prawej skały, z lewej przepaść. Hamuje, na szczęście miałem jakieś 15m więc bez problemów wyhamowałem ale nie widzę Asi bo dostawczak wszystko zasłania.

Po chwili robi miejsce i widzę Asie całą i zdrową po drugiej stronie. Sekunda szybciej i zginęła by Asia, 5 sekund później a ja bym uderzył w dostawczaka bądź on we mnie

Dzisiaj w Czarnogórze 43 stopienie https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b7a30ae1e0.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mikelos 10.08.2021 17:39

Cytat:

Napisał sambor1965 (Post 743988)
W górach. Tuż przy granicy z Chinami. Robił zdjęcia, wsiadł na moto i po 100 m wpadł na kamień. Chyba przeleciał przez kiere. Full ubrany, kask Shoei, złamał rękę i obojczyk, niestety uderzył głową w kolejny kamień. Wezwałem pomoc przez InReacha, zadziałało średnio... Pojechał naszym autem na spotkanie karetki. Droga do szpitala zajęła 9 godzin. Następnego ranka zmarł. Mam tu jego syna na wyjeździe..Darek dobrze jezdzil. Chyba stracił koncentrację na moment. Tragedia.

Od niedzieli w naszej paczce znajomych jest wielki smutek, gorycz i niedowierzanie. Darek w tym roku świętował 50 urodziny, 25 lecie małżeństwa i 25 lecie założenia własnej firmy. Sporej i dobrze prosperującej. Zawsze uśmiechnięty, energetyczny, szukający rozwiązań a nie problemów.

Znamy się od lat, byliśmy razem w Maroku, Ałtaju, jakieś Bałkany. Ostatnio hasaliśmy w lipcu na Ukrainie. Żegnaliśmy się, mówiąc sobie do zobaczenia we wrześniu na ER24. Darek pojechał do Kirgistanu z trzema wspólnymi znajomymi i synem. Darek jeździł najwięcej z nas wszystkich, bywało że spędzał 3-4 miesiące w roku (jeśli nie więcej) na moto. Ogarniał i duże i małe moto bardzo sprawnie. Zamiast pitolenia na forum Darek wolał jeździć, poznawać, wchodzić w interakcje z ludźmi. Po prostu żyć.

Nie umiem myśleć o Darku w czasie przeszłym. Wiem że pewnie każdy z nas stracił kogoś bliskiego, ale to pierwsza śmierć tak bliskiej mi osoby. :mur:

dawid8210 10.08.2021 17:57

Takie jest po prostu życie. Dziś żyjesz, jutro mogą kopać dla człowieka dół. Nic nie poradzimy.
Kondolencje.

rumpel 10.08.2021 18:45

czy chodzi o Darka K?

sambor1965 10.08.2021 19:17

Tak, chodzi o Darka Kożucha...

rumpel 10.08.2021 19:22

masakra :(

Sidorowski 10.08.2021 20:38

Cytat:

Napisał mikelos (Post 744043)
Od niedzieli w naszej paczce znajomych jest wielki smutek, gorycz i niedowierzanie. Darek w tym roku świętował 50 urodziny, 25 lecie małżeństwa i 25 lecie założenia własnej firmy. Sporej i dobrze prosperującej. Zawsze uśmiechnięty, energetyczny, szukający rozwiązań a nie problemów.

Znamy się od lat, byliśmy razem w Maroku, Ałtaju, jakieś Bałkany. Ostatnio hasaliśmy w lipcu na Ukrainie. Żegnaliśmy się, mówiąc sobie do zobaczenia we wrześniu na ER24. Darek pojechał do Kirgistanu z trzema wspólnymi znajomymi i synem. Darek jeździł najwięcej z nas wszystkich, bywało że spędzał 3-4 miesiące w roku (jeśli nie więcej) na moto. Ogarniał i duże i małe moto bardzo sprawnie. Zamiast pitolenia na forum Darek wolał jeździć, poznawać, wchodzić w interakcje z ludźmi. Po prostu żyć.

Nie umiem myśleć o Darku w czasie przeszłym. Wiem że pewnie każdy z nas stracił kogoś bliskiego, ale to pierwsza śmierć tak bliskiej mi osoby. :mur:


Wielki smutek Michał, myślałem że to może zdarzyć się komuś obcemu, nigdy bliskiej osobie, jak chłopaki napisali w nocy w niedzielę to w jakiejś nerwowej panice pomyślałem że to kiepski żart … do teraz nie wierzę. Żegnaj Darek


Wysłane z Nokii 5310 za pomocą Tapatalk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.