![]() |
Cytat:
I tu się zgodzę z Tobą wszystkimi kopytami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
1 Załącznik(ów)
a w USA w salonie Honda stoi XR650L z RFVC i gaznikiem Keihin CV i sie usmiecha do kupujacych - wiec rozumem nie ogarniesz
|
Serwis Suzuki u nas podstawowy dla GSX1000GX 1500zł duży z zaworami, płynami 3000.
|
Wczoraj odebrałem moją NaT manual 2016 z przeglądu na około 75 tys . km. od zaprzyjaźnionego mechanika . Moto wróciło niedawno z1.5 rocznego turne po azji i było szykowane na kolejne do którego jednak nie dojdzie, nie w tym roku. Łącznie wyszło 17500 z robocizną . Moto po tym zabiegu jeździ i pracuje jak by wczoraj zeszło z taśmy, szczerze polecam :) Jak chcecie mogę wstawić papier co za ile
|
Cytat:
|
3 Załącznik(ów)
Proszę
|
JPRDL :mur::eek::eek::eek:
no ale śruby Pana Hondy to nie są tanie rzeczy :D |
Ciężarki do kół 2szt x 25zł ? :eek: Trza było sprzedać moto i kupić nowe
|
Nie ucz ojca dzieci robić Melon.
Zrobił chłop refresh bo taki miał kaprys. Ch komu do tego co, za ile i czy było warto. |
za panem Bartoszewskim "Są rzeczy, które warto, choć się nie opłaca, i są rzeczy, które się opłaca, choć nie warto."
|
Cytat:
Cytat:
Masz rację ch.. do tego, ale przecież to forum, każdy może się wypowiedzieć. Chyba aż tak Cię nie boli, że skomentował cenę ciężarków. Za bardzo się negatywnie nakręcasz. :o |
Mierzi mnie kiedy się komentuje jak ktoś wydaje swoje pieniądze.
Będę dalej obserwował z daleka tę falę optymizmu i zgody panującej na forum, kiedy mnie tu nie ma. |
Cytat:
Mentalność Kalego. |
Niezależnie od tego gdzie byłeś, co widziałeś i jakich to mądrości byś nie napisał będziesz dla mnie zawsze zakompleksionym palantem i nic tego nie zmieni. Nie dodam - niestety. Nawet nie chce mi się już wyjaśniać.
Caravanistan, leśne forum dyskusyjne czy forum turystyki górskiej - wszędzie zostawiłeś za sobą smród nie wnosząc nic konstruktywnego. Ta Twoja wstawka z tym jak to ponadrzecietnie piłujesz czy jak bardzo przejechałeś Strategice w każdym dowolnym kierunku - wszystko to składa się w jeden obraz. Staram się nie być negatywny. Stwierdzam stan faktyczny. |
Możecie czasem odpuścić?
|
|
Cytat:
A w temacie serwisów, tanio to już było |
Słuchajcie.
Forum to wolność wypowiedzi. Forum motocyklowe to najczęściej zbiór indywidualistów, którzy mają swoje poglądy. To jest niezaprzeczalny fakt. Kultura wypowiedzi jednakże jest czymś co powinno zawsze stać ponad wszelkie podziały. Wszyscy mamy dosyć, jak docierają do nas jakieś informacje, że nasz "kochany" (nie)rząd znowu czymś chce nas dojechać. Kolejny raz powtórzę, że to forum motocyklowe a nie grupa dyskusyjna o ludzkich preferencjach. Posty personalne, wycieczki po innych, czy też po prostu chamstwo będzie piętnowane. Dlaczego określone jednostki po prostu nie potrafią trzymać języka za zębami, tylko notorycznie muszą kłapać jęzorem tylko po to, aby im się ulało i była kolejna zadyma. Może niektórych przerasta na obecną chwilę poruszanie się pośród innych ludzi, którzy mają wspólną pasję jaką są motocykle - myślę, że taka osoba dobrowolnie i z własnej woli powinna iść na jakiś "forumowy" urlop, wyjeździła się, uratowała kotka z drzewa czy zrobiła coś, co pozwoli tej osobie wrócić i wypowiadać się na kulturalnym poziomie a nie sączyć jad i złośliwe docinki pod postami innych. Kolejny raz zachowanie poniżej deklarowanego wieku, jakby pesel rósł, ale wprost proporocjonalnie zanikał poziom inteligencji społecznej... |
Tak to jest forum dyskusyjne. Lakrua wstawił rachunek, napisałem bez żadnej szydery jadu itd co myślę i wyraziłem swoje co ja bym rozważył. Nigdzie nie napisałem co ma autor robić więc wczorajszy mój post jest odpowiedzią na przypier...nie się o nie zgaszone światło w lodówce.
|
Jak to jest, że niektórym (Matjas, Danny) wolno więcej i nikt z tym nic nie robi?
Tutaj Matjas ewidentnie przywalił się do Melona. #gdziejestDubel https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=48571 |
Moderatorzy, administratorzy…!!!
Ciężko zająć jedną lub drugą stronę, w każdym temacie te same osoby. Jestem za wolnością słowa, żadnemu racji nie przyznaje bo to ewidentnie ma głębsze dno. Ale czy np. z waszego poziomu nie możecie włączyć tym dostojnym dżentelmenom automatyczne ignorowanie wypowiedzi swoich na wzajem? Nie ma czytania, nie ma zaczepiania, nie ma dymu. I wszyscy zainteresowani przy okazji będą spokojniejsi. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
1 Załącznik(ów)
Cytat:
lekcja dla każdego klikasz w nik który chcesz sobie zablokowac i potem według wskazówek >>>> > zobacz publiczny profil > tam obok wyślij priw jest > listy użytkownika > 4 opcja z listy > dodaj do ignorowanych > kolejne okno dialogowe potwierdzasz ze jesteś pewien i juz |
Każda forma chamstwa, obrażania innych, trollowania, będzie zgodnie z zasadami rozpatrywana w tej kolejności: prośba, ostrzeżenie, ban czasowy, ban permanentny.
Nie ważne, kto był pierwszy i jaka to jest odpowiedź, na jakie i kogo zachowanie. Nie ważne, kto jest kim, każdemu należy się szacunek. Ci co tego nie rozumieją i używają epitetów, chamskich wycieczek osobistych po prostu łamią regulamin, będą traktowani jak wyżej. Ostrzeżenia dla Matjasa, Arbo, Melona. |
Przeglądy i serwisy w PL jak, co, za ile
I have a dream że nasza społeczność pokaże im co o nich sądzi nie wypowiadając się w wątku p.t. #gdziejestDubel. Niech mają swoją kloaczną wizytówkę.
|
A dla mnie za co, przepraszam? Gdzie kogoś obraziłem? Bo zwróciłem uwagę, że Matjas się przywala do moich membran? Chomik, żebym nie stracił do Ciebie szacunku.
A co do Dubela, to wpadł, przygryzł się do mnie i znów uciekł. Tego też nie widzisz? Jego zachowanie Ci już zgłaszałem kilkakrotnie tutaj, mówiłeś, że pogadasz z nim. Nie pomaga. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.