Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (https://africatwin.com.pl/index.php)
-   Serwis Ramires (https://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=281)
-   -   Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa (https://africatwin.com.pl/showthread.php?t=48598)

pałeł 26.06.2026 16:10

Cytat:

Napisał ramires (Post 911249)
Dzieju jest zbyt grzeczny na to :haha2:

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie... :haha2:

jutro "pływadła" na odrze zdążysz ? https://festiwalgornejodry.pl/wydarz...xvii-plywadel/

Dzieju 26.06.2026 21:45

Ostatnio kładłem żywicę na sypialnianą nadbudówkę do T4, mogę Ci zrobić coś do czego przyczepisz......:)

ramires 26.06.2026 22:09

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...447053b89e.jpg


https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0d6c8da68e.jpg

Zębatka atakująca

Wałek zdrowy główny, wałek zdawczy mógłby być lepszy https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5450a2fd57.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5a9538be22.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8bb9da4153.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b6e55367f1.jpg

Więc wielkiej tragedii nie ma poza wyżej wymienionymi wadami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pałeł 26.06.2026 23:51

gazeta bosch szlifierki :D

ramires 26.06.2026 23:59

Cytat:

Napisał pałeł (Post 911294)
gazeta bosch szlifierki :D

Katalog szczotek i nie tylko w formie podkładki na biurko

Dubel 27.06.2026 00:09

Cytat:

Napisał ramires (Post 911246)
...

Natomiast muszę się z kimś dogadać aby go wsadzić na motorówkę i przetestować.

Beczka , beczka prawdę powie

ramires 27.06.2026 00:33

Cytat:

Napisał Dubel (Post 911299)
Beczka , beczka prawdę powie

W beczce to najwyżej sobie chłodzenie sprawdzić i jak pracuje. Wierz mi, robię to zawodowo w pracy. Bez śruby i obciążenia to na świeżych jednostkach mogę sobie sprawdzać podczas okresowego przeglądu.

Mam mausera dodatkowo, tam postaram się zrobić lepszy test zanim pójdzie na łódź, ale mam już chętnego więc pod pełnym obciążeniem będę mógł go sprawdzić.

Dubel 27.06.2026 07:24

U nas wszyscy testujemy w beczkach z śruba przed powrotem łodzi do wody , ostatnio ( w czerwcu) robiłem Mercury 40 HP i Evinrunde E-Tech.... Nie robię tego zawodowo tylko jako fuchy bo dużo przyjemniejsza i bardziej opłacalna praca niż grzebanie się np. w autach :)

ramires 27.06.2026 09:39

Cytat:

Napisał Dubel (Post 911306)
U nas wszyscy testujemy w beczkach z śruba przed powrotem łodzi do wody , ostatnio ( w czerwcu) robiłem Mercury 40 HP i Evinrunde E-Tech.... Nie robię tego zawodowo tylko jako fuchy bo dużo przyjemniejsza i bardziej opłacalna praca niż grzebanie się np. w autach :)


Raz właśnie wyszło na wodzie, że silnik nie domagał i dlatego teraz wyczulony jestem

A jak wspomniałem będę mieć możliwość sprawdzenia do na motorówce to będzie idealny test :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.