Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Itchy Boots (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43530)

mygosia 27.11.2022 08:41

Hehe.
Wątek w Lejdies, o kobiecie na motocyklu, dość dynamiczny , i żadna z naszych dziewczyn się nie wypowiedziała...

Mają pewnie lepsze rzeczy do robienia, niż bicia piany w Internecie.

:)

Śmiesznie wyglądacie z dalszej perspektywy :)

jorge 27.11.2022 11:19

Cytat:

Napisał mygosia (Post 799680)
Hehe.
Wątek w Lejdies, o kobiecie na motocyklu, dość dynamiczny , i żadna z naszych dziewczyn się nie wypowiedziała...

Mają pewnie lepsze rzeczy do robienia, niż bicia piany w Internecie.

:)

Śmiesznie wyglądacie z dalszej perspektywy :)

Brawo za komentarz. Znudzone samce walą się po jajkach :mur: Pisanie o tym, że ktoś u mnie zrobić z urody "fejm" to truizm w dzisiejszych czasach. Można być nieładny i też robić (polecam Bez Planu). Lepsze to niż 4 wątki o głupocie jednego i racji drugiego.:mur:

GregoryS 27.11.2022 12:49

Mazeniak, przypomnij mi ile osob ogladnelo Twoje liczne klipy z wypraw ? Jakos mi umknelo :)
Fajne to.. g..o zrobilem, ale pojade laske, niech se nie mysli.
Brawo chlopaki ! Trzymacie wciaz rowny poziom.

Melon 27.11.2022 13:26

Mazeniak ma być ładnie a nie rzeczowo. :D
Dziewczyna ma jaja bo widziałem jak sama dętkę zmieniała i za to ją szanuję. Ale czy filmy dobrze robi i ciekawe miejsca pokazuje to się nie znam. Mnie rajcuje sama jazda.

Artek 27.11.2022 13:37

Oglądałem kilka odcinków z tą babką.

Akademia policyjna, kilkaset km tuneli w NL też spoko.

Dla mnie bardzo ciekawe, bo jak się to widzi z promu, to robi wrażenie.



Fajnie babka sobie jeździ, ja idę na spacer.
Czego i WAM czarnuchy dzisiaj życzę.

wojtekk 27.11.2022 14:06

Ciekawie ewoluuje forum podróżnicze: niektórzy oceniają, że inni/inne niewłaściwie podróżują i to niewłaściwie prezentują.

zibiano 27.11.2022 14:14

Zerkam czasami na jej przygody i bardzo milo spedzam wieczory :) szczegolnie podroz w strone Alaski Alaską .
Jak mawiaja mlodzi - daje suba i lajka. :):)
Pozdrawiam

Luti 27.11.2022 14:17

Osobiście nie znam tego kanału, ale jak kiedyś przymierzałem się do Mongolii to dużo sobie wyniosłem ww. temacie z tuby tej kobiety.


Bo motocyklowo to nie koniecznie "miejscówki" grają a sama jazda, stan bycia w podróży.
Czyli droga, jej przejezdność.

Jak już mamy parcie na "odhaczanie miejscówek":) to te, które sobie sam znajdziesz za pomocą mapy, czy satelity. Najlepsze zaś w myśl zasady koniec języka za przewodnika, czyli na interakcjach z miejscowymi.

Te z relacji to na końcu... Z zasady bardziej one mają służyć autopromocji twórcy. Jak to rosjanie mówią "wystawka".

Pewnie i tutaj tak jest. Jednak nie ma co seksistowsko tego argumentować kol. delirium.

GregoryS.
Mazeniak miał tutaj swój topic. Myślę, że bardziej wartościowy od większości youtuberów. No, ale strzelił focha i pokasował.

wierny 27.11.2022 17:19

Niestety musiałem kilkanaście postów usunąć. Część z nich była tylko "nie na temat" a kilka łamało nasze zasady. Wcześniej wysłaliśmy kilka privów i pewnie moderacja wyciągnie konsekwencje wobec osób psujących atmosferę na forum.

radiolog 27.11.2022 18:05

Cytat:

Napisał wierny (Post 799726)
Niestety musiałem kilkanaście postów usunąć. Część z nich była tylko "nie na temat" a kilka łamało nasze zasady. Wcześniej wysłaliśmy kilka privów i pewnie moderacja wyciągnie konsekwencje wobec osób psujących atmosferę na forum.

A jak widać to dalej praca na ugorze hehe, ale przynajmniej większość zniknęła


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.