Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trialówki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=247)
-   -   Mikołaj przyszedł wcześnie tego roku (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=43486)

rrolek 17.11.2022 10:31

Z tego co wiem, OC pokrywa szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu którego dotyczy. Problem może być jak, w uproszczeniu, w momencie szkody przez prowadzącego było naruszone prawo. I to jest pole gdzie ubezpieczyciel szukał będzie dziury w całym. Pewnie wypłaci odszkodowanie ale może wrócić z regresem.
Uważam, że trzeba bezwzględnie mieć tym bardziej, że to kosztuje grosze a jedyna upierdliwość to przygotowanie motka do przeglądu.

delirium 17.11.2022 11:13

Cytat:

Napisał rrolek (Post 798504)
Z tego co wiem, OC pokrywa szkody wyrządzone w związku z ruchem pojazdu którego dotyczy. Problem może być jak, w uproszczeniu, w momencie szkody przez prowadzącego było naruszone prawo. I to jest pole gdzie ubezpieczyciel szukał będzie dziury w całym. Pewnie wypłaci odszkodowanie ale może wrócić z regresem.
Uważam, że trzeba bezwzględnie mieć tym bardziej, że to kosztuje grosze a jedyna upierdliwość to przygotowanie motka do przeglądu.

tu się nie zgodzę, grosz do grosza i jest złoty szczególnie jak sie ma kilka pojazdów a to się robi spora kwota rocznie i OC drożeje co roku.

O ile wiem w terenie ofcjalnie jazda nie jest dozwolona w ogóle w tym dziwnym kraju więc nic z OC bo się wypna od razu ze nielegalnie sie jeździło.

mam zamiar tylko zrobić zgłoszenie na razie , nie rejestrować.

delirium 17.11.2022 11:14

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 798501)
Ale cacko gratuluję. Śmieszne te kierunkowskazy i klakson w trialu.

no to jest chore żeby triala ubierać w takie bzdety.

matjas 17.11.2022 13:01

Spoko.

Nie życzę ale kiedyś przejedziesz kilometr po czarnym. Oby nie był to TEN kilometr. Dzisiaj nie jeździsz ale za rok to może się zmienić. Zresztą jak pisałem - nie chodzi o JAZDĘ po czarnym tylko o jakieś duperelkowe odcinki łączące.
Prawda jest jak d... :D

Radości z zabawki życzę.

delirium 17.11.2022 13:10

Cytat:

Napisał matjas (Post 798531)
Spoko.

Nie życzę ale kiedyś przejedziesz kilometr po czarnym. Oby nie był to TEN kilometr. Dzisiaj nie jeździsz ale za rok to może się zmienić. Zresztą jak pisałem - nie chodzi o JAZDĘ po czarnym tylko o jakieś duperelkowe odcinki łączące.
Prawda jest jak d... :D

Radości z zabawki życzę.

dzieki! to jest faktycznie jak zabawka.

p.s.
nie bądźmy zbyt paranoiczni z tym ryzykiem.
Jak to powiedział założyciel McDonalda umowy/reguły są po to żeby je łamać ;)

Pirania 17.11.2022 13:29

Cytat:

Napisał delirium (Post 798533)
dzieki! to jest faktycznie jak zabawka.

No byłbym ostrożny z takim podejściem..:p Poćwicz na poczatek strzelanie ze sprzęgła..;)

Moja montesa ma OC i rejestracje, wsio w garażu leży. Wszelakie gadżety wrzuć do kartunu, lampe też i poszukaj małego zamiennika z mini ledem. Do plecaka wrzuć latarkę rowerową, mocną, przyda się jakbys nocami gdzieś jeździł..

Co do służb mundurowych to... jak ogarniesz to "strzelanie" to zapomnij żeby ktokolwiek dał radę Cię zatrzymać..:p

delirium 17.11.2022 13:37

Cytat:

Napisał Pirania (Post 798538)
No byłbym ostrożny z takim podejściem..:p Poćwicz na poczatek strzelanie ze sprzęgła..;)

strzelanie ćwiczę od dawna z mojego Remingtona 1858 a to chyba podobnie ;)

sudden 17.11.2022 14:14

Cytat:

Napisał delirium (Post 798540)
strzelanie ćwiczę od dawna z mojego Remingtona 1858 a to chyba podobnie ;)

Brzmi podobnie, ale tego na mundurowych chyba lepiej nie ćwiczyć :)

Gratulacje, fajna maszyna !

zimny 17.11.2022 15:27

Kanapa to nie problem - ZET dorobi :D i można w trasę.

delirium 17.11.2022 15:32

Cytat:

Napisał zimny (Post 798554)
Kanapa to nie problem - ZET dorobi :D i można w trasę.

na dwóch czy trzech litrach paliwa to daleko nie zajade :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.