Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   FAT zlot jesienny 2014-będzie? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=21304)

Tomek 11.06.2014 09:22

Cytat:

Napisał matjas (Post 384326)
przypomnij mi Jarek... wpisowe to było 260PLN??? czy źle pamiętam?
paliwo z centralnej polski+dwie osoby+delikatna zagrycha i coś na rano to daje kafla. niechudo jak na weekend - przynajmniej dla mnie.

dla przypomnienia przypomnę również, że nasz/mój minizlot tszodowy w Paszkowie w ub roku na 80+ osób kosztował 130PLN w wersji wypas ze spaniem w pościeli. można było spać w namiocie za 80PLN lub chyba za stówkę na podłodze pod dachem - nikt nie chodził głodny a w cenie była gorzka żołądkowa tak, ze było na dobry początek i parę dobrych litrów dobrego czerwonego wina. piwo na zlocie kosztowało śmieszne 2.5PLN - pisze to tylko, zebyś może nabrał trochę lepszej perspektywy do takich faktów jak kiepska frekwencja i wyciągnął inne niż, chyba, pochopne trochę wnioski. CCC Panie Jarek - tutaj i wszędzie indziej.



organizacja zlotu w Paszkowie zajęła mi 3 /TRZY/ dni i po czterech bodaj dniach zamknąłem listę. piszę to dla potomnych bo WIERZĘ, że ludziom wciąż może się chcieć. może i mi sie znowu zachce, choć póki co raczej idę ZA orkiestrą bo muzyka mi nie odpowiada.

matjas

Dobrze napisane-sedno sprawy :Thumbs_Up:

JarekO 11.06.2014 09:30

@Matjas - super zorganizowane było spotkanie w Kotlinie. Nadmienić jednak trzeba, że na kanwie braku zlotu jesiennego to trochę poszło :-).

--
Jarek

ex1 11.06.2014 09:45

dokładnie, jestem tego samego zdania, że pakowanie się opcje na wypasie, nie ma specjalnie sensu, a jeżeli już ktoś tak lubi... to niech przynajmiej będzie opcja do wyboru, jeden lubi przy kiełbie na ognisku siedzieć i własnym piwie, a drugi w restauracji musi mieć obiad podany... niech będzie opcja dla obojga... Prawdą jest że przy dużych odległościach imprezy zlotowe zaczynają czasem kosztować tyle co mniejsze wyprawy.. :D

matjas 11.06.2014 10:02

Cytat:

Napisał JarekO (Post 384338)
@Matjas - super zorganizowane było spotkanie w Kotlinie. Nadmienić jednak trzeba, że na kanwie braku zlotu jesiennego to trochę poszło :-).

Jarek :D - zrobiłem zlot w Paszkowie TYLKO dlatego, że ludzie bardzo chcieli zlot na zakończenie sezonu a stanowisko GTW było takie, że 'nie ma takiej potrzeby+to masa roboty' - to tak w skrócie, co mnie wyrwało z butów.
Wiadomo - gdyby były inne alternatywy być może byłoby 15 osób a może nie przyjechałby nikt, niemniej fajna miejscówka, nieduża impreza i dobra cena zrobiły frekwencję i zlot się odbył i to raczej ku ogólnemu zadowoleniu.

Pisze to tylko zachęcając do takich inicjatyw.
Przypomnę również, ze o ile chłopaki z 'czapterUć' robili już ze trzy duże imprezy ogólne, był wielki Borek ze dwa razy /w tym pamiętny 10.04/, wspaniały Podlaski, to taka 'praca' dla forum powinna zdarzać się we wszystkich rejonach Polski. nie ukrywam, że w kontekście tego co napisałem powyżej jestem nieco zawstydzonym dolnoslązakiem bo Paszkowski zlocik był jedyną imprezą ogólną u nas w ostatnich latach. jakkolwiek biję sie w pierś to DŚ nie jest jedyna 'białą plamą' w tym kontekście na mapie naszego kraju :D :D :D no ale... to może sie zmieni :D

na koniec trzeba pamiętać równiez o tym, ze chyba mamy juz za sobą czasy zlotów FAT na 200 motocykli - ale nie będę akurat na to narzekał.

m

wojtekm72 11.06.2014 10:07

Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

matjas 11.06.2014 10:21

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 384344)
Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

Wojtek --> :Thumbs_Up:

Boryss 11.06.2014 10:28

Wojtek bardzo dobry pomysł, ale ty tu nie kombinuj tylko zapraszaj ludzi na week 21-22 na roztocze jak to się chwaliłeś że zrobisz super imprezkę bez mandatów i ścigania i po kosztach ma się rozumieć :)

ex1 11.06.2014 11:13

Cytat:

Napisał wojtekm72 (Post 384344)
Czy pomysł taki aby rozpoczęcie i zakończenie sezonu organizowały kolejno grupy regionalne mógłby przejść ??. Rozwiązało by to kilka problemów, a i co jakiś czas każdy miałby na miejscu.

też wydaje mi się to super pomysłem...

Tomek 11.06.2014 12:44

A nikt z władz forum się nie wypowie w kwestii zlotu? Czy coś myślą czy nie? Bo już czerwiec do września/października czas szybko zleci.

Lucky Luke 11.06.2014 13:08

Tomek zrób zlot u siebie. Ja na pewno przyjadę.
Albo przyjedź do mnie i też będzie zlot ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.