Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Archiwum (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Buty jak najtańsze i znośne :-) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17970)

Niskers 18.05.2013 18:18

Czego dźwignia? :)

Evvil 19.05.2013 12:33

Na kacu nie wolno pisać. Dzwignia skrzyni :D

zimny 19.05.2013 19:49

Ja czytałem to po drinku i załapałem :D

Dzięki panowie. Teraz rozkminiam co by tu wybrać. Jakbym miał kasę to wziąłbym Formy ATV Adventure. Miałem Diadory MUD tylko cholera minimalnie za małe na mnie były :mad: A poza tym nie miałem uwag..

Mat7 20.05.2013 08:00

Jeśli można się podpiąć :D

Jak jest z rozmiarówką Daytony?

Na codzień noszę 43/44, zależnie od producenta, z motocyklowych Alpinestars 44 jest idealne. Wiem, że najlepiej przymierzyć, ale nie mam takiej możliwości :vis:

ArtiZet 20.05.2013 09:37

Cytat:

Napisał S7MAT (Post 315587)
Jak jest z rozmiarówką Daytony?

W turystycznych sie zgadza ale jak w kazdych butach najlepiej przymierzyć, bo nie tylko nr ma znaczenie ale kształt np. czy masz platfusa :D

matjas 20.05.2013 10:06

trzeci sezon mam AXO Boxery - buty tanie bo dałem za nie około 300PLN z jakimś oczkiem.
nie jest to wypas ale są dośc pancerne i teraz jak kupiłem Bandita to również w nich jeżdżę bo nie widzę jakoś lepszości butów szosowych do 1000PLN względem tych pancerniaków - żonie kupiłem Daytony z gore bo bardzo piszczała, że nie chce wysokich enduro kozaków ale szczerze to nie jestem pod względem ochrony w razie 'W' zadowolony z tych Dayton...

co do rozmiarówki Daytony to jest IMO OK. moja ma nogę 39 i faktycznie 39 pasi OK. dla 39 masz długość wkładki 25.5cm łącznie z zagięciami.

Coś tam się popruło w tych Boxerach przy rzepie na cholewie ale poza tym to karcher i są jak nowe :D
Następne będą na pewno również jakieś endurowe botki ale z wyjmowaną skarpetą.

matjas

Mat7 20.05.2013 10:54

Cytat:

Napisał ArtiZet (Post 315603)
W turystycznych sie zgadza ale jak w kazdych butach najlepiej przymierzyć, bo nie tylko nr ma znaczenie ale kształt np. czy masz platfusa :D

Nie mam :D:D

Dzięki Panowie :Thumbs_Up:

Genek 23.05.2013 22:07

Cytat:

Napisał matjas (Post 315608)
trzeci sezon mam AXO Boxery - buty tanie bo dałem za nie około 300PLN z jakimś oczkiem.
nie jest to wypas ale są dośc pancerne

Matjas a jak tam z oddychalnością i ewentualnie wodoszczelnością.
nie gotuje się noga w tych kapciach?

zimny 27.05.2013 08:19

Powiększyłem nieco budżet - 600-700zł.

Wychodzi mi że Forma GT albo Forma Adventure, te brązowe komie MUD-ów. Zdecydowałem że crossowych kapci nie kupię bo będę jeździł w tym też na skuterze :) Zresztą Afryką też jeżdżę raczej po czarnym.

Używanych jednak nie chcę. Pogodziłem się z tym że goretexu w nowych za tą kasę nie będzie.

Pozdrawiam
zimny

makaron 27.05.2013 09:40

Cytat:

Napisał zimny (Post 317645)
Powiększyłem nieco budżet - 600-700zł.

Wychodzi mi że Forma GT albo Forma Adventure, te brązowe komie MUD-ów. Zdecydowałem że crossowych kapci nie kupię bo będę jeździł w tym też na skuterze :) Zresztą Afryką też jeżdżę raczej po czarnym.

Używanych jednak nie chcę. Pogodziłem się z tym że goretexu w nowych za tą kasę nie będzie.

Pozdrawiam
zimny

W takiej cenie znajdziesz nowe Alpinestars Web Gore-Tex.
To wprawdzie but turystyczny i na zamki a nie klamry, ale porządny i na porządnej membranie. Kumpel lata w takich na GS-ie 800 już czwarty sezon i jest b. zadowolony.

Cena dość niska wynika z tego że to schodzący model i nie ma go już w oficjalnej ofercie, a sprzedawcy chcą poupychać zalegające im sztuki.

pozdrawiam

M.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.