Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Timmelsjoch - muzeum motoryzacyjne się spaliło. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38946)

mdxmd 21.01.2021 00:19

Cytat:

Napisał Tezla (Post 714543)
Wymienią opony linki instalacje nowe lakiery i dalej będą eksponatami niestety już nie w pełni oryginał. Nikt na śmietnik przecież nie wyrzuci skoro niektóre z nich mogły mieć podobny stan wejściowy.

niestety ale nie jest tak optymistycznie, też nie chce mi się wierzyć, że to przypadek

Tank 21.01.2021 05:13

Dlaczego?

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

fassi 21.01.2021 06:36

Muzea zamkniete, hajsu nie ma i trzeba sprzedawać exponaty. Odszkodowanie za spalenie lepiej się opłaci. Ot , taka teoria spiskowa na dzień dobry ;)

Dubel 21.01.2021 06:53

Ale ludzie na jakiej podstawie te teorie spiskowe, ja rozumiem ze fantazja ponosi, ale nim ktokolwiek rzuci tak powazne oskazenia powinien miec pozadne argumenty. Opanujcie sie! stala sie rzecz przykra, straty nie do opisania a wy bujacie juz fantazje i teorie...

fassi 21.01.2021 07:14

Dubel, naprawdę nie znasz przypadków że ubezpieczenie bardziej się opłaca niż sprzedaz?? Niemcy jeżdżący autami w latach 90 do Polski, sprzedają je na części, meldują na policji kradzież a w germanii dostają autocasco? Serio to tylko ja znam??? Muzea od roku zamknięte, może dalej będzie , kredyt rośnie , hajsu nie ma.

5 lat temu Na moich oczach zapalił się 2 letni class xerion za pół bańki euro, kiedy szef osobiście go czyścił na środku placu. Bardziej uśmiechniętego szefa nie widziałem . To był najmniejszy traktorek w firmie



Ps. Doczytałem że inwestorami tego muzeum jest wiele hotelarzy, a jak wiemy oni mają złote czasy

Dubel 21.01.2021 08:01

Cytat:

Napisał fassi (Post 714581)
Dubel, naprawdę nie znasz przypadków że ubezpieczenie bardziej się opłaca niż sprzedaz?? Niemcy jeżdżący autami w latach 90 do Polski, sprzedają je na części, meldują na policji kradzież a w germanii dostają autocasco? Serio to tylko ja znam??? Muzea od roku zamknięte, może dalej będzie , kredyt rośnie , hajsu nie ma.

5 lat temu Na moich oczach zapalił się 2 letni class xerion za pół bańki euro, kiedy szef osobiście go czyścił na środku placu. Bardziej uśmiechniętego szefa nie widziałem . To był najmniejszy traktorek w firmie



Ps. Doczytałem że inwestorami tego muzeum jest wiele hotelarzy, a jak wiemy oni mają złote czasy

Znam takie przypadki ale by glosno dawac takie ciezki oskarzenia przyzwoitosc nakazuje miec jakies dowody na ich poparcie. Takie zachowanie jest nieodpowiedzialne, by nie powiedziec glupie. Przez wlasnie takie zachowania nasze spoleczenstwo i swiat wyglada jak wyglada. Wszyscy pierdola co chca , ograniczeniem jest fantazja, nikt sie nie trzyma faktow i mamy plaskoziemcow, antyszczepionkowcow , foliazy itd

fassi 21.01.2021 08:17

Ja nikogo nie oskarżam. Widzę chmury na horoncie i mówię " może będzie padac". To tyle.

A co do płaskiej ziemii, to dlaczego nie ma teorii płaskiego Marsa?? Bo widać że jest kula :D

Dalej uważam że trzymanie takich cudów w drewnianej szopie jest paleniem świeczki w stodole z sianem.

mdxmd 21.01.2021 09:10

papierowa jest nasza rzeczywistość, tyle systemów i zabezpieczeń i poszło z dymem...

zobaczymy co podadzą jako przyczynę pożaru, ze względu na położenie musiał być ogrzewany elektrycznie.

Dubel 21.01.2021 09:20

Cytat:

Napisał fassi (Post 714589)
Ja nikogo nie oskarżam. Widzę chmury na horoncie i mówię " może będzie padac". To tyle.

A co do płaskiej ziemii, to dlaczego nie ma teorii płaskiego Marsa?? Bo widać że jest kula :D

Dalej uważam że trzymanie takich cudów w drewnianej szopie jest paleniem świeczki w stodole z sianem.

Fazi widziales kawalek swiata i powinienes wiedziec ze swiat nie tylko betonem stoi ...

Rozi73 21.01.2021 09:59

Cytat:

Napisał Tank (Post 714574)
Dlaczego?

dlatego: https://www.facebook.com/steffenkrut...06082589455127

Za "szczyla" w pożarze stodoły straciłem OGARA z silnikiem Jawki :)
Z silnika została plama aluminium z wtopionymi trybami skrzyni biegów, a to co zostało fizycznie to: rama, bak, kierownica i 2 rawki

Cytat:

Napisał Tezla (Post 714543)
Wymienią opony linki instalacje nowe lakiery i dalej będą eksponatami

serio ??


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.