Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Ducati Multistrada 1000DS (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35854)

garbaty 20.09.2019 20:13

i ten moment Vki, to rwanie z samego dołu... i klekot sprzęgła ;)

muszel72 21.09.2019 12:23

Najbrzydszy z rodziny Ducati chyba. Ale gratuluję koledze bo z gustami to wiadomo:)

Emek 21.09.2019 12:39

Tak brzydki że aż ładny 😉. Dźwięk malina.

herni 21.09.2019 20:25

1 Załącznik(ów)
Dzisiaj nawinięte kolejne 500km, poezja i ten desmodromiczny rozrząd:Thumbs_Up:
Ma całkiem przyzwoite skoki w pełni regulowanego zawieszenia (p-165mm i tył 140 mm) to wiecej niż DL i Varadero. Oczywiście jak zwykle skorzystałem ze skrótów...

JaTomek 21.09.2019 21:11

Miałem kiedyś sv1000s i zastanawiałem się po do 4, 5 i 6 bieg skoro na 3 przy 4k obr leciał 180km/h (v max 230;))
Niech się sprawuje!!!

herni 21.09.2019 21:15

Cytat:

Napisał GrubyByk (Post 652276)
Miałem kiedyś sv1000s i zastanawiałem się po do 4, 5 i 6 bieg skoro na 3 przy 4k obr leciał 180km/h (v max 230;))
Niech się sprawuje!!!

coś w tym chyba jest bo 6 biegu w Stukati rzadko używam:D

zimny 22.09.2019 10:10

Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:

herni 22.09.2019 10:14

Cytat:

Napisał zimny (Post 652310)
Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:


Trampek jest i będzie nadal numerem jeden. Stukati jest tylko uzupełnieniem garażu.

strobus1 22.09.2019 15:07

Gratulacje Herni ��
Do takiej decyzji potrzeba trochę odwagi i nieszablonowego podejscia.

herni 23.09.2019 08:08

Cytat:

Napisał zimny (Post 652310)
Gratulacje Herni :)

Sporo myślałem swego czasu o tym motocyklu, przód jest tak paskudny że całkiem mi się podobał. Odpuściłem, bo nie spełnił paru kryteriów turystycznych jakie mnie interesowały. No i serwisowo nie jest to motocykl całkiem prosty i oklepany jak typowa japonia.

Po dzięsiątkach tys km jakie nawinąłeś na nudnym bezawaryjnym trampku, myślę, że ten Dukat nie będzie nudny ani w jeździe ani....serwisowo. Choć życzę oczywiście bezawaryjnych kilometrów.

Zazdraszczam hebli i zawieszeń, to pierwsza klasa. A czym różni się duża litrowa V90 od trampkowej V to z tego co piszesz właśnie doświadczasz :D

Jeżdżę DL1000 i jeśli przesiadłeś się bezpośrednio z trampka na takiego litra to rozumiem zauroczenie na asfalcie :Thumbs_Up:


DL Vstrom tez urodą nie grzeszy. Osobiście mi się kompletnie nie podoba. Dopiero te nowe modele są dosyć ładne.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.