Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Hobby Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=275)
-   -   Mamusiu chciałabym pieska... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=37369)

Babel 14.02.2023 10:01

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał Babel (Post 792389)
Taki jest plan jak ogarniemy wszystkie szczepienia - póki co siedzenie w domu w 100%

O juz zapomniałem że pisałem w tym wątku.
Reina jest cudownym kundelkiem od dawna nie brudzi już w domu, bardzo się słucha i uwielbia się uczyć sztuczek ( oczywiści za smaczki ;) )
Jedyne co jest 100% pacyfistą i w razie "w" to by zalizała na śmierć co najwyżej :D

ArtiZet 31.08.2023 11:21

1 Załącznik(ów)
Rośnie- 30kg.

CzarnyEZG 31.08.2023 11:43

1 Załącznik(ów)
Psiury Dzieciaków i ciekawa sytuacja związana z tym zdjęciem.

Na zdjęciu jest Lila (na którą mówię Tekila) i Bajgiel (ta którego mówię Bajzel albo Dzyndzel)

Oba ze schroniska i w życiu łatwo nie miały (Tekila nie ma jednej tylnej łapy i panicznie boi się wsiadać do nowych samochodów, bo chyba ją ktoś wyrzucił, a Dzyndzel jak przyszedł do dzieci miał ślady odgachów na łepusiu i bał się wody i węży ogrodowych)

Gdy kupiliśmy od Miećka Afrę i Seata, dzieciaki zapakowały się w Seata i w drogę do domu.
Tekila nie mogła się uspokoić i zaraz po wsadzeniu jej do tyłu cała się trzęsła i piszczała.
Dzyndzel najpierw położył na niej łapę, a później pyszczek i tak leżał, aż się nie uspokoiła, a później nie zasnęła.

Melon 31.08.2023 13:41

:Thumbs_Up:
Nigdy nie zrozumiem jak można torturować zwierzęta lub je rozjechać na drodze.

Darek210 31.08.2023 23:20

1 Załącznik(ów)
Mój Dino sam zmienił dom. Przyszedł dzień, że wprowadził się do mnie od sąsiadów a za kilka dni przyprowadził jeszcze swojego koleżkę kota.....
Nie ma opcji żebym autem gdzieś się wybrał bez niego. Nie pojedzie - foch natychmiastowy.

matjas 31.08.2023 23:57

1 Załącznik(ów)
Chyba mają przynajmniej wspólnego ojca albo co :)

Darek210 01.09.2023 00:29

Tak coś mi się tak wydawało, że gdzieś już widziałem Dina w tym wątku :)
Proszę, pozdrów Matiasie swoją sunię od mojego łobuza.
Niech się wymienią mejlami czy coś......

PS. Mój też lubi ryby.

ArtiZet 09.09.2023 21:59

1 Załącznik(ów)
Gdyby ktoś sądził że tylko moto to urazowe hobby to oto moje 2 złamane żebra ze spaceru rowerem z psem :)
Na ścieżce mineli mnie rowerzyści, moja suka pociągnęła za nimi, zacząłem hamować i trafiłem na przepust wody (obniżenie) i wtedy pociągneła mnie tak że wyrzuciło
mnie jak z katapulty a lądowałem na kierownicy klatą.
Potem mroczki przed oczyma i chyba stracilem przytomnośc bo obudziło mnie lizanie suki i głoś córki czy żyję i czy ma jechać po mame :)
P.S. a spacer rowerem dlatego że miałem złamany palec u nogi i bolał przy chodzeniu :D

Darek210 09.09.2023 22:07

Zdrówka ArtiZet.

Szybkiego zrostu

Kisiel 10.09.2023 17:51

O fuck! :dizzy: Zdrowia Sąsiad!


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.