Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Samochód Forumowicza (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=186)
-   -   ID.3 1st (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=38396)

consigliero 24.11.2023 06:03

2 Załącznik(ów)
Zaczął mnie ostatnio uwierać software z prozaicznego powodu. CarPlay nie działa tak jak do niedawna. Od paru dni jest problem z poprawnym polaczeniem bezprzewodowym. Dawniej wsiadaliśmy do auta i był i to było jakieś parę dni temu. Teraz trzeba odinstalować CarPlay i ponownie dodać. Podczas tych kombinacji pojawił się problem z hotspotem generowanym przez SIM a aucie. Kazał się logować za każdym razem, a podczas takiej operacji okazało się że nie jestem głównym użytkownikiem tego sima, przynajmniej taką była informacja zwrotna. Faktem jest że nie korzystałem z opcji zakupu pakietu danych od lipca zeszłego roku a w międzyczasie był upgrade oprogramowania, który pewnie wprowadził zamieszanie. Mam różne maile do vw i do cubictelecom, ale największym zaskoczeniem była odpowiedź z cubictelecom że SIM jest przypisany do xxxxx.xxxxxx@altran.com. Telefony do kontaktu zaszyte w aplikacji są nieważne, aplikacja vw działa dziwnie. Są dwa wyjścia albo próbują coś naprawić albo to wszytko zaraz pierdolnie. Auto dalej jeździ ale zużycie energii przeszło już w etap zimowy.

consigliero 24.11.2023 23:04

1 Załącznik(ów)
Takie cuda tylko w VW, no może nie do końca VW bo to tylko cubictelekom
Jakiś gość kupił sobie pakiet na mój numer VIN i ciekawe czy mu się udało z tego pakietu skorzystać ?

consigliero 25.11.2023 19:45

Kupiłem takie 3 metrowe elementy do ściągania śniegu z dachu i jak głupi zamówiłem na Szewską i teraz mam zagwozdkę, jak to przewieźć na wieś. Szansa że wejdzie do środka jest chyba bardzo mała, chyba najlepiej byłoby to w jakiś sposób przyczepić do podwozia.

Ronin78 25.11.2023 20:38

Z uchyloną klapą ogarniesz, puść przez środek, czerwona szmata na koniec i z głowy. Druga opcja zeskosować z przodu i wypuścić szczeliną tylnego okna.

consigliero 25.11.2023 20:43

95 kilometrów z otwartą szybą? Chyba spróbuję go wcisnąć do środka, zrobię relację z tej próby :)

consigliero 26.11.2023 14:17

2 Załącznik(ów)
Poszedłem rano z tym szpejem i nie weszło, brakło jakiś 10’cm ale to coś składa się z trzech elementów pracujących jak teleskopowa wędka. Po rozebraniu na te trzy elementy znalazło się brakujące 10’cm

Ronin78 26.11.2023 17:42

Cytat:

Napisał consigliero (Post 837276)
95 kilometrów z otwartą szybą? Chyba spróbuję go wcisnąć do środka, zrobię relację z tej próby :)

W kasku motocyklowym by poszło, dobrze że się zmieściło :Thumbs_Up:

consigliero 02.12.2023 20:38

10 Załącznik(ów)
A było tak fajnie bez tego białego guwna. Wiem że wygląda bajkowo ale trzeba będzie znowu z dachu zrzucać. Auto też trzeba będzie odśnieżyć aby gdzieś pojechać. No i podobno jakość powietrza jest niezła, w końcu to elektryki najbardziej zanieczyszczają, oponami. Covidu też nie ma tylko wszyscy dookoła chorują, ale na szczęście mniej umierają. Nasz rzont wyrobił się ze szczepionkami w sam raz na mikołaja, znaczy się można się będzie zaszczepić.

consigliero 13.12.2023 07:01

2 Załącznik(ów)
Człowiek śpi an auto się ładuje. Przy obecnych temperaturach zużycie spadło do 18 kWh/100 km

consigliero 13.12.2023 15:31

1 Załącznik(ów)
I ładując się pod korek przed powrotem do Krakowa


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.