Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   AJP pr7 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28005)

dzinks 29.03.2021 20:17

Motocykl jest portugalski a w USA kosztuje 8500 dolarów. To jak to jest ze w Europie - Polsce jest taka cena 44k PLN ? To taniej wysłać do USA i taniej sprzedać ?

nabrU 29.03.2021 20:30

Cytat:

Napisał dzinks (Post 725888)
Motocykl jest portugalski a w USA kosztuje 8500 dolarów. To jak to jest ze w Europie - Polsce jest taka cena 44k PLN ? To taniej wysłać do USA i taniej sprzedać ?

O ile się nie mylę cena w USA jest bez VAT. VAT jest płatny przez kupującego osobno do odpowiedniego urzędu stanowego

Gończy 29.03.2021 21:00

44 tys to AJP kosztował po kursie 4,20 za euro.:mur:

Lucky Luke 30.03.2021 00:55

Widzę, że kiwaczki dalej z gównolitu i pękają. Szkoda bo na papierze idealne moto

Robur82 07.11.2021 21:41

Mamy w końcu na forum użytkownika Pr7 co mógłby więcej napisać?

Cibor klv 07.11.2021 22:20

Trochę duzo kasy jak na motocykl, którego trapią bodź co bądź pewne bolączki. Trochę strach nim do Mongolii jechać... Aczkolwiek fajny..

Gończy 07.11.2021 22:41

Bardzo chciałbym mieć taki motocykl. Kiedyś o mało się nie zdecydowałem, ale wtedy musiałbym sprzedać Afrę. :). Super motorek

intruz_ 07.11.2021 22:55

Cytat:

Napisał Robur82 (Post 755480)
Mamy w końcu na forum użytkownika Pr7 co mógłby więcej napisać?

No mamy, a co byś chciał konkretnie wiedzieć?

Robur82 08.11.2021 07:49

Jako potencjalny klient wszystko
Od walorów użytkowych,
zawias, silnik w standardowej wersji, a może wzmocnionej masz czy mu mocy nie brakuje, skrzynia jak pracuje
jakieś porównanie może robiłeś z innym podobnym motkiem
oczywiście awaryjność, spalanie
w jaki sposób to użytkujesz- spokojna turystyczna jazda, czy też zdarza się jakaś upalanie, wielkie podjazdy na żwirowniach, brodzenie w kilkuset metrowym błocie na poligonie, strzały ze sprzęgła i inne wygłupy
jeżeli turystycznie to jak rozwiązałeś temat mocowania bagaży?
coś ze standardowego wyposażenia wymieniałeś, coś jeszcze dokupywałeś?
jak sprawdzają się felgi które nie są jakieś firmowe?
Czy ma jakieś bolączki, oczywiście jakie przebieg masz, czy moto od nowości i znasz jego pełną historię?
Jeżeli turystycznie jeździsz w świat na kilka tygodni z bagażem, nie wiem ile kilo, czy masz w tylnym omroku standardową sprężynę, czy zmieniałeś na twardszą? A może odwrotnie, bawisz się tylko na lekko i coś motałeś w II stronę, tzn zmiękczałeś. Nie wiem jak zestraja zawias AJP, to tylko takie wywody, nie mam żadnej wiedzy- staram się ją zdobyć

syncronizator 08.11.2021 10:16

Cytat:

Napisał Robur82 (Post 755510)
Jako potencjalny klient wszystko
Od walorów użytkowych,
zawias, silnik w standardowej wersji, a może wzmocnionej masz czy mu mocy nie brakuje, skrzynia jak pracuje
jakieś porównanie może robiłeś z innym podobnym motkiem
oczywiście awaryjność, spalanie
w jaki sposób to użytkujesz- spokojna turystyczna jazda, czy też zdarza się jakaś upalanie, wielkie podjazdy na żwirowniach, brodzenie w kilkuset metrowym błocie na poligonie, strzały ze sprzęgła i inne wygłupy
jeżeli turystycznie to jak rozwiązałeś temat mocowania bagaży?
coś ze standardowego wyposażenia wymieniałeś, coś jeszcze dokupywałeś?
jak sprawdzają się felgi które nie są jakieś firmowe?
Czy ma jakieś bolączki, oczywiście jakie przebieg masz, czy moto od nowości i znasz jego pełną historię?
Jeżeli turystycznie jeździsz w świat na kilka tygodni z bagażem, nie wiem ile kilo, czy masz w tylnym omroku standardową sprężynę, czy zmieniałeś na twardszą? A może odwrotnie, bawisz się tylko na lekko i coś motałeś w II stronę, tzn zmiękczałeś. Nie wiem jak zestraja zawias AJP, to tylko takie wywody, nie mam żadnej wiedzy- staram się ją zdobyć


Z mojej strony pytanie:
Jaka jest maksymalna - najlepsza prędkość przejazdowa i ile spala w trasie przy tej prędkości?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.