Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Lejdis (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=45)
-   -   POWITALNIA: witam szanowne grono Lejdis:) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4740)

ucek 31.08.2010 09:27

Cześć wszystkie nowe, zwariowane, cudne, intrygujące, mądre i urocze Lejdisy - pasujecie tu barrrrrdzo! :D:D:D

zapraszamy do wymiany mniej lub bardziej poważnych myśli :lol8::fool2::at:

Ashanti 01.09.2010 00:04

Witajcie wszystkie Nowe dzielne Lejdiski!!! :Thumbs_Up: :)
:at:

ruda102 03.09.2010 12:10

Serdecznie Witam wszystkie Lejdis! postanowiłam się zarejestrować na tym forum gdyż zostałam zarażona bakcylem afrykańskim;) jestem w trakcie kursu na kat. A i od przyszłego sezonu zamierzam oswajać się z trampkiem, bo na Afrykę trochę za wcześnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę że jestem "drobna" i nie za wysoka. Trochę pobuszowałam już po dziale Lejdis i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych dokonań! :bow: ukłony w Waszą stronę! pozdrawiam serdecznie

diverek 03.09.2010 12:16

Cytat:

Napisał fijalisa (Post 130440)
... zostałam zarażona bakcylem afrykańskim;) jestem w trakcie kursu na kat. A i od przyszłego sezonu zamierzam oswajać się z trampkiem...

To jak widy startujesz jak moja Brunetka. Czyli na chwilę obecną życzymy szybkiego ukończenia kursu i trzymamy kciuki za zdany egzamin za pierwszym podejściem. A potem oczywiście udanego zakupu i bezawaryjnej jazdy na tym Trampku.

Yennefer 03.09.2010 12:41

Cytat:

Napisał fijalisa (Post 130440)
Serdecznie Witam wszystkie Lejdis! postanowiłam się zarejestrować na tym forum gdyż zostałam zarażona bakcylem afrykańskim;) jestem w trakcie kursu na kat. A i od przyszłego sezonu zamierzam oswajać się z trampkiem, bo na Afrykę trochę za wcześnie,

to my dokładnie na tym samym etapie.... ja na razie nie wiem czy to będzie trampek czy coś innego...pewnie nam tu ktoś podpowie, np. diverek, ;) zatem trzymajmy się:Thumbs_Up:

diverek 03.09.2010 13:03

Cytat:

Napisał Yennefer (Post 130446)
... ja na razie nie wiem czy to będzie trampek czy coś innego...pewnie nam tu ktoś podpowie, np. diverek, ;) zatem trzymajmy się:Thumbs_Up:

Ja Wam w tym jednak nie pomogę. Brunetka przed podjęciem ostatecznej decyzji dosiadała wielu różnych motocykli. Jako że wszelkie "armatury" ją między nogami nie podniecają, ścigacze także, wybór był zawężony do crossów, turystyków i enduro. I zaczęło się pożyczanie i przejażdżki od małych wścieklaczków aż do mojej do Afri. Łącznie z z 10 różnych zaliczyła. Małe są fajne w teren i owszem ale do dalszej turystyki się nie nadają. Zadecydowała więc że chce Transalpa. A że to w miarę dobre dziewczę :D na dodatek nieco szalone i nietuzinkowe więc kupiłem jej owego Trampka. Ona jest zadowolona i to najważniejsze.

erni 03.09.2010 16:04

Cześć fijalisa. Fajnie mieć jeszcze kogoś ze swojej okolicy...

suchy 03.09.2010 22:36

Cytat:

Napisał fijalisa (Post 130440)
Serdecznie Witam wszystkie Lejdis! postanowiłam się zarejestrować na tym forum gdyż zostałam zarażona bakcylem afrykańskim;) jestem w trakcie kursu na kat. A i od przyszłego sezonu zamierzam oswajać się z trampkiem, bo na Afrykę trochę za wcześnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę że jestem "drobna" i nie za wysoka. Trochę pobuszowałam już po dziale Lejdis i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszych dokonań! :bow: ukłony w Waszą stronę! pozdrawiam serdecznie

Wiktoria,to Ty?Niewierzę:)

krystek 03.09.2010 23:59

Witajcie Lejdisy :) bardzo miło mi słyszeć, że bakcyl się rozprzestrzenia wśród płci pięknej coraz szybciej :):D

ruda102 04.09.2010 09:44

ja we własnej osobie;) co ta Afryka potrafi z ludźmi zrobić :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.