Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Propozycja enduro-wyprawy Polska-Słowacja(Koszyce)-Rumunia(Bukareszt)-Ukraina(Odessa)-Lwów-Polska ok.2700km (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7927)

Hipolit 26.05.2011 15:05

Witam wszystkich i przepraszam zainteresowanych za taką zwłokę. Niestety mam złe wieści dla siebie i dla was, pokomplikowały mi się pewne sprawy i niestety nie będzie mnie stać na jakikolwiek wypad dalej niż na wioski wokół miasta. Przez chwilę nawet wisiała nademną ciemna chmura pod nawą 'muszę pozbyć się jedynego motocykla...'. Marcin nie mogłęm zabrać motocykla ze sobą do rzeszy. Jeszcze do niedawana nic nie było pewne nie odzywałem się ani nie odposywałem a do tematu tez nie zaglądałem bo miałem inne sprawy na głowie... Plany były wielkie i świetliste ale niestety ja/organizator/pomysłodawca odpadam... Przepraszam wszystkich za zawracanie głowy ale będę musiał poczekać jeszcze kilka lat na wyprawę życia.
Jeśli znajdzie się grupa ludzi którzy będą chcieli wybrać się na planowaną wyprawę będę teraz w stanie śledzić temat i pomogę co mogę, czuje się zobowiązany jak by nie patrzeć.

yuris76 28.05.2011 08:23

No to krótko i na temat są 3 opcje:
1- rezygnujemy z wyprawy i kazdy robi co chce
2- ktoś przejmuje pałe dowódcy organizatora i jedziemy trasą Hipolita lub inną jak tam pasuje
3- wklejamy sie do wyprawy Jaca_gda

sepcio 28.05.2011 08:37

dla mnie termin sierpniowy jest optymalny, jeżeli chodzi o trasę to należałoby się spotkać:chleje: i coś ustalić, ja w tej chwili jestem zdecydowany.

yuris76 28.05.2011 08:44

Cytat:

Napisał sepcio (Post 180066)
dla mnie termin sierpniowy jest optymalny, jeżeli chodzi o trasę to należałoby się spotkać:chleje: i coś ustalić, ja w tej chwili jestem zdecydowany.

Ja to najchętniej pojechał bym już:drif:
Co do spotkania to najlepiej na jakimś zlocie czy cóóśś bo do większości z was to mam troche kmów:dizzy:

sepcio 30.05.2011 15:42

dla mnie tylko termin sierpniowy ewentualnie przełom lipiec/sierpień. Organizacja sprowadza się "tylko" do wytyczenia jakieś trasy i ustalenia ekwipunku. nie jedziemy wszak na Magadan. niestety ja nie mam w tej chwili kompletnie czasu. Możemy skorzystać z tras osób które już jechały w podobną trasę (tak będzie prościej i skuteczniej).

Hipolit 02.06.2011 11:03

Moje założenie tej wyprawy było takie że nie ma być do końca łatwa i prosta.
Trasa została wytyczona a ekwipunek ustalony, teraz brakuje tylko kompletnej ekipy.

ferolo 03.06.2011 16:12

Hej a nie myśleliście o wcześniejszym terminie np początek lipca ?
Wówczas to i ja miałbym czas pojechać i zawsze to kolejna pijacka gęba do towarzystwa :)

GRZELA 11.02.2012 23:00

yuris? pojechaliscie ta trase? czy nie?
w tym roku w maju dlugi weekend jest realy dlugi moze by to zrobil?
ktos chetny?

Pils 23.02.2012 21:05

Wyjazd doszedł do skutku?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.